Koľko platíte opatrovateľke na hodinu?

daskak
9. jan 2009

Ahojte maminy,
chcem Vas poprosit,ak mate niektora skusenosti s opatrovatelkou, mozete mi poradit kolko jej platite na hodinu? Dakujem pekne 🙂

pinky_girl
27. okt 2013

Ja nastupujem od januára. Síce k švagrinej a krsniatku, budem stále doma, iba na inom poschodí a dohodli sme sa na 350€/mesiac. Tak uvidíme, čo to bude obnášať 🙂

kalca
14. nov 2013

Ako to tu tak citam tak teraz neviem ci mam dobru cenu alebo nie. Ja sa opatrovaniu deticiek venujem cca 12 rokov a momentalne opatrujem celodenne 5x do tyzdna dve deticky ktore maju 10 mesiacov za 350,- na mesiac s tym ze vsetko je uz v cene. Byvam v Ba. Viete mi poradit ci je ta cena OK alebo to robim pod cenu. Vdaka

edyta
15. nov 2013

Hladam opatrovatelku k chorym detickam, skolkarom miesto Svit

veronicka1901
15. nov 2013

@kalca Ahoj, my byvame v ZA a za 8 hodinove opatrovanie 2 rocnej dcerky 5x do tyzdna platim 250 eur. V tom je odvoz, dovoz, plienky, jedlo atd. Cena je podla mna primerana. Ty beries za jedno dietatko 350, ci za obe? Za obe sa mi to zda byt trosku primalo, ved mamina si na ne moze vybavit prispevok, ked su take malicke.

nikuskazakova
16. nov 2013

Milé mamičky, som opatrovateľka, zároveň študentka. Milujem detičky a veľmi dobre so všetkými vychádzam. beriem 3 eurá na hodinu a nemám problém ani s bábätkami. Mám totiž 16 mesačného brata a viem okolo neho všetko, od krmenia po kupanie a uspavanie. nie je problém ani víkendy a cez noc, lepšie čo sa týka dňa budú poobedné hodiny. Ak je záujem tak poprosím na email: nicol.zak7@gmail.com

winna
24. nov 2013

Ahojte, prosim o odporucenie opatrovatelky z Dubravky k trojrocnemu chlapcovi, hlavne pocas choroby. Idealne, ak s nou mate osobne skusenosti. Moze byt studentka alebo aj dochodkyna. Mesacne potrebujeme zastresit 5 az 10 dni, nevieme ich vsak zadefinovat vopred. Dakujem za vase tipy.

kikuska9935
29. jan 2014

Ahojte 🙂 ja opatrujem 1,5rocne dietatko 5x do tyzdna od 7.00 do 16.30-17.00 u nich doma, niekedy si ju osim domov(nenosim si ju kazdy den lebo je to hore dolu 40km) bez stravy pre mna , s tym, ze ona ma vzdy nachystanu papanicu , 400eur.... a ked mala spinka , tak rodicom pozehlim, umyjem...poupratujem trosku..... a ked je starsia 3rocny chora a nejde do skolky tak mam doma aj ju..... 🙂

v okoli galanty🙂 ja lan tak, aby ste vedeli, aka je cena tu.....a nie som ziadna opatrovatelka ani vysokoskolacka, ani maminka...iba zboznujem deti 🙂

viki1987
30. jan 2014

Ahoj, hladam opatrovatelku k 7mesacnej dcerke - denne cca 8hodin 5 dni v tyzdni...moze byt u mna /Petrzalka/ , pripadne vieme maličkú priniest do centra alebo k avionu , nakolko v tom okoli pracujem. V pripade zaujmu ma mozete kontaktovat na t.č.0918 564 718 alebo na IP. nemusis byt zdravotna sestra , ani vyštudovany pedagog... Uprednostnujem mamicky, ktore už maju deti a potrebnu prax... Dievcatko je velmi kludnuckej povahy, uplne bezproblemova.. 🙂

nikol411
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
111bublinka111
17. mar 2014

@viki1987 dobry den , este hladate opatrovatelku ?Odporucam velmi zodpovednu opatrovatelku jej referencie mozes najst na stranke www.zariadim.sk/andrea-aupair

nikoleta26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zara0201
29. mar 2014

@nikoleta26 Preboha a kedy potom studujete?

nikoleta26
29. mar 2014

@zara0201 nadbehla som si v prvom semestri 🙂

zara0201
29. mar 2014

@nikoleta26 Ja mam za sebou VS sice uz davno, ale taky rozvrh sme nemali nikdy. Ved to vyzera, ze tam ani vobec nechodite. Nejake povinne prednasky, cvika, seminare...Neviem si predstavit ako sa to da nadbehnut. No zrejme ide skolstvo dole vodou.

kathynka
30. mar 2014

@zara0201 ja mam agenturu na opatrovanie a pracuju pre mna len studentky a specialne tie na pedagogickej fakulte maju taketo lazo-plazo rozvrhy 😀 rozvrh si robia same a na niektore predmety neexistuje predpisany semester, v ktorom ho musia robit...takze ak je miesto, tak sa tam prihlasia a spravia ho a dalsi semester si uzivaju 😉 a prednasky castokrat nemaju povinne...ja mam prirodovedecku fakultu, rozvrh sme dostali vzdy predpisany na konkretny semester a makalo sa od pondelka do piatka, brigadovat som mohla len vecer 😀
ale tak nestazujem si, aspon su rodicia spokojni, ze ich opatrovatelky su im k dispozicii 😉

zara0201
30. mar 2014

@kathynka Hej len o par rokov sa budeme bat ist k doktorovi ci dat dieta do skoly. Aj my sme si rozvrh prisposobovali, aj ja som brigadovala, ale aj popri studiu mi tolko casu isto neostavalo. Ale mozno som ja bola menej sikovna...aj ked som skoncila s najlepsim priemerom v celom rocniku 150-tich studentov.

