Používame cookies. Viac informácií tu. OK
malinajahoda
18. aug 2019

@ni_kolka_ta idete aj na fibroskopické vyšetrenie?

ni_kolka_ta
autor
18. aug 2019

@malinajahoda čo je fibroskopicke vyšetrenie? 😳
Priznám sa že vôbec netusim, neviem ani čo take budú robiť malej keďže má tento mesiac rok( neviem si predstaviť ) 🙏🏿
Dôvodom tohoto vyšetrenia je že potrebujeme potvrdenie od lekára z takejto ambulancie na Rakúske prídavky na dieťa 🤷🏽‍♀️

malinajahoda
18. aug 2019

@ni_kolka_ta no ak máte výmenný lístok, musíte ísť najprv do príjmovej ambulancie, kde vás pani sestrička objedná na daný termín. Číslo máte?

pribinak
18. aug 2019

@ni_kolka_ta volaj orl karta. Tam sa objednáva

mirola
19. aug 2019

@ni_kolka_ta treba sa objednat na internete, neviem odkial si, ale ak mimo BA alebo dokonca ineho obvodu ako Kramare urcite by som tam nesla
Len tak

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@malinajahoda práve mám čo som našla na internete a to má vôbec nedvíha už týždeň sa snažím dovolat

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@pribinak môžem poprosit číslo?

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@mirola no som okres Malacky a chcela som ísť na antolsku tam som aj rodila a som celkovo spoko veľmi s nemocnicou lenže odtiaľ má poslali na Kramáre že oni take maličké deti nerobía len Kramáre 🤦🏽‍♀️ ( a ja osobne mám voči kramarom veľkú averziu) 🙏🏿

malinajahoda
19. aug 2019

@ni_kolka_ta ja mam číslo. V ORL ambulancii sme boli s dcérkou dokopy 4x.

moninah
19. aug 2019

@ni_kolka_ta tam sa asi ani nedovolas. Ja som sa nedovolala, objednala som sa na konkretny termin cez ten ich objednavaci formular na internete. Fungovalo to super a skoro vobec sme necakali. V nemocnici sa este musis registrovat, ak ides prvy krat.

pribinak
19. aug 2019

@ni_kolka_ta zavolaj na nemocničné info

ni_kolka_ta
autor
19. aug 2019

@moninah môžem že poprosit o stránku kde sa objednam?

mirola
19. aug 2019

@ni_kolka_ta kramare su najvacsia detska nemocnica a maju najlepsie vybavenie, preto ta poslali tak. Na internete maju rezervacny system tak sa objednaj cez neho.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli