Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kde nájdem obrázky pre učenie detí?

kikana
20. feb 2012

Ahojte, prosila by som o pomoc, kto vie kde by som mohla najst obrazky roznych beznych cinnosti dna (ako umyvanie, jedenie, oddych, hrame sa atd), potrebujem si urobit taku tabulu (magneticku) pre lepsie zvladanie nasho maleho divocha. na magnet si to uz viem dat ide mi o tie obrazky. Dakujem za pomoc.

vulka
20. feb 2012

Alebo si zájdi do vačšieho kníhkupectva a preliatuj zopar detských kníh

ivett1
21. feb 2012

@kikana ahoj, ja som tiež vyrábala "magnetky"(pred takými štyrmi rokmi)...obrázky rôznych činností som našla na nete, stiahla som ich do pc, upravila veľkosť a vytlačila (buď farebne alebo aj čiernobielo-keď som chcela, aby mi ich dcérka vymaľovala...) - tie som potom lepila na kartóny a obojstrannou páskou na magnetky😀...trošku som sa s tým pohrala, ale vtedy som mala viac času...a jedno dieťa...teraz určite už na nete nájdeš možno aj hotové magnetky s tematikou, akú potrebuješ...😉
inak, podobne som si vyrobila aj "knižku" o zvieratkách pre moju dcérku, neskôr ju využil aj synček...len som farebné obrázky povkladala do euroobalov a previazala farebnou šnúrkou cez dierky, aby sa mi "nerozleteli"...ešte stále ju moje deti majú (na rozdiel od magnetiek 😅, ktoré ten náš malý ničiteľ zlikvidoval...)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli