Koľko platíte opatrovateľke na hodinu?

daskak
9. jan 2009

Ahojte maminy,
chcem Vas poprosit,ak mate niektora skusenosti s opatrovatelkou, mozete mi poradit kolko jej platite na hodinu? Dakujem pekne 🙂

mirka414
9. jan 2009

daskak napis aspon priblizne co si pod opatrovanim predstavujes?aj upratovanie,kolko deti a podobne...naklady ake maju holky na cestu,vzdelanie..

daskak
autor
12. jan 2009

ahoj miri: no ziadne upratovanie ani varenie... len sa hrat s malym a raz mu dat papkat... cas 3 hod denne
to je vsetko...

mirka414
12. jan 2009

tak to potom asi to jeno euro by som zaplatila...

daskak
autor
12. jan 2009

no ja som pravdu povediac chcela dat 2,5 eur....
no zajtra uvidim aku ma ta holka predstavu....

daskak
autor
13. jan 2009

ahojte, dnessa bola u nas ukazat jedna kocka na opatrovanie... a poziadavku na plat mala 50 -60 skk... 🙂

mirka414
13. jan 2009

tak to je super,pacila sa ti?ja mam o chvilku tiez pohovor za nove deti,tak uvidim ci to vezmem.drzte palceky.

susik77
13. jan 2009

Ja platim 120 hodinu v Prahe. Agentury tu maju okolo 150/hodinu. Za 60 na hodinu by som bolahappy 😎
ja mam len prilezitostne-tak raz za dva tyzdne na 3-4 hodiny

mirka414
13. jan 2009

takze ja som tentoraz odmietla boli to dvaja chalani a ty by nam asi rozbili dom 😀 to by bolo na svokra moc...

daskak
autor
13. jan 2009

ahojte: mirka: co ti chalani boli ako postrach Denis??? 😀 😀 😀 ano tie kocky sa mne osobne pacia.. muz bol viac skeptickejsi... no uvidime ako to zvladnu s Davidkom... Kazda pride na jedno poobedie a potom sa rozhodnem...
susik: no vies hlavne mesto.. preto tie ceny... ☹ ...

mirka414
13. jan 2009

daskak nieco take,hned vybehli hore na poschodie po kobercoch v topankach,mame blede koberce a vonku sa topi sneh 😖 ja som za ked sa deti hraju v obyvacke dokonca tam mame aj smyklavku,ale toto bolo vazne vela..to by bol teror a nie praca a zabava..

daskak
autor
13. jan 2009

kolko mali rokov? ty kolko deticiek opatrujes naraz a ake velke? 🙂

mirka414
13. jan 2009

tusim okolo 6 a 8rokov..ja mam len take mensie do 3rokov,lebo musim brat ohlad aj na svokra,ktory nam dal dom.on mi super pomaha,ale toto by bolo na neho vela.najviac mavam v piatok a to doobeda chodi,Sarah na tri hodiny,Melissa na 4hod a este aj Larina,ale len na jednu hodinu.

daskak
autor
13. jan 2009

Mirka klobuk dolu 🙂 🙂

mirka414
13. jan 2009

dakujem,nie je to az take zle,deti sa krasne zahraju a klebetia spolu nemecky co je super pre dcerku.

arieska
13. jan 2009

mirka, tak to ťa fakt obdivujem. ja niekedy nezvládam ani toho jedného svojho 😖

mirka414
13. jan 2009

arieska,ved ja som tiez cakala az kym bude mat malinka aspon 2rocky,teraz mi pekne sama poda plienocky s tasky,da detom sama napit s flasky,utrie pusinku..niekedy je aj vojna,ale vacsinou je spokojnost 😵 .

mirka414
13. jan 2009

mrknite co dnes stvarali nase deti... 😵 😵

digysa
13. jan 2009

Ja mam opatrovatelku na 3 dni v tyzdni po 5 hodin. Platim jej 110 Euro a Keby mi opatrovala obidve deti za ten isty cas, tak to bude 125Euro. Vychadza to tak 6.5-7.5 Eura na hodinu.

