Je potrebné sa na ORL Kramáre objednať?

ni_kolka_ta
18. aug 2019

Baby ahojte mám otázku. Naša detská dr nás poslala na orl vyšetrenie. Tak sa chcem len informovať keď mam výmenný lístok (teda odporučenie) musím sa objednať do akbulancie alebo stačí ak tam s malou prídeme a zoberú nás?
Bohužiaľ snažím sa do ambulancie dovolať už týždeň a stále nikto nic🤦🏽‍♀️
Ďakujem za každú odpoved 🙏🏿

malinajahoda
18. aug 2019

@ni_kolka_ta idete aj na fibroskopické vyšetrenie?

ni_kolka_ta
autor
18. aug 2019

@malinajahoda čo je fibroskopicke vyšetrenie? 😳
Priznám sa že vôbec netusim, neviem ani čo take budú robiť malej keďže má tento mesiac rok( neviem si predstaviť ) 🙏🏿
Dôvodom tohoto vyšetrenia je že potrebujeme potvrdenie od lekára z takejto ambulancie na Rakúske prídavky na dieťa 🤷🏽‍♀️

malinajahoda
18. aug 2019

@ni_kolka_ta no ak máte výmenný lístok, musíte ísť najprv do príjmovej ambulancie, kde vás pani sestrička objedná na daný termín. Číslo máte?

pribinak
18. aug 2019

@ni_kolka_ta volaj orl karta. Tam sa objednáva

mirola
19. aug 2019

@ni_kolka_ta treba sa objednat na internete, neviem odkial si, ale ak mimo BA alebo dokonca ineho obvodu ako Kramare urcite by som tam nesla
Len tak

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@malinajahoda práve mám čo som našla na internete a to má vôbec nedvíha už týždeň sa snažím dovolat

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@pribinak môžem poprosit číslo?

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@mirola no som okres Malacky a chcela som ísť na antolsku tam som aj rodila a som celkovo spoko veľmi s nemocnicou lenže odtiaľ má poslali na Kramáre že oni take maličké deti nerobía len Kramáre 🤦🏽‍♀️ ( a ja osobne mám voči kramarom veľkú averziu) 🙏🏿

malinajahoda
19. aug 2019

@ni_kolka_ta ja mam číslo. V ORL ambulancii sme boli s dcérkou dokopy 4x.

moninah
19. aug 2019

@ni_kolka_ta tam sa asi ani nedovolas. Ja som sa nedovolala, objednala som sa na konkretny termin cez ten ich objednavaci formular na internete. Fungovalo to super a skoro vobec sme necakali. V nemocnici sa este musis registrovat, ak ides prvy krat.

pribinak
19. aug 2019

@ni_kolka_ta zavolaj na nemocničné info

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@moninah môžem že poprosit o stránku kde sa objednam?

mirola
19. aug 2019

@ni_kolka_ta kramare su najvacsia detska nemocnica a maju najlepsie vybavenie, preto ta poslali tak. Na internete maju rezervacny system tak sa objednaj cez neho.