Kedy začali vaše ratolesti spávať samé v izbičke?

jadodka
20. máj 2013

Ahojte kočky, chcem sa opýtať... kedy začali Vaše ratolesti spávať samé v izbičke. My máme veľký 4izbový byt, obývačka, spálňa..klasika, a dve detské izby ktoré sme vyriešili tak že v jednej sa spí a druhú majú herňu a študovňu ..starší syn 9r., v tej izbe kde majú spálňu tam spí syn a manžel, ja spím s mladším u nás v spálni, mne to absolútne neprekáža, ale dnes manžel že by už bolo načase presunúť droba ..2r, k staršiemu do izby.... všetci vieme prečo 😀 , drobenko búva celú noc bez pohnutia už skoro pol roka... ja mám len problém zo sebou že ho tam nechcem presunúť.... dobre sa mi s ním spí, ale popravde už by som aj manžela mala rada vedľa seba 😉 .... čo robiť??? presunúť????

jadodka
autor
21. máj 2013

@amouramour opakujem sa zase.... môj manžel toto spanie vydržal necelé dva mesiace... zas to neberme tragicky, že chúda muž 😎 ,nenapísala som v príspevku že je to dlhodobé, len som chcela vedieť vek kedy Vaše deti spávali sami v izbičkách...

jadodka
autor
21. máj 2013

@reanda my sme spávali s manželom od narodenia druhého synčeka v jednej izbe na maxií letisku, ale prerobili sme pred asi 2 mesiacmi komplet detské izby, tak sme tam hneď presunuli aj mladšieho postel,nie že spávame oddelene už dva roky 😀 😀 😀

jaaty
21. máj 2013

naša Hanka spí vo svojej izbičke od 6 mesiacov. Ak sa náhodou v noci zobudí (tak 1x za týždeň či dva), príde k nám. Inak spí sama a mylsím, že je to lepšie aj pre ňu- vydýchaný zvuk,prehadzovanie rodičov v posteli, chrápanie..... aj pre nás 😉
2- ročné dieťatko by, podľa mnňa, malo spať vo svojej izbe.

jadodka
autor
21. máj 2013

Aby som doplnila svoju otázku.... doteraz sme spávali všetci traja spolu v spálni.... pred asi 2 mesiacmi sme na kompletku prerobili detské izby aby to vyhovovalo požiadavkam detí... presunuli sme do izby aj mladšieho posteľ, spávali sme na manželskej opäť všetci spolu, ale nakoniec sa manžel presunul k staršiemu... nevyspal sa do prace, my takto spíme krátko, ja svojho manžela potrebujem aj on mňa 😎 , koniec koncov...keby sme sa zanedbávali... nemali by sme minulú sobotu obnovenie manželského slubu v kostole... takže tu nejde o to že som pred dvoma rokmi vysačkovala manžela zo spálne 🙂 🙂 🙂 , ale bola som zvedava kedy vaše deti mali samostatnú izbičku... lebo náš starší mal sám ibičku až keď mal 6rokov...dovtedy sme bývali v dvojizbáku, tak sme boli v izbe stále spolu všetci... tak to neviem pororvnať

dedenini
21. máj 2013

@jadodka tak to chapem 🙂