Kedy sa začali vaše deti točiť z bruška na chrbátik?

26. sep 2021

Baby kedy sa Vam drobci začali točiť z bruška na chrbatik?

nikpa
26. sep 2021

Jeden okolo 3 a druhý okolo 4 mesiaca ale je to veľmi individuálne.

ecko80
26. sep 2021

Syn v 6 mesiacoch, dcera v 3 mesiacoch

katesocka
26. sep 2021

Moj v 13. mesiacoch 🙈 ano, mam to napisane spravne 😂 na brucho sa otacal od 4. mesiacov no späť ani za svet 🤦

kika3111111
26. sep 2021

5 a pól mesiaca , ma hypotoniu bruska

kubkovamama
26. sep 2021

Kazde inak,prvy asi v 5mes,potom uz ani za svet,nemal to rad.Druha neskôr a tiež ju to moc neba,tretia az v 7,5mes a tá teda zbožňuje sa prevalovat.Kazde dieta je ine a mrzi ma,ked tu citam tolko otazok vystresovanych mamiciek,lebo ich dieta nejde podla nejakej tabulky alebo niečo vygooglili alebo doktorka povedala.Do roka norma ak sa ti nejaví aj niečo ine

autor
26. sep 2021

@kubkovamama ved presne. Doktorka ak sa nezačne prevalovat pôjdete na neurológiu. 🤷‍♀️ Až mi zle prišlo lebo tiež si myslím ze je to indi vindi. Naš ma 7 a pol mesiaca a doktorka uz stresuje a áno pomaly aj ja s nou 🤦‍♀️😵 ale kašlem na to. Drobec je živý otáča sa za všetkým je úplne akčný všetko ho baví a ten pohyb proste príde a už fakt neriešim lebo netreba.

elizabet173
26. sep 2021

nemá ti prečo byť zle, keď lekárka spomenula neurológiu, je lepšie niečo nezanedbať. Môj sa začal pretáčať až takmer v siedmych mesiacoch, neskôr, ako sa v postieľke postavil, v deviatich začal behať, každé dieťa je iné

x_mery_x
26. sep 2021

7 alebo 8 mesiaci, na brucho v 7dmom, nejak rovnako to bolo.