Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinácia chlieb s rajčinou a mlieko?

scila
16. okt 2018

Čaute maminy. Prosím Vás aj vaše deti majú v škôke takú kombináciu na raňajky že chlieb s rajčinou a k tomu mlieko? Syn mal dnes slušnú hnačku. Kuchárky ma nemajú moc v láske, preto zisťujem, či to len mne príde úplne divné, alebo aj vám.. diky 😉

sense
16. okt 2018

@scila mne ti divne nepride...hnacku mohol a nemusel mat z tejto kombinacie...

beky1813
16. okt 2018

Vzdy som mavala k veceri mlieko 😊 preco ta kucharky nemaju v laske? Casto robis halo v škôlke?

scila
autor
16. okt 2018

@beky1813 Aj k rajčinam? A v pohode? V prilohe vidno vytvory z jedalne, skoda ze sa nedal zachytit ten spaleny zapach. Dva razy som protestovala.

asia83
16. okt 2018

@scila PARADAJKY!!! Som alergická na ten čechizmus: rajčiny. 😡

pininka
16. okt 2018

Áno,bežné to takto mávajú a veruze ja keď som robila v škôlke tak som často krútila hlavou.

beky1813
16. okt 2018

@scila ked som bola dieta, tak v pohodd, po prvon tehotenstve sa mi zmenili tolerancie niektorých potravin.
Brrr, toto je hnus. Ty tam robis? Ci beries stravu domov?

scila
autor
16. okt 2018

@asia83 Maja zlata, diky za "vyjadrenie k teme", pre tvoju informaciu, jednou z maturitnych tem na zahradnickej skoly je aj Solanum lycopersicum t.j. Rajčiak jedlý (dala som si námahu a našla svoj zošit zo zeleninárstva). A rajčina alebo rajčiak, to je snáď jedno. Milujem takéto ženské, čo chodia do diskusii rýpať - vždy mi to dvihne tlak a kedže mám problém, že ho mám nízky tak diky 😀

scila
autor
16. okt 2018

@beky1813 Chvilu som brala, ale platit za nieco, co musim vyhodit...ale zial, chodi mi tam dieta.

scila
autor
16. okt 2018

@asia83 a keby si si dala do google, že či je správne paradajka, alebo rajčina, tak by si sa dočítala, že je spisovne správne rajčiak, paradajka aj rajčina. Takže keď budeš chcieť nabudúce niekoho "buzerovať", over si najprv, či máš na to dôvod! 😉

janette321
17. okt 2018

Ja odjakziva varievam polievku mliecnu rajcinovu . Je paradna a nikto kto ju jedol nemal ziadny problem . Ale to zhorete to teda by som tak sliepkam dala ...

pininka
17. okt 2018

@janette321 ale to je iné, aj ja dávam do paradajkovej omáčky smotanu. Ale keď zje dieťa normálnu rajčinu, a potom sa napije dva deci mlieka tak to nieje nič moc v zaludku. V polievke ti to prevre a spojí sa to hneď.

mufka1
17. okt 2018

Aj moja dcérka ma taku kombináciu rajcina plus mlieko a na obed rajcinova polievka😁.Musím povedať ,že u nás varia fakt skvelé.Ale občas sa stane dcérke ,že ju preženie.
@scila

terka1607
17. okt 2018

Ja si dávam bežne rožok s maslom, rajčinou a k tomu mlieko s grankom a teda nikdy mi s toho nič nebolo a ani mi to nepríde ako divná kombinácia, možno som len ja divná 😂

scila
autor
17. okt 2018

@terka1607 Fuha tak taky odolny zaludok by som chcela aj ja 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli