Kolik se platí za hlídání dítěte ve věku 2 - 3 roky?

elucinka
7. júl 2009

Ahoj holky, jelikož se mne tohle téma bude zřejmě brzy týkat - končí mi dvouletá mateřská - chci se zeptat mamin, které dávají dítě na celodenní hlídání k někomu - kolik platíte za den, popř. za hodinu cca?

susik77
7. júl 2009

za hodinu 120 kc v Praze

anatanka
7. júl 2009

Plati se cca 100 Kc na hodinu, pres agenturu vic, da se ale sehnat i za min-minimalne ale tak 80. Nejaka studentka by to dala i za 50, mozna. Otazka je, komu dite sverit.

zajo79
7. júl 2009

zas je rozdiel prilezitostne varovanie dietata...a kazdodenne na niekolko hodin, kym je maminka v praci - to by som dohodla na nejaku mensiu taxu, pripadne pevnu ciasku na mesiac.

anatanka
7. júl 2009

Tak, tak. Vzdycky se da nejak domluvit.

kubaka
7. júl 2009

v Praze mám oblíbenou agenturu, kterou provozují invalidé, takže mají i lidové ceny: platím 75 korun na hodinu. Už léta je využívám, mají všechny pracovnice výborné a jsem spokojená.
Kdo by chtěl kontakt, napište IP.

kaleilah
8. júl 2009

tady jsem se trochu zasmála nad cenama, já hlídám holčičku který je teď 20 měsíců, mám jí denně včetně víkendů od 9 do 20 hod a mám za to 7 tis. měsíčně, to znamená že mám asi 21kč na hodinu, hlídám jí už rok a půl, učim chodit na nočník, vychovávám..a to je teda sakra málo ☹

elucinka
autor
8. júl 2009

ok, holky, děkuju moc. Mám celkem dvě možnosti a obě chtějí cca 500,- na den, je to i s jídlem. Od rána od 8 do cca 7 hodin večer - tzn. to vychází na 45 kč na hodinu a příležitostné hlídání je za 80 na hodinu. Jsme menší město, v Praze je to asi víc. Takže to asi celkem jde.

kubaka
8. júl 2009

elucinka - to je velice slušná cena - pokud se ti to vyplatí,

sylvar
8. júl 2009

ahoj, mě hlídá kamarádka od 8-16 za 400,- má stejně starýho kluka, takže to má jako přívýdělek k dobru k mateřské-rodičovské, takže pro mě cena taky OK a je to taky s jídlem+choděj do bazénáu,takže vyžití super, malou od nich nemůžem někdy ani dostat domů

gabri80
31. dec 2013

@kubaka Dobrý den, přečetla jsem si Váš příspěvek ohledně rady s hlídací službou 🙂 mohla by jste mi prosím napsat do IP kontakt? Moc děkuji 🙂