Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy môžem dať bábo do hojdacieho kresielka?

mischell0110
31. júl 2014

Mam 2-mesacnu dcerku,ma reflux,tak sa snazim ju po papani dat zvislejsie na ruky.Mame kupene aj hojdacie kresielko,len neviem,ci nieje priskoro ju tam dat.Odkedy ste davali vy vase babo?

denisafono
31. júl 2014

my sme davali od cca 1.5mesiaca, velmi sa jej tam pacilo, ked som nieco robila v kuchyni bola pri mne na stole, ked nieco v spalni tiez som ju tam odniesla. Ked este spavala aj doobedu tak zaspala v tom kresle na 30min. Takze spokojnost na oboch stranach.

baska158
31. júl 2014

myslím že v pohode aj od narodenia mi sme mali od 0/6m a potom som kupila do 18kg lebo sa nám velmi páčilo veru krpec ma 3,5r a miluje ho stále a aj druhé bábo využilo takže u nás super investícia 🙂

siska53
31. júl 2014

Ale nedavaj ju tam nadlho,radsej si kup nosic,ty mozes vseluco robit a ona na tebe bude pokojna. Aj si pospi. V tych kresielkach by dieta nemalo byt dlho.nevie sa tam inak hybat,takze po dakom case ju daj skor na brusko alebo vhrbatik,nech trenuje. Jasne,ze nie hned,ked ma reflux.
A dat ju tam mozes,ved to je ako vajicko a teda pren plati to iste-ano,ake nie na dlhu dobu.

lusyke
31. júl 2014

Nasej sa pacilo v autosedacke uz ked mala par tyzdnov tak som jej kupila kresielko do 18kg a davali sme ju tam. Ked mala asi 4 mesiace tak potom v nom uz byt nechcela. Ale ked zacala chodit tak si do neho zacala sama sadat...velmi ju to bavi. Ked jej zapnem v telke jej oblubeny program tak hned bezi a sadne si do kresla a sedi v nom aj pol hodinu.

l3yla
31. júl 2014

Kludne ju tam daj 🙂

anitra11
31. júl 2014

jasne ze uz mozes, ved pri vacsine kresielok sa pise, ze "od narodenia po ...", alebo existuju aj take podlozky - tzv. polohovacie kliny (prave na problemy s refluxom, alebo pri hlienoch dietatka...), aby bolo dietatko vo vyvysenej polohe, napr. pozri tieto:
http://www.babytrend.sk/kategoria/textilie/osta...

http://www.babytrend.sk/kategoria/textilie/osta...

lenkalienkam
31. júl 2014

v pohode môžeš dať ved i autosedačka je v takej polohe i ja som dávala ale nie dna dlho .

verra24
13. dec 2016

Chcem sa opýtať,či sa malému V tom hojdacom kresle nepokazí chrbtica keď V tom sedí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli