Je normálne vyplúvanie cumlíka?

lusia222
9. jan 2013

Mamicky nemate niekto skusenost s vypluvanim cumlika? Moja mala ma dva mesiace a bez cumlika nedokaze zaspat.Neviem ci si ho nedokaze udrzat alebo ho naschval vypluva ale ked jej vypadne strasne krici.Hned ako jje ho podam je klud.Je to normalne??

kristina39
9. jan 2013

ahoj mozno je pre nu maly...ja som malemu kupila vecsi dudlik a v pohode ale niekedy mu tiez vypadave ale to malokedy...ja som mu kupila taky gulaty...hrkalkovy...

lucka1987
9. jan 2013

je mozne, ze jej nesedi tvar alebo velkost, skus zmenit . nas ho zas ani za svet nechel vyplut 😀 a v 6 mes som mu ho jedneho dna nedala na noc a spinkal aj tak...a odvtedy cumlik nemame

katarinka32
9. jan 2013

No tak ja ti na to mozem napisat, co sa dialo u nas, co sa tyka cumlika, Malej stale vypadaval tak okolo dvoch mesiacov, iny nechcela, museli sme to nejak prezit a uz je dobre, toto obdobie vypadavania cumlika je hrozne, nechcela nam ani poriadne spat.

maximo
9. jan 2013

Tak môj lapaj tiež zaspáva len s cumlíkom a keď hlboko zaspí s pootvorenou pusinkou,tak mu vypadne a nastáva plač 😒 Takže je to takto celú noc a keďže spí v svojej postieľke ja už po polnoci nemám nervy stále ho od znova uspávať kvôli cumľu tak si ho dávam k sebe do postele a v spánku mu normálne držím cumlík rukou.Znie to bláznivo,ale ja som chcela za každú cenu zostať v tepľúčkej posteli 😀

euka210
9. jan 2013

je to normalne, nas vypluval cumel 2m kym ho uz vedel udrzat, co ale pri dojcenom dietati je normalne, lebo cumel a prsnik maju opacny system satia. Nastatsie sa nam sam v 10m "odcumlikoval" 🙂

nikolet_89
10. jan 2013

ahoj sibrinkuje jazykom zrejme a tak si ho vysunie :D podla mna je to ok 🙂 a my sme pouzivali dudle zn. Mam kupit v DM-ke mame ich doteraz a malej sa dudleeee :D