Kedy sa začali vaše bábätká pretáčať?

23. nov 2021

Kedy sa začali vaše bábätká pretáčať? 🤔
A chytať prvé veci bez toho aby ste im hračku museli dať do rúk?? 😛😛
Kedy vášmu bábätku vypadli novorodenecké vlásky.??

zuzkaa1991
23. nov 2021

Kazde dieta je ine a netreba ich porovnávať vlastna skúsenosť ;)

petamich
23. nov 2021

suhlasim netreba sa porovnavat, niektore deti potrebuju viac casu ine, menej, dalsie vsetko vedia odrazu 🙂
kazdopadne moj maly asi takto - pretacat sa vpravo zacal kratko po ukoncenom 3. mesiaci, teraz trenuje vlavo (v piatok mal 4M), kedy zacal chytat hracky presne neviem ale tiez nejako okolo 3M a vlasy mu vypadavali postupne, nejake este ma a medzitym uz mu narastli nove, takze plesaty nebol

tosomja
23. nov 2021

Prvá dcéra na polroka aj sedela, aj mala 6 zubov. Ale až na rok sa pustila sama chodiť. Syn na polroka nemal ani jeden zub a akurát sa začal platiť, na 10 mesiacov už stál a snažil sa chodiť okolo nábytku 😱
Teraz polročná sa akurát tak pretaca a chytá hračky a prekladá z ruky do ruky, slinta ako buldog, vlásky nevypadali ani jednému. Aspoň nie viditeľné.

autor
23. nov 2021

A je problém keď ešte moja 3 mesačná sa ešte neotáča?? Skúša ale dojde len na bok a potom už nič 😔

amelie2017
23. nov 2021

Nie, vobec to nie je problem. Ja mam 4 a pol mesacneho a da sa len na bok. Zacinaju okolo 4-5 mesiacov. V 3 mesiacov ma vediet past koniky.

jarnajar
23. nov 2021

Norma pre otáčanie je 4 - 6 mes.

jaga18
23. nov 2021

Môj bude máte budúci týždeň 4 mesiace a vôbec sa nepretaca 🤷‍♀️ v 3 mesiacoch sotva dvihol hlavičku. Dr nám len ukázal, ako mu jemne pomôcť, nech sa sám ťahá, neposlal nás zatiaľ na rehabilitácie, stále sme vraj v norme 🙂

katkami123
23. nov 2021

Moje majú 5m a vôbec sa nepretacaju a ani to neriešim. Dôležité je, ze je zatiaľ všetko v poriadku a sú to zdravé a šťastne bábätká

ckatka
23. nov 2021

Je to úplne okej. Kamoške sa prevrátil až v 6m a v 7m si rovno sadol 😂
Nertap sa nechaj ju

andreatytler
24. nov 2021

Pretacat sa zacal ked mal necelych 6 mesiacov. Chytat hracky zacal asi ked mal 4 a novorodenecke vlasky mu nikdy nevypadli. Len hustli a rastli a hustli a rastli.
V 3 mesiacoch je uplne normalne ze sa nevie otocit. Ale kedze skusa, ste na spravnej ceste.