Kniha o spánku

karolinka1991
3. apr 2018

Ahojte maminky,

pomohla niektorej z vas technika z knihy Kazde dieta sa vie naucit spat aj v pripade,ze ste nekojili a babatko konstantne bolelo brusko?

Pri prvej dcerke som bola zasadne proti tejto technike,hoci spavala hrooozne zle a myslela som si,ze dieta uz horsie spat nemoze,no teraz po 21 mesiacoch sa nam narodila druha a ta nespi fakt takmer VOBEC. Uz je to ciste zufalstvo :( Takze toto je nasa posledna sanca...

Vdaka za odpoved!!!

karolinka1991
autor
3. apr 2018

...a ani mi nejde tak o to,aby ju nebolo treba uspavat,ale aby SPALA...

kluka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinka1991
autor
3. apr 2018

@kluka ahojcek,len ja to potrebujem aplikovat na tu 6 tyzdnovu,lebo ta mi vooobec nespi :(

kluka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nesvadbovo
AMBASÁDORKA
3. apr 2018

@karolinka1991 ahoj, aj v knihe sa pise, ze tato technika sa za ziadnych okolnosti nema zacat aplikovat, ked dietatko nieco trapi. Ak malicke boli brusko, naozaj Ta potrebuje a nechat ho vyplakat, ked uz aj tak ho nieco trapi, asi nebude dobry napad. Je to, samozrejme, na Tebe... A takisto je 6 tyzdnov velmi skoro. Moja mala mala tiez brusko hrozne, ked bolo zle, pomohla rektalna rurka a upokojila sa. Samozrejme, masirovala som brusko pravidelne, ziadne kvapky nepomahali. Trosku lepsie to bolo, ked som ju nosila v satke. A najlepsi liek je cas. S prvymi prikrmami sa jej travenie rozbehlo a odvtedy s bruskom problemy nema...

mata1988
3. apr 2018

ak ho boli brusko tak zmen mlieko, pravdepodobne mu nesadlo a daj detsky espumisan

reuska1
3. apr 2018

Ak nie je dojčena, možno jej nerobí dobre UM a treba zmeniť. A možno to chce len čas, kým to prejde. Ale nechať dieťatko s krcami v brušku samé v izbe plakať ? Chápem, že si unavená, mám 3 deti a 5 rokov som sa poriadne nevyspala, tak viem aké je to zúfalstvo. Ale rozmyslí si to, prosim, však plače od bolesti...

karolinka1991
autor
3. apr 2018

@kluka
@nesvadbovo
@mata1988
@reuska1 dakujem dievcatam za odpoved, asi by som toho aj tak nebola schopna,len ked je clovek zufaly,chyta sa aj slamky...skor aj z bezpecnostnych a zdravotnych dovodov,ale budeme asi musiet vydrzat...len bojim sa aj toho,ze dcerke bude chybat ten spanok, predsalen v takom malom veku je iste spanok klucovy pre dobry vyvoj...