lenkadenisa
10. apr 2014

@zara0201 prednášky už dávno nie sú povinné, semináre z jedného predmetu sú max. 2x do týždňa po 90 min, niektoré len 1x po 45 min, záleží či je to povinný alebo povinne voliteľný predmet, príp. voliteľný. niektoré sú len každý druhý týždeň. cvičenia som ani na jednej vysokej škole nemala, študovala som FIF UK a potom FP PEVŠ. a nemám pocit, že by som bola hlúpa 😉

kathynka
10. apr 2014

@lenkadenisa tak to si potom stastna zena, ze si mala taku skolu...pretoze na prirodovedeckej fakulte su prednasky urcite povinne, aj cvicenia...ci to bolo vtedy, ked som tam ja studovala alebo je to teraz...

wooooow
1. júl 2014

Hladam opatrovatelku k 3,5 rocnej dcerke a 4 mesacnemu syncekovi u mna doma v Malinove. Nepravidelne max. na 4 hod. Podmienky dohodneme osobne.

lady511
1. júl 2014

@wooooow škoda že ste trošku od ruky,,ja hladam detičky na opatrovanie som z hrubeho šuru...čo je vpodstate kusok 😒

petuska61
14. júl 2014

Ahojte 🙂
Rada Vám pomôžem s opaterou Vášho dieťatka.
V prípade záujmu ma kontaktujte správou, alebo na mail: P.Pukancikova@gmail.com

potvorka
14. júl 2014

Baby studentke za "opatrovanie"-kocikovanie 11mesacnej dcery platim 3€ za hodinu. Muz ma ale sfukol,ze to nemaju chlapi na dielnach, nie ze ona sa prexadza a nic sa nenarobi. Ako to vidite? Sme v Senci, mala sedi, alebo spi,takze nema s nou naozaj vela prace.

njonja
14. júl 2014

@potvorka nemyslim, ze j eto vela.ved predsa dava pozor na to najcenejsie, co v zivote mate... To sa s pracou robotnika neda ani porovnat..

monciky
14. júl 2014

@potvorka
podla mna je to najnizsia suma, ktoru jej mozes dat...., chlap takymto veciam nerozumie, spytaj sa ho, ci by on isiel robit za 2€ niekde?

krasneleto
16. júl 2014

@potvorka rozdiel medzi studentkou a tvojim chlapom je v tom, ze ten robi v dielni a ona s vasim dietatom... ked sedi, tak sa jej snad venujea nevozi ju len vo voziku. moja kamaratka opatruje v senci deti za 4 na hodinu a poviem ti, ze podla mna je to malo.... ale stara sa eno nuno o deti a tie ju miluju, nie je to len vozenie

bibi2h
28. júl 2014

Dobrý deň!
Volám sa Barbora, mám 27rokov. Rada opatrím Vaše dieťatko u Vás doma, detičky mám veľmi rada, mám skúsenosti s opatrovaním. Som kamarátska, spoľahlivá, zodpovedná, usmievavá, nefajčiarka, mám vp. Študovala som vysokú školu zdravotníctva a sociálnej práce, popri škole som praxovala aj v škôlke.
Už v 12-stich rokoch som sa vedela celodenne postarať o maličkú sestričku, keďže rodičia veľa pracovali. Svoje dieťatko zatiaľ nemám. S láskou sa postarám o Vaše dieťatko.
Kysucké Nové Mesto a okolie + Žilina

cybulka
7. aug 2014

@wooooow ak stále hľadáte opatrovateľku som aktívna babička z Ivanky pri Dunaji 🙂

lucymako
22. aug 2014

Dobry den, hladam opatrovatelku k mojmu 9 mesacnemu synovi. Preferujem opatrovanie u nas doma, v Stupave. Som studentka denneho studia, a preto potrebujem takmer denne strazenie, zavisi na mojom rozvrhu,,islo by o par hodin hlavne od oktobra do decembra a potom od februara do maja. Dakujem pekne

makkitka
24. okt 2014

PIEŠŤANY ********************************* Volám sa Patrícia a mám 21 rokov.Momentálne žijem v Piešťanoch, pôvodne som z Bratislavy a tam som vyštudovala strednú školu ( obchod, podnikanie, cestovný ruch ) S opatrovaním detí mám skúsenosť, opatrovala som 4 ročného chlapčeka, 6 mesačné dievčatko ( dlhšiu dobu ) a 2 ročného chlapčeka. Okrem toho v rodine mám malých bratrancov a sesternice, cez prázdniny som s nimi trávila čas. Uprednostňujem opatrovanie u mňa doma. Mám malého psíka. Hranie, kreslenie, maľovanie, prechádzky, čítanie rozprávok, pozeranie rozprávok. Opatrovať môžem kedykoľvek počas celého týždňa (ráno, na obed, poobede, večer aj v noci ) Teším sa na Vás aj na Vaše detičky! 0940 829 691

bibap
8. dec 2014

@kalca Dobry den, este stale opatrujete? Kde sa nachadzate v BA? mozeme si napisat cez IP?