Kedy mám začať chodiť s dieťatkom na ihrisko?

watergeenie
23. jún 2009

Ahojte mamičky, pred pár dňami sme mali rôčik a zaujímalo by ma kedy ste začali chodiť s detičkami na ihrisko. Náš malý je totiž veľmi aktívny, doma vkuse niekam lezie, na niečo vylieza, niečo rozoberá, vyberá, veľa toho nenaspí a miestami sa už dosť nudí a je mrzutý. Vonku najnovšie nechce byť veľmi v kočíku, stále chce len chodiť a kedže ešte nevie poriadne sám, tak si s manželom na striedačku trápime chrbty 🙂
Len neviem, či z toho ihriska by v tomto veku už niečo mal a veľmi sa bojím, aby si neublížil.

peppapig
30. jún 2009

jaber...to je dalsi duvod proc ma nase M rada kaluze, ona dela vsechno jak peppa pig 😀

markytkaaa
2. júl 2009

My jsme ještě na hřišti nebyli ... jako když jsme šli okolo, tak jsem ho zhoupla na houpačce nebo sklouzla na skluzavce, ale na písku nebyl, ani se tam nemrňal s dětma ... 😉
Často jezdíme na chatu a tam má možnost si vyhrát ve skutečně čistém prostředí, kde nelítají cizí psi a vůbec se mi to zdá mnohem bezpečnější 🙂
Až z toho bude mít trošku víc ... tak na hřiště chodit budeme, ale myslím, ž e máme ještě čas 🙂