Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ste prestali prať veci pre deti osobitne?

eva.prazmariova
20. jan 2013

Už by mi to aj uľahčilo celé pranie, len neviem, či nie je priskoro. Naša Emi má 20 mesiacov. Dik

anjelicek26
20. jan 2013

My sme nemali nikdy detsky prasok 🙂 Moje deti nemaju ani ekzemy, ani velmi senzibilnu pokozku, tak na co... a u 20 mesacneho dietata by som to uz fakt neriesila 🙂

jasmika
20. jan 2013

my sme tiež nemali ani raz detský prášok...od malička.. sa perie v tom istom ako dospelým... Myslím že sa trošku tým aj dieťa vzmocní..

lucyfuk77
20. jan 2013

...od jedneho roku

stastnamamulka
20. jan 2013

@eva.prazmariova pri 1.dcerke zhruba po 6mesiacoch,pri 2.a 3.dietatku periem od narodenia vsetky vecicky spolu 😉

lubkaeck
20. jan 2013

asi od roku? tak nejako 😉

zunolu
20. jan 2013

ja periem všetko jedným práškom stále používam dreft sensitive.

trojmamka
20. jan 2013

od narodenia som prala v dospelackom.prasku.Oddelene.od inych veci,lebo tych vexi vzdy bolo aj tak na.pracku denneJediny rozdiel.co som.robila.bola.sensitiv aviva a 2x som plakala

fialkaa
20. jan 2013

cca do pol roka. suviselo to s prikrmovanim - detskym praskom flaky od jedla podla mna nevyperies. pouzivam kvalitny prasok, resp. gel, avivaz vynimocne

prasiatko30
20. jan 2013

U prvej niekolko mesiacov u druhej asi tyzden🙂. Nemaju ziadne kozne problemy

lubi
20. jan 2013

periem vsetky veci spolu od zaciatku, okrem manzelovych pracovnych. prasok mam fairy non bio. myslim si ze v dnesnej dobe sa prehana som vsetkym a toto osobitne pranie je urcite zbytocne.

dejnas
20. jan 2013

ja periem v lovele pre všetkých, vyhovuje nám, krásne vonia a je po probléme 😀
osobitne som prala tie pidi vecičky len ako novorodencom, resp. cca do 2 mesiacov 😉

katka1981
20. jan 2013

Stale periem v Dreft sensitive. Predtym som vyskusala aj ine sensitive gely, ale najlepsie sa mi osvedcil Dreft a ten pouzivam aj pre nas sensitive na biele a normalny na farebne a dalsi na cierne. Malej len sensitive. Preco? Som zvyknuta na tu vonu, paci sa mi ked po nom vonia a som spokojna ako perie. Nemam dovod menit.

merculicek
20. jan 2013

Ja asi do 4 mesiacov, ale keby som mala druhé tak periem normálne, ak by sme nemali nejaký kožný problém, používam Ariel gél, krásne vonia a odstráni aj fľaky a aviváž používam Lenor sensitive bielu, ale niekedy ju aj zabudnem dať 😅 a Dosť často sa mi stáva, že sa ma pytajú ľudia v čom periem, že to tak krásne vonia, tak toto je moja neporaziteľná dvojka 😀

kkl82
20. jan 2013

ja pouzivam persil sensitive a avivaz silan sensitive na vsetko, takze mi nerobi problem prisupnut nase veci k maleho alebo naopak. periem vacsinou oddelene, ked sa veci nakopia, ale mnohokrat pridam nase tricka a podobne. mam 11 mesacneho syna a robim to takto uz asi od pol roka. uteraky a postelnu bielizen periem spolu od zaciatku. pouzivame latkove plienky, iba tie sa vzdy peru oddelene, ale aj to len kvoli tomu, ze do nich nemoze avivaz...

