Kondicionér pre dospelých. Dávať ho dcérke na vlásky? Ako chrániť vlásky?

dankacac
26. máj 2009

ahojte, moja dcerka ma 3 roky a 3 mesiace,ma dlhe blond vlasky, pouzivame detsky sampon loreal, je vyborny, nestipe a krasne vonia, ale koli rozcesavaniu musime pouzit kondicioner/pouzivame ,,dospelacky,,/. chcem sa opytat mamiciek, co maju tiez male dievcatka s dlhymi vlaskami, ci im davaju kondicioner, alebo ako to riesia, ked rozcesavanie ,,boli,,,? Ako inak chranite jemne vlasky pred vetrom a slnkom? dakujem

felixa
27. máj 2009

Ja tiez pre dcerku - ma 5 r. pouzivam kondicioner Loreal pre "dospelakov" a ked sa jej rano nedaju rozcesat vlasky tak pouzijem trochu nezmyvatelneho balzamu. Ale kedysi som kupovala aj vyslovene pripravok na rozcesavanie vlasov, myslim, ze bol tiez z rady Loreal. No, a inak, tiez jej davam v lete, take tie pripravky - balzamy na ochranu proti UV ziareniu (trochu jej to votriem do koncekov vlaskov) a inak nosi v zime capice a vlete klobuciky alebo siltovky a cez obed sa vyhybame slnku...

akejka
28. máj 2009

ja mám síce staršiu dcérku - 7 ročnú, ale už nejaké 2 roky tiež používame dospelácky kondicionér...v pohode...a niekedy si dáva aj krém na rozčesanie vlasov od Avonu.
Šampón používa naďalej detský - Nivea.

miriamkac
28. máj 2009

uff.....tak my pouzivame len detsky sampon Nivie a s rozcesavanim problemy nemame 😉 .....zatial.

hasleerka
28. máj 2009

no my tiež máme riadne dlhé a husté vlasty ... máme iba šampon nivea, zatial žiadny kondicionér a pevné nervy pri rožčesávaní, trvá to niekedy aj vyše polhodiny ... ale ako vidím, snád by som mohla aj ten dospel.kondic. používat

dankacac
autor
28. máj 2009

... ked pouzivame kondicioner pre dospelych, nemoze to nejak detskym vlasom poskodit?predsa len to je urcene pre dospeleho, ja som skor mala na mysli, ci niekto neviete nejaky ,,babickin recept,,.napr.ja ked som bola dieta, mama mi zlievala vlasy s octovou vodou...dodnes som nezistila preco 😨

matica2
29. máj 2009

ja pre straršiu používam šampón fructis s kondicionérom lebo s rosčesávaním bol u nás tiež problém 😉

akejka
29. máj 2009

dankacac myslím, že vláskom kondicionér len prospeje...a nedáva sa na samotnú pokožku hlavy - možno s tým by mohol byť problém...ale keďže sa natrie len na vlásky...

emjee
30. máj 2009

dankacac ocot zmyje zvysky samponu, co by malo napomoct rozcesavaniu 😉

fifinna
30. máj 2009

dankacac, skus olivovy olej votriet do umytich vlasov, nechat chvilku pôsobit a potom zmyt. Nam tiez babka davala ocot do vlasov, vraj by sa mali lepsie rozcesat.

marianka8004
1. jún 2009

my použivame rozčesavač v spreji z orifl.a pomaha.

dankacac
autor
2. jún 2009

fifinna, toto urcite vyskusam, s oliv.olejom mam len dobre skusenosti,ale netusila som, ze sa da pouzit aj takto 😵 , aj ostatnym dakujem 🙂

kotlina
10. jún 2013

no ja som sa rozpravala s majsterkou kaderniciek a vravela ze kondicioner pre dospelych absolutne nije vhodny pre deti pretoze je moc silny, tiez mam problemy s dcerkou ma brckave vlasy a kazdy den ma dredy na hlave tak som zistovala, daju sa kupit aj detske kondicioneri ale tazsie sa zhanaju, takze ja sa radsej posnazim . 🙂 predsa len si myslim ze ked je nieco pre dospelzch tak to asi nebude vhodne pre deti 🙂

kotlina
10. jún 2013

nasla som znacku KISS MY FACE, ktora je v pohode dostupna, maju aj kondicioner aj sampon s kondicionerom, vsetko prirodne a odburatelne v prirode 🙂 , loreal je cely zle je plny chemie, znecistuje prirodu a testuju ho na zvieratach. kto by to chcel podporovat? 😒

pancake
3. jún 2014

baby prosím poraďte mi kondicionér na vlasy pre 3r.dievčatko. ale mám podmienku zmývateľný musí byť. nie sprej na rozčesávanie ani nič podobné. ja používam loreal a vyhovuje mi. ale dcére chcem niečo kvalitné 😉

lilla83
23. júl 2014

@kotlina Kde sa da kupit pls?

monikac
23. júl 2014

Loreal Kids ma aj kondicioner - Very Berry Strawberry alebo ma aj Nature Kondicioner 😉

cackaa
23. júl 2014

My používame len kvalitné oleje alebo maslá. Najvhodnejší je jojobový olej, kokosový olej a bambucké maslo. Treba dávať len na mokré vlasy, do končekov a nie veľa, lebo sú trochu mastnejšie vecičky. Niekedy to používam zároveň s mydlom na vlasy, lebo šampón nepoužívame...
A inak aj nobilis má balzam, ale zatiaľ som neskúšala:
http://eshop.nobilis.cz/pece-o-vlasy/vyzivny-ba...

kotlina
24. júl 2014

lilla83, je aj stranka kissmyface.cz alebo staci zadat do googlu a najde toho dost