Koľko platíte opatrovateľke na hodinu?

daskak
9. jan 2009

Ahojte maminy,
chcem Vas poprosit,ak mate niektora skusenosti s opatrovatelkou, mozete mi poradit kolko jej platite na hodinu? Dakujem pekne 🙂

miraklemeister
14. dec 2014

Brezno.Ja davam opatrovatelke 3euro/hod. Chodi k nám ráno,odchádza o 9-10 hodín. Obed pripravim dopredu, ostatné malé jedlá si urobia z našich surovín.

nikol411
27. feb 2015

OPATROVANIE DETIČIEK BRATISLAVA: Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy. Ďakujem

denisqaa
1. mar 2015

Neviem, ale dieta by som opatrovatelke nezverila . Bolo vela pripadov , ked dieta aj mlatili, spravali sa k nemu hnusne atd.Predsa je tam len sama s babom a nevidis co sa tam deje ,, cudziemu cloveku urcite nie 😒 Radsej by som ho dala do jasli , kde pracuje viac ludi a mam vacsiu istotu .. 🙂

alzbetkazba
9. mar 2015

Milé maminky,
rada Vám pomôžem s opatrovaním vášho zlatíčka u nás doma v Senci. Som mamina na RD s 10 mes dcérkou. Ako nanny som pôsobila vyše 4 rokov v Anglicku.

emuskaaa
1. apr 2015

@daskak Ja beriem tak 15e na den to vychadza 1,66 na hodinu ale som na vychode cize tak tych 2-2,5e si myslimbze uz bohate staci 😉

emuskaaa
1. apr 2015

ahojte koceny ja som z PRESOVA som na materskej dovolenke cize v podstate sa nudim . Mam skoro ž rocnu dcerku ktora od septembra pojde do skoly a jednu co bude mat v july dva rocky . Ak by mal niekto zaujem postrazim od 7:00 do 16:00 ...... piste ponuky cena 1,66 -1,80e na hodinu ... Pekny vecer ;)

OD AUGUSTA SOM UZ OBSADENA ALE AK BY SA NASLA ESTE NEAKA MAMINKA CO POTREBUJE TAK VEZMEM ESTE JEDNO DIETATKO emoticon

SOM MILA,SIKOVNA,KLUDNA, A VARIM V PRIPADE AK TREBA emoticon
Piste budem sa velmi tesit ak prejavite doveru emoticon

emuskaaa
13. apr 2015

Ponukam strazenie len teraz od Aprila do Jula emoticon

ahojte koceny ja som z Presova som na materskej dovolenke cize v podstate sa nudim . Mam skoro ž rocnu dcerku ktora od septembra pojde do skoly a jednu co bude mat v july dva rocky . Ak by mal niekto zaujem postrazim od 7:00 do 16:00 ...... piste ponuky cena 1,66 -1,80e na hodinu ... Pekny vecer ;)

OD AUGUSTA SOM UZ OBSADENA NA 101%

SOM MILA,SIKOVNA,KLUDNA, A VARIM V PRIPADE AK TREBA emoticon
Piste budem sa velmi tesit ak prejavite doveru emoticon

moninka1
16. apr 2015

Most pri Bratislave - Mile maminky, ponukam opatrovanie vaseho dietatka u nas doma. Rodinny dom so zahradkou (trampolina, smyklavka, pieskovisko, vnutorna herna). Mame 4 rocneho chlapceka a 2,5 rocnu dcerku. Samozrejmostou je laskavy pristup, zdrava, pestra strava, vela pobytu na cerstvom vzduchu, mnozstvo aktivit zameranych na rozvoj hrubej aj jemnej motoriky, kreativity, rozvijanie dietatka aj v style montessori principov. Mam viacrocne skusenosti so strazenim a opatrovanim deti. V pripade zaujmu ma, prosim, kontaktujte cez spravu pre viacej info.

emuskaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva.macko
14. jún 2015

Dobrý deň, hľadám milú, skúsenú opatrovateľku na výpomoc do minijasličiek počas letných prázdnin. Absolútnou podmienkou je okrem skúseností aj výborný vzťah k detičkám a láskavý prístup, nerobíme túto prácu prioritne pre peniaze, ale s láskou! Bližšie info v IP.

maminecka2
20. júl 2015

Dobrý deň, som z Ba- Dlhé diely, potrebovala by som pomôct s detmi cca 1,5-2 hod. 2-3x týždenne v podvečerných hodinách. Mám dvoch chlapcov, 3r.+10m. a 1r.+5m., vedia sa spolu pekne zahrať. Teším sa na Vás, ďakujem.

evitka83
29. sep 2015

Hladam opatrovatelku k 14 mesacnej dcere u nas doma 2x do tyzdna plus pomoc v domacnosti. Prilezitostne opatrovanie aj ad hoc. Byvam v Stupave a hladam pani s autom, nakolko byvam v casti na kopci. Vyzadujem skusenost s detmi. V pripade zaujmu, poslite prosim IP. Nehladam maminku na materskej, nechcem sa nikoho dotknut, ale potrebujem flexibilnu zienku a viem, ze pri malych detoch to moze byt castokrat problem. Dakujem za pochopenie

emuskaaa
30. okt 2015

#opatrovanie PRESOV

Mile mamicky ponukam opatrovanie vasich ratolesti u mna doma emoticon Skusenosti mam opatrovala som vela deticiek ,momentalne mi odchadza dievcatko do skolky tak som volna . Ponukam kazdo dennu cerstvu stravu......... ucenie sa hravou formou ,prechadzky ihriska .... #cena : 150e v cene je uz vsetko

Info do IP alebo emiliapirochova@gmail.com / 0908 081 861