Kto chodil za vami do pôrodnice?

lumimi
11. nov 2011

Kto vás chodieval navštevovat do pôrodnice, respektíve koho návšteva by vás sa potešila?

katren
11. nov 2011

Pri Dominicke bol mm stale so mnou(aj v noci) a asi na treti den prisli svokrovci a nasi.....pri Miskovi kazdy den mm s Dominikou a potom nasi....

fialkaa
11. nov 2011

kazdy den muz, asi tri dni po porode prisli moji rodicia a brat s frajerkou a raz vecer na chvilu kamaratka. vyhovovalo mi to, nepovazovala som to za zataz. myslim, ze to bolo tak primerane. ked prisli nasi posedela som s nimi dlhsie, kedze cestovali za mnou 200 km, ale myslim, ze ked som uz nevladala sediet, rozlucila som sa s nimi. kedze som bola v porodnici na vianoce, kazda navsteva mi padla vhod.

@lumimi uvidis, ako sa budes po porode citit. ja som napriklad bola dost rozbita, druhy den po porode som musela dostat transfuziu krvi, pretoze som nevladala stat na nohach. vacsinu casu som polihovala a ked sa dalo spala. podla mna treba respektovat rodicku a ked si nezela navstevy, tak sa podla toho zariadit. ja som napriklad aj po porode 2 mesiace domov nikoho nepustila, okrem muzovej rodiny, ktora sa prisla pozriet na maleho asi ked mal 10 dni. potrebovala som sa dat dokopy a vsetci to chapali. vsak ked niekde idem, tak sa ohlasim a ked mi povedia, ze sa im moja navsteva prave teraz nehodi, tak sa podla toho zariadim.

beruska.zuzanka
11. nov 2011

Manželík každý deň aj viackrát, keďže mal pracovisko 5min od nemocky 😎 moji rodičia tiež každý deň a svokor s priateľkou raz, svokor po nás prišiel aj z pôrodnice autom 🙂

svokra bola chorá, keď sa malá narodila 😎 😅

happy8051
11. nov 2011

priatel, moji rodicia, jeho rodicia, kamosky, najlepsi kamarat. nikto mi nevadil, z kazdej navstevy som sa tesila, hoci som vyzerala hrozne 🙂

janinah
11. nov 2011

návštevy okrem manžela mi vyslovene vadili,každý o tom istom táral a ja som bola taká unavenáááá..

lypka
11. nov 2011

nás bol každý den pozerať ocinko a raz boli moji rodičia a neter. chceli prísť aj iní, ale zakázala som lebo sme boli celý týžden lebo mala mala žltačku a mne bolo strašne ľúto, že nemôže domov, takže som celé návštevy prerevala. ale ináč prvé dni ked som nevedela, že tam budeme tak dlho by som privítala každého 🙂

murinka
11. nov 2011

manzel,svokrovci,rodicia,brat,krstna malej,kolegyna 🙂 mne boli navstevy prijemne 🙂

seminkads
11. nov 2011

iba priatel-ten chodil kazdy den a najlepsia kamoska s muzom a 5mes dcerkou-tu sme boli pozriet aj my, inak nikto-nasi boli 300km vzdialeni a kedze bol januar a pocasie zle tak nedosli, a z priatelovej strany nikto ani len zaujem neprejavil-z coho som bola celkom smutna, marne som dufala,ale aspon viem co som im hodna...

lenka0283
11. nov 2011

moja mamina svagrovci...svagrovej mama z cypru ktora nechapem co tam robila..a manzel ale zo zaciatku sa manzel akosi nevedel vyrovnat ze je otcom takze na navstevy v nemocnici mam zle spomienky....ale teraz uz je to super....🙂

zuzana17
11. nov 2011

V prvom rada manžel a moja mama, prišli vždy, keď som niečo potrebovala, ale každej inej návšteve som sa veľmi potešila 🙂

tenty
11. nov 2011

iba manzel 😉 raz bola moja mama 🙂 nechcela som nikoho, aj po prichode domov mi vsetci vadili 😕

p.j.jacky
11. nov 2011

Kazdy den manzel,moja mama s otcom,sestra,kamaratka a raz svokra v den porodu.

mysenac
11. nov 2011

Manžel (pri druhom pôrode aj so synom) - každý deň, rodičia, svokra, kamarátky - raz...časopisy prečítané, dieťa vačšinou spinkalo, takže som sa návšteve vždy potešila. 😉

mirkali
11. nov 2011

manžel, moji rodičia a svokrovci a kedže som mala nadštandartnú izbu tak som ich vždy mala pri sebe aj do večera, to bolo na tom super a najviac mi pomáhala moja mamina

snezienka07
11. nov 2011

Po prvom porode som sa davala dokopy este dva tyzdne po porode, takze navstevy ma strasne unavovali, ale manzel chodil kazdy den aspon na chvilocku. Pri druhom chodil kazdy den manzel niekedy aj so synom, mamina. Dcera bola strasne uplakana, takze ani vtedy som si navstevy nevychutnala v klude...

kikatko
11. nov 2011

priatel bol stále so mnou- mala som sukromnú izbu. inak snád 100 ludí 🙂 moji -jeho rodičia( mamča robi asi 5 minut od nemocnice a priatelová mama priamo v nej)- takže asi tak 5 krát za den prišli, surodenci a ich partnery z oboch strán,prarodičia,tety a tetky, kamošky- 6 ks, spolužiačky- z gympla aj s VŠ- tiež okolo 3O ludí, kopa známych čo robí v nemocnici, priatelovi kamoši,

littledevil
11. nov 2011

Kedze som bola v nemocnici skoro 3 tyzdne, tak sa tam vystriedala cela rodina. Ale samozrejme manzel chodil kazdy den, velmi som sa tesila, ked prisiel aj so starsim synom, ale neviem, inak som nemala rada navstevy, chcela som byt radsej s drobcekom, ale ked ho dali na JIS-ku, tak mi to rychlejsie ubehlo, kym som isla za nim. Vsetci boli super, ked som nieco potrebovala pre drobca, tak ked manzel bol v praci, tak prisiel brat o desiatej vecer 😉 pohoda... 🙂

ludka77
11. nov 2011

na izbe som bola sama, tak za mnou chodili všetci 🙂) rodičia, sestra, svokrovci, starí rodičia, krstní rodičia, kamarátky.... no blázninec 🙂) Dokonca mamima, segra a krstná aj viac krát za deň 🙂) ale no nič moc, tak ale zas bolo to prvé vnúčatko/pravnúčatko! "pra"krsniatko tak som im nemohla tú radosť pokaziť 🙂) Ale keby som nebola na izbe sama tak by som im chodiť určite nedovolila, museli by si počkať do príchodu domov, lebo z vlastnej skúsenosti viem, keď som ležala na rizikovom a "spolubývajúca" tam mala nonstop návštevu tak ma to dosť unavovalo a obťažovalo 😝

mamutka
11. nov 2011

manzel kazdy den, to bolo super, ale ostatne navstevy mi vadili, to by som predtym neverila, ale v tej porodnici nebola chvila kludu!!! cele noci hore, kazdu chvilu prikladat, nech uz sa mliecko rozbehne a cez den hroza - ranna vizita, velka vizita, sesterska vizita, novorodenecka vizita - sme len nechapavo krutili hlvami, kolko toho je, my ze bude jedna vizita a pokoj..... pomedzi to uradnicka z matriky, laktacna, upratovacka, strava, ktora robi problem aj dobre traviacemu cloveku, nie este zene po porode a potom pride do toho navsteva zrovna ked si chcem odfuknut.... ako sila, nemohla som sa dockat kedy vypadneme odtial, to bola premavka ako na korze!
no a svokra mi tam len hanbu narobila, no otras, nikdy viac. moji rodicia prisli, to som sa tesila, ale ked dosli kamarat s frajerkou, tak aj ked ich mam rada, su zlati, ale ja som bola utahana, maly pytal miecko, no chudaci, po chvilke som ich vyprevadila, chceli mi urobit radost, ale ja teraz viem, ze ked dakto z rodiny porodi, najskor sa opytam, ci ju navsteva nebude rusit, ci chce aby sme dosli.....

danka.k
11. nov 2011

manzel so synom kazdy den, sestra s detmi, ocino a samozrejme maminka kazdy den aj kazdu hodinu kedze tam robi 😀

ejuska79
11. nov 2011

no moj pobyt v porodnici bol uplny des....manzel chcel aby som bola na tej nadstandardnej izbe, aby mohol za mnou chodit kedy chce, co bolo fajn...avsak tam sa dvere nezavreli, neustale tam niekto bol, bola som strasne unavena, mala cele noci plakala a cez den spala, no a to tam furt niekto bol...sestra, mama, kamosky, svokra, sesternice, no des...kazdy den...uz teraz tu izbu nechcem ani za svet...pekne navstevne hodiny od 15 do 17 na chodbe a hotovo....tam bude plno ludi, takze sa kazdy zdrzi chvilku a je.. a muz moze prist aj inokedy, to tam povolia...ako nie ze by som nebola spolocensky typ, ale ozaj som bola z toho unavena....

cmulinko
11. nov 2011

pri prvom porode chodil za mnou manzel kazdy den a raz boli za mnou 4 kolegovia naraz.pri druhom porode manzel kazdy den a moja mama doletela prave v den porodu tak videla maleho hned 15 min po porode.pri tretom porode prisiel manzel s chlapcami kazdy den.

jajka0211
11. nov 2011

kto neprisiel tak volal..a slo mi to dost na nervy.. Manzelova babka aj chodila aj vkuse volala. Ani vyspat som sa nemohla. Ale manzelova pritomnost aj telefonaty mi vzdy urobili radost 🙂 inak chodili moji rodicia, kamoska, kamosi, kolegovia.. Atd atd.. A niekedy som uz bola z toho riadne unavena..

tosomja
11. nov 2011

Mala som nadštandardnú izbu, manžel bol pri mne skoro stále, mama prišla každý deň tak na pol hodinku. Mne to úplne stačilo.

monika15
11. nov 2011

@lumimi
manzel bol somnou na Vipke non stop,
ked siel domov sa sprchnut tak tam bola teta..
raz prisli aj svokrovci ( bola som len 2 dni v nemocke )
a bratranec so zenou....

jenie123
11. nov 2011

manzel chodil kazdy den, jeho navsteve som sa velmi tesila, svokra asi 4 krat, dokonca hodinu po porode este som bola na porodnej sale, uz bola pri mne, je zdravotna sestricka v tej nemocnici.. Vacsina nastev mi dost vadila, hlavne ked ich bolo aj 5 denne. Ked sme prisli domov, zakazala som vsetkym navstevy do odvolania.. 🙂 chceli sme si uzit malickej len ja s manzelom.. 🙂

nelicefo
11. nov 2011

samozrejme kazdy den 🙂

a potesila??? 🙂 uff...asi moja rodinka z vychodu 😉