Kde teraz kúpiť prvé topánočky?

tanicka16
21. mar 2020

Ahojte, prosím vás poraďte kde teraz v tejto situácii
, ktorá je vo svete, kúpim dieťaťu topánočky keďže má baculatu nozku a chcem aby si topánočky aj vyskúšal. Ďakujem

zuzka1620
21. mar 2020

Tak to Vás sklamem...určite nikde, keďže zo zákona zatvorené🙄Ale ja som malej v stredu objednávala a včera už prišli. Sú to od slov.značky WANDA na prvé krôčky, sú šnurovacie, takže nemal by byť problém😉aj široké sú dosť😊Švagriná ich tiež kupovala a jej malá bola bucľatá, mali problém s topánočkami....😉

zuzka1620
21. mar 2020
saska121212
21. mar 2020

@tanicka16 ahoj, ja som za littlebluelamb. Všetky iné topánočky sú nám úzke, ale tie sadli. Dokonca aj keď dám malému hrubú ponožku, sú dobré 🙈
EShop funguje normálne, maju aj nejak zvýhodnené poštovné myslím. 🙂

tanicka16
autor
21. mar 2020

@zuzka1620 Ďakujem za foto, vyzerajú tak ze by ich aj mohol obuť, dajú sa vrátiť ak by boli malé?

jajka71
21. mar 2020

@tanicka16 idealne je kontaktovat vyrobcu, nasi mali prve kroky v slovobuvkach a slovobuv vedia aj upravit a odpovedat na otazky cez fb...nasa z dvojciat je autistka a uz sme vracali a nebol problem...pripadne kontaktovat eshop,ktory ma dobte recenzie mailom....eshopy funguju niektore so zvyhodnenym postovnym, niektore predajne robia rozvoz osobne (treba pozriet fb co sa pozdava)...Internet/maily funguju...trreba googlit, aby bolo dobre dietatku, nozicka mala stabilnu oporu, spokojni rodicia s kvalitou a cenou.

domisha02
22. mar 2020

@tanicka16 ahoj mi mame litle blue lamb a za mna su super maly ma širokú nožičku tak som sa bála ale perfektne nám sadla , objednávala som z eshopu a do týždňa tu uz aj boli , inak este na široké nohy su dobre aj topánky značky freycoo👍🙂

demonka5
22. mar 2020

@tanicka16 ja mam tiez wanda ako
@zuzka1620 spokojnost za mna presne tento typ len strieborna

tanicka16
autor
23. mar 2020

@demonka5 ďakujem a neviete náhodou ci s dajú vymeniť ak by nesadli?

demonka5
23. mar 2020

@tanicka16 ja som kupovala v inej predajni a priamo sme skusali na nozku radsej by som si zavolala aj ked teraz len cez eshop to pojde a tam to iste je vysvetlene ako menia

zuzka1620
23. mar 2020

@tanicka16 treba pozriet na eshope, prip. im zaslat mail, ale podla zakona mate 14 dni na vratenie bez udania dôvodu, ked sa jedna o eshop1😉

tanicka16
autor
23. mar 2020

@zuzka1620 Ďakujem 🙂

lenka2710
23. mar 2020

@zuzka1620 my sme mali presne takéto iste 😇
Malej sa v nich veľmi dobre chodilo

tehulka2011
23. mar 2020

mali sme ten isty problem, prilis buclatu nozicku, a jednoznacne najlepsie su little blue lamb