Kozmetika pre bábo,ale prírodná

maminkajanka84
23. jún 2018

Maminy chcem vediet čo používate pre Vaše mimi, od prebalovania, cez kupkanie až po kremiky, ale nie kupovanu kozmetiku,dajte typy, dakujem Janka

agathachristie
23. jún 2018

Pozri značku Navia

slimstar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
23. jún 2018

žiadnu som nepoužívali...deti sme kúpavali detským mydlom, na zadok sme dávali AVIRIL...

karajazviny
23. jún 2018

Za nás určite WELEDA...všetku kozmetiku pre malého len od nich...a nič také ako začervenaná riťka, alebo nejaké vyrážky na telíčku nepoznáme...ešte aj zúbky malému chvália, že ich má ako porcelánové - používame pastu od Weledy😀😊

babi81
23. jún 2018

@maminkajanka84 bioderma, weleda a anthyllis je co pouzivame my ;)

ink
23. jún 2018

Ja som používala Delfínek do kúpela a Medvídek s perlanom miesto vlhčených utierok. Stačilo 🙂

kath1210
23. jún 2018

Pouzivam mydlo Mixa na kupkanie a natieram jedine olivovym olejom z lekarne, noc prirodnejsie a lepsie nie je. Maly ma bezchybnu pokozku a nikdy sme nemali problem.

chulieta
23. jún 2018

Vo farmasi mame prirodnu kozmetiku pre babo, celu radu.

bambulkax
23. jún 2018

@maminkajanka84 rybaciu mast, mydlo od musk, tel. olej od tuli a tuli

mijka88
23. jún 2018

@maminkajanka84 páči sa 🙂 toto používame ešte aj pre naše odrastené bábätko, plus prírodné tekuté mydlo a samozrejme veci na pranie už len odtiaľto beriem drogériu do celej domácnosti 🙂

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata223
24. jún 2018

ahoj aj vo forevery su dobre veci pre babo a moze pouzit aj ty 😉

liviadanova
30. dec 2018

@ada12345 Súhlasím a tiež sa pripájam k názoru, že menej je viac a od narodenia, t.j. 7 rokov používam pre dcéru len produkty z Weledy, výhodou je že poskytujú starostlivosť od prvých dní, bez chémie, zbytočných vôní naviac a len čisté prírodné zloženie. S tými "podomácky" vyrobenými by som to veľmi neriskovali hlavne pri mimi. Skús a uvidíš, každému vyhovuje niečo iné, ale za nás Weleda rozhodne.