rora
20. jan 2013

Ja periem odzaciatku v detskom geli dreft sensitive aj nase veci spolu s detskymi vecami. Aj predtym som detsky gel pouzivala pre nase veci a mienim aj nadalej. Jedine co delim je pradlo na tmave a blede. Ale ine delenie nemam.

baryana
21. jan 2013

tiez som nikdy nepouzivala detsky prasok. ale detske veci periem oddelene. 🙂

janinka444
21. jan 2013

..asi od jedného roka.. 🙂

pastelka74
21. jan 2013

nikdy som neprala osobitne a obe baby nemajú žiadne problémy..... 😉

viva02
21. jan 2013

Drobcovi este stale periem samostatne s detskym pracim prostriedkom, ale ked bude mat 1,5 roka, planujem uz prat spolocne s ostatnymi vecami. Detsky praci prostriedok ale asi budem pouzivat aj nadalej, vyhovuje mi aj na nase pradlo.

janka196
21. jan 2013

ahoj ja som neprala nikdy osobitne ale kupovala som do pol roka detsky prasok a s tym som prala vsetko 🙂 teraz uz kupujeme aky je v akcii , problemy s kozou u nas nema nikto 😉

stanislavao
21. jan 2013

ja periem vsetko v persil sensitive, pradlo nedelim na detske a nedetske. jedine utierky, monterky a pod samozrejme periem samostatne. vy uz mete velke dieta, vobec nemusite prat specialne len detske veci, pokial nema nejaky kozny problem.

ematko29
21. jan 2013

ja som asi do roka používala detský prací prášok.ale periem stále oddelene.zvlášť detské azvlášť dospelácke.deti sú vo veku 7a3roky

jania023
21. jan 2013

Ja som pracovala 6 rokov v cistiarni kde mi preslo rukami denne 1-2 tony pradla ale nikdy ma nenapadlo doma triedit veci malen na iba jej a nase 😕 Nema ziadne kozne problemy lebo i nak by ma to mozno aj napadlo..takze u nas sa perie vsetko spolu co sa oblecenia tyka co mozem dat svetle na 40 stupnov..akurat postelne a uteraky ci respektive bavlnene nohavicky davam na 60ku ale inak oblecenie mixujem..Prasok kupim ako kedy podla toho co mi vonia..Ale pravda je ze vsetky vecicky co som pripravila pre malu som najprv vyprala v lovele ale to iba rak ci dvakrat pokial mi ta lovela nedosla a potom som presla na normalny prasok

betuska22
21. jan 2013

ani ja netriedim ....a periem v prachu ktorý je v akcii 😀 momentálne mam rex a avivaž silan sensitiv

alexis13
21. jan 2013

ked ma mala toho viac tak operem samostatne alebo dohodim aj naše ak farebne ladia. Prala som osobitne možno do tích 20 mesiacov 🙂

katka444
21. jan 2013

asi v 2 rokoch

cherryl
21. jan 2013

zvlast som prala vybavu a mozno prvy mesiac ,veci sa prali potom s nasimi do 1 roka v detskom prasku potom uz ani ten nepouzivam aky zmysel ma prat dietatku veci zvlast + v detskom prasku ked si lahne k tebe do postele a veci mas vyprate v normalnom prasku ked ho das na ruky sveter s ktorym pride do kontaktu je tiez vypraty v beznom prasku jedine ze by sa vyskytli doma nejake mykozy,infekcie a ine kozne choroby pokial nie peries zvlast ale nema to nijaky zvlast ucinok 😵

zonjushe
21. jan 2013

asi do 4-5 mesiacov..ale podla mna to nema nijaky vyznam, pokial dieta nema kozne problemy..pri druhom takto operiem len novorodenecke vecicky..

pingu1
21. jan 2013

po dvoch tyzdnoch

ladybirds
21. jan 2013

ja som zacala prat spolu s nasimi asi po mesiaci. ale kazde dieta je ine.. u nas sa nastastie nic nedialo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli