Kedy začali vaše deti poslúchať?

jaja23
19. júl 2019

Malý ma rok aj niečo.. Keď mu poviem, aby niečo nerobil, urobí to aj naschvál. Aj viackrát. Viem, že vie, čo od neho chcem a robí to napriek. Vždy pri tom na mňa kukne, ako za reagujem. Napr. Mame stojacu lampu a on s nou myka, keď mu poviem, aby prestal, kukne na mňa a znovu začne. Nechcem mu dávať po zadku, neviem, či to pomôže, keď som mu občas dala po rucicke, tak mi to vrátil. Takže tu cesta nevedie. Najnovšie ho dám do postieľky a nechám ho tm samého. Ale aj to akoby mu nevadilo... Hmmm prvé dieťa a neviem ako na neho..

moonlight1210
21. júl 2019

@jaja23 skus ho v malom nechat zazit dosledok.

Mali tendenciu chytat trubu a varovania a zakazy nefungovali (ma dvojite sklo, takze tolko nepali).
Ja som teda pockala, az po vypnuti platnicka, resp otvorena truba, resp zehlicka budu uz iba mierne horuce (nepopalia, ale stale velmi neprijemne na dotyk, pocit niecoho silne horuceho) a ukazali sme si, ako to pali. Dala som im na to ruku na sekundu-dve a vysvetlila, ze musia vzdy posluchnut maminku, lebo maminka vie, co je nebezpecne a zle.
Viac nemali ani myslienku sa toho dotknut.
Potom varovanie Nechytaj, horuce! fungovalo u vsetkeho dalsieho. A aj ine varovania. Lebo maminka vie, co je nebezpecne.

matka1989
21. júl 2019

@peter952 ja som ockovana a cuduj sa svete poruchy spravania nemam 🤷‍♀️

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
21. júl 2019

@peter952 neodbačajme od témy .
Preberáme očkovanie nie fajčenie....

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
21. júl 2019

@peter952 ty si žena ?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
21. júl 2019

@peter952 píšeš dostala si všetky očkovania , potom klikol som zle tak čo si .

To tie očkovania čo ? 🤷🏼‍♀️

A nemyslím si že za alergiami stojí očkovanie .

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz