Je tažko v dnešnej dobe mať 3 deti?

vikusik
21. okt 2011

Uvažujem totiž o 3. kusku ale neviem.Mam už dva -syna 10 a dcérku 6 .Ma niekto taku vekovu hranicu? 🙄

janka71276
7. nov 2012

Vzdy som tuzila mat tri deti, teraz ich mame a mysli, ze by som chcela este jedno. Keď niekto chce, zvladne aj viac deticiek. Zalezi to nielen od financii...... 🙂 🙂 🙂

michaelamilan
7. nov 2012

my budeme tiež viacpočetná rodina 🙂 priateľ má už 2 deti, 10 a 8ročné, vo februári sa nám narodí tretie a možno časom bude štvrté 🙂 chcela by som malú princezničku 😀

chrum
13. nov 2012

ja mam 3 deti a som rada že ich mam nevymenila by som ich za nič na svete ano hovori sa male deti male starosti ,velke deti velke starosti ale na to deti su aby sme sa maly o koho starat 🙂 neviem si predstavit život bez nich 🙂 🙂 🙂

samantha223
22. nov 2012

Nam sa pred rokom narodila dcerka ,,neplanovana,, , bola som vystrasena ako to vzladneme ci uz vychovou, alebo financne, ale teraz som rada ze sa takto stalo, odvtedy neuplynul den ked Bohu nepodakujem za darcek, ktori som si nepytala. Je to ceresnicka na torte, doplnila nasu rodinu a citim ju zacelenu na rozdiel od toho ked nas bolo 4. Ja radim urcite ANO!!!

r1000
15. jan 2014

ahojte baby
aj ja tuzim po tretom babetku ale manzel sa boji,mame dve svoje 4 a 1r a jedno v nahradnej starostlivosti ma 9r uzasne dievcatko. ale srdiecko mi hovori ze este jedno, neviem ako manzela prehovorit,nechcem ho nasilu.
deti su bozi dar ,ja som mala len jedneho brata a vzdy mi bolo smutno,
prajem vsetkym zenam vela deticiek tie ktore poi tom tuzia.

zela1979
20. jan 2014

Ahojte, maminky, za tri a pol roka som porodila troch krásnych huncútov, najstaršia mala teraz 6, syn mal v decembri 4 a najmenšia dcérka má 2 a pol. Sme krásna šťastná rodina, nikdy by som nemenila. Najmladšia huncútka síce nebola plánovaná, dlho sme nevedeli stráviť myšlienku, že budeme mať tri deti, ktoré sú narodené tak po sebe. Celé tehotenstvo som sa trápila, ako to všetko zvládneme. Ale sme s manželom neskutočne radi, že TROJKU máme. Pán Boh naozaj vie, čo robí, daroval nám dobručké, veselé, zdravé dievčatko, ktoré nám miesto stresov prinieslo do života ešte viac slnka ako sme mali doteraz. Je krásne mať jedno dieťatko, ale ešte krajšie je mať ich viac. Pretože tí, čo majú len jedno, prichádzajú o radosť z úprimnej detskej súrodeneckej lásky. Huncúti sa veľmi ľúbia, držia spolu, spolu sa prehrajú, pomáhajú si, učia sa podeliť, vážiť si veci, prijať, že nemusia mať všetko a že to najdôležitejšie nájdu doma v spokojnej rodine. Sú súrodencami, spolužiakmi zo škôlky, aj priateľmi na celý život.. Ak teda chcete dieťatku darovať ten najkrajší dar, darujte mu súrodenca. 🙂 A zároveň je to dar, ktorý neskutočne poteší isto aj vás. Verím tomu... 🙂

zmysluplne
25. máj 2016

Ahoj, ja mám 3 deťúrence, ak sa rozhodujete či mať alebo nemať, je to len na vás, no ak sa bojíte ako to budete všetko zvládať, skúste si prečítať môj článok na http://zmysluplne.wix.com/zmysluplne , možno vám to trošku pomôže v rozhodovaní 🙂

lastom
16. aug 2016

ak to tretie chces, tak chod do toho, lebo potom to budes na dochodku lutovat. Aj nasa suseda 65 rocna ma dve deti, ale chcela tri a teraz ju mrzi.....deti su dar

kratasy
28. aug 2016

Aj ja s manzelom patrime k tym stastnym .ktory maju 3 zdrave deti. Medzitym sme prerabali dom.aj my sme boli na prvej dovoloenke na sirave a nemenili by sme za nic na svete.Niekedy je to narocne.ale uz su samostatny tak je to super

aknelmi
1. mar 2017

Ahojte ženušky! 🙂 Obraciam sa na Vás a na toto fórum s prosbou o vyplnenie krátkeho dotazníka k mojej záverečnej práci, ktorá sa zaoberá príčinami odkladania tehotenstva. Bolo by super, keby sa tu nájdu práve tie mamičky, ktoré mali možno dieťatko neskôr alebo majú iba jedno dieťa alebo dokonca ich máte veľa. 🙂 Všetky prípady sú pre mŇa zaujímavé. Dotazník je anonymný. V prípade, že Vás budú zaujímať výsledky prieskumu, môžete ma kľudne kontaktovať. Ďakujem Vám. Za každé jedno vyplnenie (5minút) srdečne ďakujem. S pozdravom Lenka Mičányiová. Link na dotazníček -> https://www.survio.com/survey/d/T4W8E4L9B8K7S6V9B

rumumbum
Autor odpoveď zmazal
Zobraz