Kedy môžem dať dieťa do vyvýšenej polohy v kočíku?

kikaski
1. jún 2013

Ahojte, v kočíku sa dá dieťatko polohovať aj vyššie, aby sa mohlo troška pozerať...naša má 2 mesiace a už ju to vodorovne moc nebaví...Môžem ju už polohovať vyššie??

loxa
1. jún 2013

urcite nie🙂

linda20111
1. jún 2013

@kikaski ahoj, podla mna je este na to skoro /keby si ju tak aj dala tak sa ti bude smykat dole/ ked myslis ze by chcela pozerat okolo tak ju zober /vonku/ na ruky tak hore ako ked ju davas odgrgnut a tak sa moze popozerat okolo seba. moj maly mal a ma toto najradsej 🙂

baryana
1. jún 2013

@kikaski dost skoro na polohovanie. ked jej das nejaku hrkalku na kocik, urcite ju to zaujme.

saska.t
1. jún 2013

zdrave polohovanie v kociku by malo nastat po 6 mes. zivota,kedy uz moze von z hlbokeho a zacat sa vozit v sportovom tzv.polohovatelna bugina 😉

katkamario
1. jún 2013

Ty asi myslíš len take jemné polohovanie o pár centimetrov...tiež to mám na kociku 😉
Mala tak už od tretieho mesiaca bola- aj skôr zaspala- ved to je tá istá poloha ako mi ju dávali v nemocniciach vankúše vyššie ked grckávala ... myslím že ak toneprezenies tak zachvilockutrosku už aj moze 😉

loxa
1. jún 2013

no ako do takej antirefluxovaj polohy ano . ja som myslela ze normalne 45st uhol...

unavenasom
1. jún 2013

daj do satky a bude ju to bavit

magdalenocka
1. jún 2013

my kvoli refluxu polohujeme od narodenia, ze je trosku vyssie. a nosime v satke

simonka200
1. jún 2013

Mi sme hneď od narodenia dávali do trošičku vyvýšenej polohy lebo sme mali problém z grckaním..nevedeli sme si odgrgnúť a potom sme sa pogrckali a dusili..tak nám odporučili vo vyvýšenej polohe spinkávať..Takže si myslím že v tej prvej polohe hlbokého kočíka určite ano 😉

kikaski
autor
2. jún 2013

áno myslela som mierne vyvýšenú polohu v kočíku...pár centi...tak to skúsim, možno bude spokojnejšia 🙂

moni244
2. jún 2013

@kikaski aj ja ju mám tak na pár centi vyvýšenú už od jej 3 mesiacov, keď sme museli vyvyšovať kvôli kašlu, odvtedy to má tak a je kľudná a keď zaspí, tak jej to dám naspäť vodorovnej polohy

katia7
2. jún 2013

@kikaski v hlbokej vanicke to "nadvihovatko" 😀 myslis? ja to robim takmer od zaciatku 🙂

kikaski
autor
2. jún 2013

@katia7 áno presne to myslím....takže asi to je v pohode aj pre také menšie bábo...či ??? 🙂

katia7
2. jún 2013

@kikaski ved hlboka vanicka je do 6 mesiacov len tak isto je to pre male mimi 😉 tam nejde predsa do sedu, ja som tak davala vsetkych troch aj doma na tvrdsiu podusku, podstatne je podla mna aby islo cele mimi, aby nebolo "zalomene" v krizoch, ked si takto grcne aspon nestresujem ci nevdychne alebo tak 🙂