Koliky u dvojtýždňového bábätka

kvetinka1405
9. mar 2018

mamičky poradte mi prosim vás čo je dobré na koliky u 2 týždnového bábetka

eleu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eleu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
19031983
9. mar 2018

Tak ja som mala oboch synov silne kolikovych a nepotešim veľmi...u nás pomohol len čas ..vyskúšala som asi všetky kvapky na trhu,nosila,masírovaná s kremíkom ,spievala,túlili teple zábaly na bruško..( ako tak nám pomohol kremík pupik a babycalm kvapky,ale keďže to bolo to posledné po čom som siahla tak už nám to skôr plynule prechádzalo) o mojej strave ani nehovorím bála som sa už aj čistej vody napiť...chce to veľa trpezlivosti ono to prejde všetko sa raz skončí .. no a potom príde niečo iné napr.zubky ale zo všetkého vyrastú..

evittam
9. mar 2018

Všetko dobre rady. Pripadne ak davas Vigantol skus vysadit.😉
@kvetinka1405

kvetinka1405
autor
9. mar 2018

@19031983 a myslíte si že to spôsobuje aj to čo zjem?lebo u som čitala všelijaké príspevky kde bolo spomenuté že niekedy na strave vôbec nezáleží

shades3
9. mar 2018

@kvetinka1405 niektore zeny jedia ukazkovo a babo ma koliku, ine na to kaslu a babo je ok. Tazko povedat, ale babo hlavne nema zaludok a crievka cca do 3 mesiacov uuuplne dokonale doriesene, preto casto kolikuju. Nam najviac pomohli kvapky biogaia/bigaia, odporucil nam to stary rakusky pediater a fakt sa to do 2 tyzdnov velmi upravilo. Dostat v lekarnach.

shades3
9. mar 2018

@kvetinka1405 a este trosku vyvisit hlavicku - napr podlozit uterak pod plachtu, kde mava hlavku...

bibistec
9. mar 2018

Szravu zmen ak kojis skus vysadit mliecne ale total. Ten vigantol ma tiez napadol a este ma napadlo ze ci nahodou coliprev nepotrebuje to je na travenie laktozy.

siska53
9. mar 2018

@kvetinka1405 no nic..cas.. Do 3,5m.mala masa mala.. Len nosit,masirovat,odvetrikovat,skusit nieco ako saab simplex a pod.. A este skus zistit,ak dojcis,co by mohlo vadit babatku. Niektorym vadia mliecne vyrobky ci pecivo,chlieb v strave matky. Ale napr.ja som bola na UM a i tak som.mala koliky ako babo.

kvetinka1405
autor
9. mar 2018

@shades3 a ta biogia sa môže pit od narodenia?vsetky kvapky čo som pozerala su od ukončenia 1 mesiaca

victtoria1
9. mar 2018

biely sum ;)

shades3
11. mar 2018

@kvetinka1405 ano, nam to doki povedal, ze mise, v navode bolo dokonca, ze od 3.mesiaca (v slovenskom), v rakuskom, ze od zaciatku... my sme zacali asi v 3.tyzdni s nimi.