Kde kúpim túto plyšovú hračku?

kati2
4. dec 2012

Nevie nahodou niektora mamina kde zozeniem tuto plysovu hracku? Je nasa oblubena, nikde ju uz neviem zohnat, dostali sme ju do daru. Je to vyrobok od sun-day. Nasa uz je znicena a mala zaspi iba s nou :( dakujeeeeem 😀

stanislavao
4. dec 2012

verte tomu, ze ked jej kupite taku istu, nebude to uz taka ista. to je uz proste druhy kus a uz to dieta nechce. nechajte jej tu staru znicenu, lebo to si uz pozna, makkost, vonu a pod. poznam z vlastnej skusenosti. mozu byt aj diery, ale to iste druhe nechce.

mummy01
4. dec 2012

myslim ze @stanislavao ma uplnu pravdu.Moje deti miluju plysakov,maju ich vela niektore mame po dva kusy rovnake.A moje deti presne vedia ktora hracka koho je aj ked je uplne rovnaka.Syn by si nikdy nevzal dcerinho plysoveho psa aj ked je na vlas uplne rovnaky ako ten jeho,on vzdy povie ze "smrdi"....no proste ten jeho inak vonia 😀

sissy27
4. dec 2012

presne ako píše @stanislavao -druhá už nebude taká istá... my sme mali takto dva vankúšiky - jeden od narodenia, nosila ho nonstop celý deň, nepohla sa bez neho nikam... kúpila som ešte jeden, že teda keď sa zničí... ale vždy ich rozoznala... nemohla som ho ani prať, nepýtajte sa ako vyzeral, ale pôvodne bol biely 😝 párkrát som ho samozrejme oprala, ale to bol cirkus 😀 vzdala sa ho, keď mala tri a pol roka spolu s dudlom, mám ho doma odložený, je to taký kus ušmudlanej, potrhanej handričky, čo by nikto nepovedal, že mohol byť kedysi vankúšik 😀
a to čo vidím na fotke - ak je to aktuálny stav, tak absolútne nemáš čo riešiť 😉