Ja ked som bola opatrovatelka, tak som si za jedno dieta pytala 8.5 Euro.

vroni
14. jan 2009

Ja mam opatrovatelku (teda krpata ma) na 13 hodin do tyzdna (dva dni) a stoji to 3 € na hodinu, opatruje u nej doma vratane desiaty, obeda a olovrantu (od pol desiatej do tretej). Za pravidelne opatrovanie sa ceny pohybuju od 1,50 do 5,50 € na hodinu (cim viac hodin, tym nizsia cena), opatrovatelka smie mat maximalne 5 deti (vratane vlastnych). Ak potrebujeme narazovku (vecer, cz vikend, necakane a nepravidelne) - mame odskusanu studentku za 6 € na hodinu. 350 Sk za hodinu sa mi zda sialene. Skolka vyzaduje za den navyse 25 € a to je na cely den vratane stravy privatna bilingvalna skolka a nie nejaka tetuska z ulice 😠 😠 😠 (zijeme vo Viedni a stoname, ake besne ceny mame 😀 )

teuflerin
14. jan 2009

ahojte...ja som v ziline, studentka na vysokej skole a opatrujem tu dieta od troch mesiacov v jednej rodine....mala ma uz teraz o dva mesiace dva roky, vychadzame spolu super a mala je na mna uz dost naviazana...beriem 80sk hodina a ako vidim co tu pisete asi si budem pytat viac...teraz sa aj prestahovali vedla do dediny a mam problem s dochadzanim....inak je vsetko super a rada sa o malu chodim starat

mirka414
16. jan 2009

jupii ja sa tak vytesujem dostanem 7mesacne dievcatko 😵 😵 to bude nadherne.

daskak
autor
16. jan 2009

ahojte:
miri: to je super 🙂 ... naozaj skoda ze si tak daleko 😒

langkofel
16. jan 2009

ja som platila 5 eur na hodinu, co bola pomerne nizka cena, pretoze mala bola u opatrovatelky pravidelne 4x do tyzdna po 8 hod. Ale tak sme sa dohodli a s kockou som sa aj poznala.

Ja sama teraz dostavam 7 eur, ale chodim len prilezitostne a na par hodin k rodine domov. Je to fakt rozne a zalezi od lokality, od toho co musi opatrovatelka robit, kolko casu stravi s dietatkom.

Ale tie palky na Slovensku v BA sa mi tiez zdaju riadne, fu!

marorlinko
16. jan 2009

zalezi co bude robit ta opatrovatelka, ci ma aj varit,upratat apod. ke dlen strazit, tak je vela aj tich 100sk za hod.

veronice
16. jan 2009

ja som opatrovala 2,5 rocneho chlapceka - velmi zlaty a poslusny chlapcek, moja praca spocivala vo vyzdvihnuti zo skolky, prisli sme domov, napapal sa (jogurt alebo nieco male) isli sme von a potom sme sa doma hrali. Bolo to 2 roky dozadu a dostavala som 80sk/hod. Robila som dvakrat tyzdenne po 2-3 hodky. A urcite by som si vtedy viac nevypytala aj napriek tomu ze to bolo v centre BA! Teraz by som si zapytala tak 100sk/hod co sa mi zda tak akurat aj na to ze je to bratislava. Nechcela som tych ludi zdierat (i ked penazi mali urcite dost) ale pomoct im s malym. 200sk, akoze prepacte, ale to by som si nikdy vzivote nedovolila vypytat za svoju pracu s tym malym a vobec, to je uz dost prehnane...jedine zeby som mala nastarosti 2-3 velmi zive deti tak na tri styri hodky denne 😀 😀 😀

mirka414
16. jan 2009

daskak,neboj nejak sa dohodneme 😀 😀 ved funguju aj lietadla a sem ku mne je to len 45 minut 😀 😀 .

daskak
autor
16. jan 2009

miri IP

mirka414
16. jan 2009

taak na dnes stacilo,obyvacka upratana,deticky su uz u mamiciek a my mame volno.aj dnes bolo super,deticky sa krasne pohrali,boli sme aj vonku na cerstvom vzduchu a aj sme nakupili potraviny a uz aj chlieb sa nam dopeka.

daskak
autor
16. jan 2009

miri povedz ako to vsetko stihastakto v pohode???

sassi
16. jan 2009

u nas sa paltí 1500 - 2000 Sk na týžden, ked opatrovatelka stráži dieťa tých 8-9 hodín denne
boli aj take, čo opatrovali za rodičovský (nejakých 5000 Sk mesačne)
ja myslím, že ajk matka zarobi okolo 500 Eur mesačne, tak viac ako 200 € nemože za opatrovanie platiť ... ved potom sa neoplatí isť vobec do roboty skor ako v 3 rokoch dieťaťa
teraz, ked budu musieť mať živnosti si myslím, že sa to oplatí len ak budu opatrovať 2-3 deti, inak nie