Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Komu sa budí 7 mesačné bábo aj 15x?

klavesnica1
2. máj 2014

2 mes. mala spinkavala dobre, zobudila sa asi 6x. A teraz aspon 15x. Ak jej nedam trosku mliecka UM alebo cajika tak sa zobudi. Manzel mi pomaha ze obcas spi on s nou. Doktorka nevie pomoct. Treba vydrzat vraj. Ale ked jedneho dna odpadnem, tak kto sa bude starat? Viete nejake rady, alebo kto ma taku istu skusenost a dokedy to trvalo?

wewe22
2. máj 2014

precitaj si knizku kazde dieta sa vie naucit spat je to sice narocne ale deti potom krasne spinkaju samozrejme niektore maminky su proti nechat dieta plakat ale toto nie je plac do vycerpania precitaj a rozhodni sa sama

elina25
2. máj 2014

Ja niesom zato aby dieťatko strašne dlho plakalo....Ja už ak vidím že malá je veľmi unavená a nevie čo zo sebou a vyplakáva lebo by spala a nejde jej zaspať,tak ju dám do vajíčka a doslova ju v ňom ukolíšem a prenesiem do postieľky.

luba28
2. máj 2014

tymto som si presla aj ja,...treba len vydrzat,...nic ine nezabera,...

cerez
2. máj 2014

Ja som to mala okolo 9-10 mesiaca, budil sa mi aj 20x za noc. Bola som vyčerpaná, padala som doslova na hubu. Jedna mamička mi poradila, že treba aj rozoznať plač a nie vždy vstať k prvému zaplakaniu. Nie vždy to znamená hlad, nie vždy treba dať cumeľ. U nás bol práve problém cumlík. Zaplakal, vstala som, dala cumeľ a ľahla. A takto sa to opakovalo. Prestala som postupne reagovať na jeho plač a keď už plač bol iný, hladný, tak som vstala. Samozrejme inak to bolo pri plači ak ho niečo bolelo. A naozaj to zafungovalo. Z 20 vstaní zrazu bolo 5 a ja som konečne začala aj v noci spať.

melalex
2. máj 2014

Moja sa budila 10-15x ale ako 18.mesacna a to jej isli 3 ocne zuby naraz mozno idu vasej malej teraz nejake a mozno to zle znasa.

22beba
2. máj 2014

bud v klude kamoškina mala čím bola staršia tým viac sa budila na kojenie vlastne ... až po odstaveni sa vyspala 🙂

martinka_martinka
2. máj 2014

toto ako keby som čítala o sebe... ja som si myslela že skolabujem ked bolo moje dieť každu pol hodinu hore a z toho som ho uspavala 15-20 minut ciže som ani nespavala a ked som zaspala už bol opať hore... v tom som si povedala, že koniec už nevladzem a zacala som ho uspavať vo velkej postely ( predtym na rukach čo bolo pre mna narocne ) a zaspal. ako som ho okupala dala mliecko, lhla som si k nemu zaspievala som mu a spinkal aj dve tri hodinky... a odvtedy sa budi tak max 4-5x aj to len na mliečko alebo cajik 🙂 a spinka dalej ... hovoria mi, že budem lutovať v buducnosti že mi spava v postely somnou, ale aspon sa vyspim. maly je kludny ja som kludna cez den je to už tiež lepšie. a teraz ked bude mať rok ho dam do postielky s mlieckom ked dopije dam dudel a spinka ... aj ked len do polnoci ale aspon niečo 🙂

sara1308
2. máj 2014

Moja sa budila do dvoch rokov aj 15x za noc... :-/ tiež mi kamoška poradila tú knižku o zaspávaní... ale keďže muž stále robil, ráno už o piatej vstával, tak som si nemohla dovoliť takú terapiu, aby dieťa plakalo, lebo on sa potreboval vyspať... do 9 mesiacov som dojčila potom som prešla na UM Hajaja, ale ani Hajaja nepomáhalo... Tiež to bolo o tom, dala som cumeľ a spala ďalej... keď už bola bez cumla, tak ju stačilo iba zo sedu zvaliť do ľahu, pohladkať po vláskoch a spala ďalej... Tak buď vyskúšaš tú knihu, ak by si mala záujem, pošlem ti ju e-mailom v PDF formáte... alebo vydržíš 🙂

kala
2. máj 2014

aj mne sa synček budil aj viac krat ako 15 za noc teraz v juni budem ať 3 roky a asi 2 mesiace čo konečne prespí skoro celú noc možno niekedy sa zobudí1x ale to je všetko spinkať chodí od narodenia v tom istom čase okolo 19,30 h a rano o 6,30 je už hore ale konečne sa vyspím aj ja 🙂 treba vydržať

zankaj
2. máj 2014

Ahoj nasa ma 14 mesiacou a od narodenia nespava ☹ v noci je hore aj 6 krat a niekedy sa o pol noci zobudi a je hore aj do 6 rana. Potom zaspi ale to uz ja som hore. Viem ako sa citis ja som uz bola tak vycerpana ze mi ani jest nechutilo. Doktorka stale musite vydrzat to su zubky. Nakoniec som na nu nahucala a dala nam fenistil kvapky. Mala je tak 2 az 3 krat hore ale stale lepsie ako 6 az 10 krat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli