Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Je to ekzém alebo novorodenecké akné?

AknéDetské chorobyEkzém
vikttoria1
1. sep 2019

Ahojte malý ma 6 dní a ráno som mu nasla na telicku, rucke a tvaricke bielu vyrazku v červenom flaku. Môže to byť z jedla? Jedla som plnenu papriku so šťavou kde bol aj pretlak. Pediatricku mame kontaktovať až zajtra, keďže len včera nás prepustili z nemocnice. Prikladám foto

ildiko36
1. sep 2019

@vikttoria1 je to akne ..dieta sa potrebuje vycistit..nezlakni sa ked bude mat viac..u nas to vyslo tiez po tyzdny a trvalo cez 2tyzdne..zabera fucidin mast.len to ti moze dat kozny lekar

vikttoria1
autor
1. sep 2019

@ildiko36 ďakujem krásne čiže po kúpaní asi ne natierať kremíkom. Malého že?? Dosť ma suchu pokožku

ildiko36
1. sep 2019

@vikttoria1 tam kde nema mozes natierat.len na tvar nedaj... ja som davala olivovy olej na telo z lekarni ..a hlavicku umyvaj s detskym samponom.ked budes s mydlom sa mu to usadi na hlavicke a bude sa olupovat koza.. ked mas znamu v lekarni mozno ti aj bez receptu zozenie fucidin..ja som tiez tak kupila..ale pre istotu som po tyzdni zobrala ku doktorke a ta mi chcela fucidin vypisat😅som jej povedala ze to davam ..takze ona nic ine nevie dat a ze musim pockat kym samo to zmizne

zooeynka
1. sep 2019

Nemusis nic na to davat, pomizne to same! A takisto sucha pokozka dietata, aj ked nicim nenatries za 3-4 tyzdne bude mat krasnu pokozku. Uplne zbytocne budes upchavat pory kremami, olejmi.

ladyvi
1. sep 2019

Moj maly to mal. V porodnici mi povedali, ze ak uz by toho bolo prilis vela, ze ho okupu v jemnom roztoku v hypermangane. Ak s tym mas skusenost mozes, ak toho bude mat vela, ak nie tak k dr. Ale to by musel byt cely vysypany. Toto je nic. Potrva to niekolko dni. Jedna.zmizne dalsia sa objavi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre