Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kniha Zajačik, ktorý chce zaspať

h2
8. dec 2015

Ahojte, máte túto knihu? Pomohla Vám pri uspávaní detí? Odporučili by ste ju? (Zvažujem ju kúpiť, nech môj syn konečne zaspí skôr, než o pol jedenástej v noci. ☹ )

alchemilkazltozelena
18. jan 2017

@h2 to nikto neodpisal? ozvite sa niekto nech vieme ci ma zmysel ju kupovat..
cd asi neexistuje k tomu..?

ludmilaka
18. jan 2017

@alchemilkazltozelena Choď oproti píšte do kníhkupectva a pozri si ju. Nič moc a pár stránok. Nekúpila som.

ludmilaka
18. jan 2017

pošte

alchemilkazltozelena
18. jan 2017

@ludmilaka tebe tiez mala hodinu zaspava ako moja? my si uz nevieme rady..vcera zaspala po hodine a pol...uplne na nervy ja uz neviem co robit

rena107
18. jan 2017

@h2 My sme ju dostali,ale neznasaju knizky kde nie su obrazky ale texty. Celkovo ziadne texty nevydrzia pocuvat iba vtedy pocuvaju ked opisujeme obrazky. Takze my sme ju vobec neprecitali a to ju mame rok. Nezaujalo ich ani ked som ich mena tam vravela ani vobec. Ale to zalezi asi na kazdom 😉 Ale ja za seba by som ju nekupila.

kormelia11
18. jan 2017

@h2 pokial neni zvyknuty na citanie knih tak to podla mna uspech nebude mat mame ju doma citali sme ju raz cital ju manzel nas ta kniha skor uspala ako malu😂

ludmilaka
18. jan 2017

@alchemilkazltozelena Okolo 22.00 po prečítaní min. 6 rozprávok. Ako baby písali, málo ilustrácií, nevýrazných a text nič moc. Máličko rozprávok a neadekvátne cene. Však choď nakuknúť.

alchemilkazltozelena
18. jan 2017

@ludmilaka ja uz nejdem nikde moja ja sa uz len gulam po byte..max. na aute ideme dakde s muzom..peso uz nevladzem 😓

h2
autor
18. jan 2017

No teda, už som si fakt nemyslela, že sa v tejto vyše roka starej téme dočkám nejakej odpovede. 🙂 Ja som knihu nakoniec nekúpila, bola som si ju pozrieť v kníhkupectve a neoslnila ma. A keď som si ešte prečítala, že možno nezaberie hneď na prvýkrát, ale treba ju prečítať viackrát za sebou... to akože mám dieťaťu čítať hoci aj 3 hodiny v kuse a keď potom konečne zaspí, lebo je už polnoc, tak sa mám tešiť, že super, síce sme to čítali 6x, ale nakoniec predsa len zabrala??? 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli