Klasická versus cestovná ohrádka. Čo je lepšie?

nadhera
27. nov 2007

Babenky,idu vianoce a jezisko nam chce doniest ohradku pre 2deticky. mate niektora skusenost s cestovnymi ohradkami? viem ich bezne pouzivat ,nielen raz za cas? ide o ohradku s rozmermi 100 x 100 x 80 .

poradte prosim,dakujem

nitka
27. nov 2007

My sme mali cestovnu ohradku na dovolenke a bolo to super.Supli sme tam malu vysypali hracky a hrala sa dosytosti a dokonca v nej aj cely tyzden prespala co sme s tym vobec nepocitali ze v nej bude nocovat...je to super vec a myslim ze budes spokojna,vrele odporucam...😉

vroni
27. nov 2007

Ohradka je krasna a urcite ju vyuzijes, ak deticky budu suhlasit 😀 😀 😀 Ale vazne: najprv si vyskusaj, ci ti ditko vobec bude ochotne zostavat v ohradke (nasa mala rucala ako besna do 30 sekund od vlozenia) a druha vec je, ci ti takato velka ohradka vojde do kufra (auta) (lebo inak z toho nemas nic, ze je "cestovna") My sme mali podobnu, zdedenu po bratoch, ktori v nej vraj skoro "vyrastali" a bola to spolu s pavukom ta najvacsia zbytocnost, aku sme si mohli vymysliet. Takze naozaj zavisi od dietata...

nadhera
autor
27. nov 2007

ohradku uz mame doma-obycajnu pre jedno babo a maly je v nej spokojny,tuto cestovnu dvojmiestnu vsak chceme bezne pouzivat tzn. aj kazdy den,ak bude potrebne - ale uz pre dve baba. 😀 dakujem za radu

jaduska
27. nov 2007

my používame cestovnú postieľku namiesto klasickej, ale to je taká, čo má aj "poschodie", prebaľovací pult, svetielko ,hudbu a vibrácie 😀 A malá sa zatiaľ nesťažuje 😀 😀

zuzanat
27. nov 2007

jaduska prosim ta a aku mas tu postielku? lebo ja som taku tiez chcela, ale kde som ju videla v obchode, zdala sa mi velmi labilna 😖

vavka33
27. nov 2007

My sme mali najskor tu sietovanu ohradku-ovalnu,no mala tam tak divne spavala vytocena,tak sme ju predali a kupili klasicku cestovnu,je lepsia.
Ale ak to chces pre dve deticky tak ta co si dala link je super.Jezisko ju moze doniest 😀

zuzanat
27. nov 2007

ja som pozerala konkretne tuto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
shop.flypage&product_id=3644&category_id=28&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
ale ako som pisala, zdala sa mi velmi labilna, aj to vnutro kde ma babo spat. ja som ju chcela namiesto klasickej drevennej postielky

jaduska
27. nov 2007

zuzanat ta nasa teda labilna vobec nie je. objednavala som ju cez net, ale uz sa nepamätam cez aku stranku. je to sice polsky vyrobca (baby design, alebo baby dream), ale zatial sme spokojni

luciask
27. nov 2007

Ja mam dve deticky a mam ohradku pre jedno dieta co ma hore taky nastavec, ze ked je este babo male nemusis sa velmi sklanat, cize je vo vyssej polohe. To som pouzivala ked boli malinke do priblizne 6. mes. u nas v spalni. Postielku mali vo svojej izbe. Ked bolo po 6. mes. tak som ju zlozila a pouzivala iba na cestovanie. Do ohradky som ich vobec cez den nedavala. Inak neviem si predstavit moje holky v ohradke spolu ked boli male, bala by som sa ze starsia by mladsej ublizila, a predsa ked bude tvoj starsi uz vek na to aby mohol byt s mladsim, tak uz asi v tej ohradke nebude chciet byt. mYslim, ze pred kupou treba aj nad tym trosku porozmyslat, resp. pockat kym uvidis ako sa chlapci medzi sebou znesu.