Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa niektora z Vas uz riadila knihou o spani babatiek "Kazde dieta sa vie naucit spat".
My sme od zaciatku trvali na tom, aby mala zaspavala sama a to sa nam aj podarilo... Ale... ked uz som proste v noci nevladala vstat a kojit ju posediacky, zacala som si ju brat k sebe do postele a obe sme pri tom zaspali... stalo sa vsak, ze sa zacala budit coraz skor a plakala a plakala, az kym sme si ju nevzali k sebe do postele... chcem to zmenit, zatial som vzdy zlyhala, moja potreba spat a jej neuveritelny plac ma vzdy "zlomil"...
Chcela by som vediet, ake su Vase skusenosti a ci sa Vam podarilo nad tymito "neprijemnostami" zvitazit...
1adrika1
2. apr 2018
@krepes poslala som do spravy
vanda83
2. apr 2018
mirkazdenko
2. apr 2018
@krepes prosiiiiim mozes poslat aj me tu knihu, dakujeeem krasne 😊 e-mail: ljavynec@seznam.cz
zuzkalika
2. apr 2018
@1adrika1 mozem aj ja poprosit na zuzkalika@azet.sk dakujeeem😊
larus9
4. apr 2018
Ahojte. Ak by mal niekto záujem, posuniem knihu 1x citanu -Každé dieťa sa vie naučiť spať samé ...zbytočne mi len tak leží .
iwannka86
1. jún 2018
@diana20 Ahoj Dianka, neviem či si si už poradila s uspávaním svojho 10 M bábatka, ale mne tiež pomohla tá kniha 🙂 len my sme začali už od 5 a pol M a malý mi plakal max 3 minuty ( a to nebol ani plač, skor taký protest, že už to nie je na prsníku 🙂 ), my sme mali po probleme s hodinovým budením v noci po 2-3 dnoch... Nemusiš ho nechat vyplakávat neviem kolko, knihu maj ako pomocku ale na dieťatko chod kludne pomaly, v tej knihe su prípady presne ako tvoj, ked rodičia nosili dieťatko na rukach... 🙂 držím palce
diana20
1. jún 2018
@iwannka86 ahoj. Malý už má rok a su to len nejaké tri štyri dni co konečne lepšie spí.. Snažila som sa ho nechať plakať no on vôbec neplace len tri minúty, ale minimálne 30 keď ja to už vzdávam.. Spal veľa v kočíku, ale aj tam sa budil, aspoň som ho ale nebravala na ruky.. Dali sme jeho postieľku vedľa našej postele a bolo to ťažké, ale konečne sa nám to podarilo a spinká v nej.. Uspavam ho však stále na rukách.. Nevie zaspať v tej postieľke.. No. Potom spí celu noc zobudí sa tak dvakrát.. Co. Pred troma dňami som sa prvýkrát tešila, že sa zobudil len 6x tak dnes už len dva 😊 konečne dobre spíme
iwannka86
1. jún 2018
@diana20 No jasné každe dieta iné na každé platí niečo iné, chápem. Ja som mu ,ale okrem rád z knih zaviedla aj niečo zo svojej hlavy.. ( čo asi robíš určite aj ty, nejaký rituála a pod..)napriklad že 15minut alebo aj 30min. pred tym ako by už mal spat, on je v postielke ja nad nim a hrame sa tak v kludnom duchu 🙂 . a on sa potom začne od unavy prevalovať až ma začne ignorovat a vtedy odidem, ale ano každe dieťatko ine. Držím palce nech je to len a len lepšie.
alla001
1. júl 2018
@krepes mozem vas aj ja poprosit o knihu. Moj email: alena.dufekova@gmail.com
krepes
2. júl 2018
@alla001 poslala som

Začni písať odpoveď...

Odošli