Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ste vymenili vaničku za športovú časť?

donaninqa
18. máj 2015

kedy ste vymenili vanicku? od pol roka? alebo az ked bola dieťatku mala? Vďaka za odpovede 🙂

pribinak
18. máj 2015

V pol roku, uz sa pri uplnom lezani nudil, potreboval vacsi vyhlad a v otvorenej sportovej casti nie je take teplo a dusno, viac sa tam vetral

moni244
18. máj 2015

@donaninqa od 4,5 mesiaca

mizu89
18. máj 2015

moj ma 7 mesiacov.Ked bolo pekne tak som dala sportovy kocik aby maly videl lebo rad pozera ale vratili sme sa este ku vanicke este sa do nej vojde a drobec este nesedi.sportovu cast mame vacsiu ako vanicku.keby bol mensi sportovy a maly uz sedi tak dam a uz nemenim.kamaratka ma o mesiac starsie a uz jej sedi a dava iba do sportoveho.

siska53
18. máj 2015

Ja som nemusela menit nic. Ked sa naucili sediet (syn 7,5m.,dcerka az okolo roku,ale jej som opierku okolo8.m.len jemne vyvysila),len som zdvihla opierku. A ked uz bolo teplo,dala som dole vrchny kryt. Mne v tom kociku mohli v pohode spat aj v zime vo fusaku a to v tom case mali medzi 8-12m.

maminecka2
18. máj 2015

Ahoj, my sme museli zmeniť keď mal necelého pol roka, jednoducho sa mi vyšplhal po konštrukcii do sedu a takmer vyskočil z kočíka. Takže šiel na druhý deň do šporťáku s popruhmi.

tjaden
19. máj 2015

ahoj ja som čakala až si malá sama sadne lebo vždy ked som ju dala sadnúť tak sa zvalila na jednu stranu a chrbátik mala nakrivo, športovú časť máme od 7-8mes ale bolo to tesné už sa do vaničky vôbec nezmestila 🙂

labajka
19. máj 2015

my takisto ako tjaden 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli