Kedy ste vymenili nastrelené náušnice za zlaté?

mimanr
3. júl 2016

Dcerka ma 3,5 tyzdna nastrelene nausnice. Jedno usko jej trosku opuchlo a tecie. Liehujem a repikujem, lenze sa to zachytava a zasycha zozadu uska pod tym zavitom. Tazko sa to odtial odstranuje, dcerku tak trapim bolestou pri citeni, keby som jej vymenila za zlate s uskom (tie klasicke slzickove zapinania), mala by som lahky pristup, lenze kozmeticka povedala, ze nemam menit dva mesiace.... co (by) ste urobili vy? dakujem.

pribinak
3. júl 2016

Sla to ukazat zajtra pediatricke, da ti framykoinovu masť

mimanr
autor
3. júl 2016

@pribinak jasne, nie je problem osetrovat usko, ale to, ze s mi neda vycistit ta nasunica medzi jej uchytom a zadnou stranou uska,tam sa to zbiera a schne...

dominikav123
3. júl 2016

Našej som dala prepichnut uši v pôrodnici, rovno mala zlate náušnice, po týždni uši zahojene. Nechápem preco by si ich nemohla vymeniť.

klarah2
3. júl 2016

Ahoj, my sme mohli menit myslim po 5 tyzdnoch. Ale problemy neboli ziadne, iba som par dni cistila peroxidom a pretacala, hlavne po kupani treba nausnice pretocit. Chapem preco ich uz chces menit, ale neviem ci uz je ta dierka dostatoca na to, aby sa ti tam podarili tie zlate nausnice dat. A ked uz ich budes menit, daj tie zlate na 2 dni do liehu vydezinfikovat.

edn
3. júl 2016

my sme tiez priamo v porodnici dali rovno zlate.. ale hned mi tam kazali davat aj framykoin, takze ten si chod urcite vypytat.. tiez si myslim, ze jej tam asi tazko teraz vymenis nausnice, ked to ma aj bolave - ono to je tazke vymenit aj ked je dierka ok 🙂

jeennyv
3. júl 2016

@mimanr ked sa jej to zle hoji tie nastrelovacky by som vybrala a normalne nechala zahojit dierku, preliecila usko a potom dala prepichnut usi normalne, do nich zlate nausnice predtym namocene v liehu....