Kedy sa ma začať 5 mesačné bábätko nahlas smiať?

ssimona18
16. jún 2019

Ahojte dievčatá viem, že to je možno divná otázka, ale mam dcérku a ma 5 mesiacov, hocikedy sa pekne usmieva, ale tak riadne sa smiala iba raz.Mam na mysli riadne nahlas.Vaše detičky sa smejú nahlas??

althejka
16. jún 2019

@ssimona18 nas sa zacal smiat az ked mal manzel bronchititdu a kaslal. Vtedy sa ta mala potvora prvy raz naozaj priam rehotala.

hennyinnsbruck
16. jún 2019

Moja mala 7 mes a nahlas sa smeje len sem tam.. Aj to musím skúsat co ju rozosmeje. Lebo co ju rozosmialo včera nemusi dnes🤣🤣🤣

hennyinnsbruck
16. jún 2019

@althejka moju rozosmialo keď sa pes "dusil".. Cudne 🤣🤣🤣🤣

lavinis
16. jún 2019

Nie nesmial sa nahlas Mozno v 7.- 8. mesiaci. Do 4m sa ani neusmial. Uz ma 4r a je uplne ok 😉

selest
16. jún 2019

Nas sa 1x smial ked mal 3 mesiace. A potom dlho nic alebo len malicko raz za tyzden. A po pol roku sa zacal viac smiat teraz sa uz rehoce casto. Vacsinou sa smeje na takych veciach ze nechapem. Napriklad ked dam ponozku na ruku a akoze rozprava alebo ho chce kusnut. To sa ide postat. Alebo ked lezi a nieco nad nim tocim. Ked skace lopta atd.. Alebo ked robi nieco zle a ja sa rozbehnem k nemu a kricim co to robis tak to sa rehoce najviac 😂Skusaj, este je malicka 😉

althejka
16. jún 2019

@hennyinnsbruck presne toto. Ked som zakopla o prah, tak sa smial az ho triaslo. Inak velmi setril, svokrovci sa mohli predvadzat kolko chceli. Nebola tam proste fyzicka bolest.nuda

hennyinnsbruck
16. jún 2019

@althejka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

29simona29
16. jún 2019

@ssimona18 môj sa nahlas smial, keď mal 3 mesiace, ale toto je veľmi individuálna zalezistost u každého dieťaťa...

bert22
17. jún 2019

heh tak to ti asi nik presne nepovie. deti nejdu nejak podla pravitka a kalendara. daj mu poriadny podnet a on sa isto zasmeje, len to ti asi mozem poradit