• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko platíte opatrovateľke na hodinu?

30. októbra 2015 
Brezno.Ja davam opatrovatelke 3euro/hod. Chodi k nám ráno,odchádza o 9-10 hodín. Obed pripravim dopredu, ostatné malé jedlá si urobia z našich surovín.
14. dec 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OPATROVANIE DETIČIEK BRATISLAVA: Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy. Ďakujem
27. feb 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Neviem, ale dieta by som opatrovatelke nezverila . Bolo vela pripadov , ked dieta aj mlatili, spravali sa k nemu hnusne atd.Predsa je tam len sama s babom a nevidis co sa tam deje ,, cudziemu cloveku urcite nie :unamused: Radsej by som ho dala do jasli , kde pracuje viac ludi a mam vacsiu istotu .. :slight_smile:
1. mar 2015 o 21:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé maminky,
rada Vám pomôžem s opatrovaním vášho zlatíčka u nás doma v Senci. Som mamina na RD s 10 mes dcérkou. Ako nanny som pôsobila vyše 4 rokov v Anglicku.
9. mar 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daskak Ja beriem tak 15e na den to vychadza 1,66 na hodinu ale som na vychode cize tak tych 2-2,5e si myslimbze uz bohate staci :wink:
1. apr 2015 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny ja som z PRESOVA som na materskej dovolenke cize v podstate sa nudim . Mam skoro ž rocnu dcerku ktora od septembra pojde do skoly a jednu co bude mat v july dva rocky . Ak by mal niekto zaujem postrazim od 7:00 do 16:00 ...... piste ponuky cena 1,66 -1,80e na hodinu ... Pekny vecer ;)

OD AUGUSTA SOM UZ OBSADENA ALE AK BY SA NASLA ESTE NEAKA MAMINKA CO POTREBUJE TAK VEZMEM ESTE JEDNO DIETATKO emoticon

SOM MILA,SIKOVNA,KLUDNA, A VARIM V PRIPADE AK TREBA emoticon
Piste budem sa velmi tesit ak prejavite doveru emoticon
1. apr 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponukam strazenie len teraz od Aprila do Jula emoticon

ahojte koceny ja som z Presova som na materskej dovolenke cize v podstate sa nudim . Mam skoro ž rocnu dcerku ktora od septembra pojde do skoly a jednu co bude mat v july dva rocky . Ak by mal niekto zaujem postrazim od 7:00 do 16:00 ...... piste ponuky cena 1,66 -1,80e na hodinu ... Pekny vecer ;)

OD AUGUSTA SOM UZ OBSADENA NA 101%

SOM MILA,SIKOVNA,KLUDNA, A VARIM V PRIPADE AK TREBA emoticon
Piste budem sa velmi tesit ak prejavite doveru emoticon
13. apr 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Most pri Bratislave - Mile maminky, ponukam opatrovanie vaseho dietatka u nas doma. Rodinny dom so zahradkou (trampolina, smyklavka, pieskovisko, vnutorna herna). Mame 4 rocneho chlapceka a 2,5 rocnu dcerku. Samozrejmostou je laskavy pristup, zdrava, pestra strava, vela pobytu na cerstvom vzduchu, mnozstvo aktivit zameranych na rozvoj hrubej aj jemnej motoriky, kreativity, rozvijanie dietatka aj v style montessori principov. Mam viacrocne skusenosti so strazenim a opatrovanim deti. V pripade zaujmu ma, prosim, kontaktujte cez spravu pre viacej info.
16. apr 2015 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “ponuka - hľadanie si práce”
20. apr 2015 o 17:37 • emuskaaa
Dobrý deň, hľadám milú, skúsenú opatrovateľku na výpomoc do minijasličiek počas letných prázdnin. Absolútnou podmienkou je okrem skúseností aj výborný vzťah k detičkám a láskavý prístup, nerobíme túto prácu prioritne pre peniaze, ale s láskou! Bližšie info v IP.
14. jún 2015 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, som z Ba- Dlhé diely, potrebovala by som pomôct s detmi cca 1,5-2 hod. 2-3x týždenne v podvečerných hodinách. Mám dvoch chlapcov, 3r.+10m. a 1r.+5m., vedia sa spolu pekne zahrať. Teším sa na Vás, ďakujem.
20. júl 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam opatrovatelku k 14 mesacnej dcere u nas doma 2x do tyzdna plus pomoc v domacnosti. Prilezitostne opatrovanie aj ad hoc. Byvam v Stupave a hladam pani s autom, nakolko byvam v casti na kopci. Vyzadujem skusenost s detmi. V pripade zaujmu, poslite prosim IP. Nehladam maminku na materskej, nechcem sa nikoho dotknut, ale potrebujem flexibilnu zienku a viem, ze pri malych detoch to moze byt castokrat problem. Dakujem za pochopenie
29. sep 2015 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
#opatrovanie PRESOV

Mile mamicky ponukam opatrovanie vasich ratolesti u mna doma emoticon Skusenosti mam opatrovala som vela deticiek ,momentalne mi odchadza dievcatko do skolky tak som volna . Ponukam kazdo dennu cerstvu stravu......... ucenie sa hravou formou ,prechadzky ihriska .... #cena : 150e v cene je uz vsetko

Info do IP alebo emiliapirochova@gmail.com / 0908 081 861
30. okt 2015 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok