Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorá kniha vám pomohla lepšie pochopiť vaše dieťa?

katkanova
26. okt 2012

ahojte mamicky, uz davnejsie nemam co citat - poradte nejaku knihu v ktorej ste sa docitali veci z ktorych ste mali pocit ze ste vdaka nim zistili viac o tom co citi, ako mysli vase dieta, ako spolu co najlepsie vychadzat, cokolvek co vam ako matke nieco dalo, dakujem ;)

snopkulka
26. okt 2012

ahoj, pozri môj fotoblog - albumy - KNIHY 😉 zopár mamičiek napísalo aj recenzie, dojmy, názory

nikanko
26. okt 2012

ahoj, zaujimava je Penelope Leachova dieta a ja
je tam par dobrych veci

iinuska
26. okt 2012

podla mna ziadna kniha, len tvoja intuicia 🙂

cawes
26. okt 2012

mne pomohla dost kniha od Bukovskeho navod na prezitie pre bejby a na motoriku od Evy Kvedronovej rozvijej se detatko a nezna naruc rodicu.
urcite doporucujem vsetky 3 knihy
Bukovsky pise dobre co sa tyka spanku, cumlika, jedenia, kaslu, placu atd
a Kvedronova pise a je tam aj dvd o tom ako dieta spravne drzat ako ho dalej rozvijat atd

abbie
26. okt 2012

jednoznacne kniha Respektovat a být respektován je naj 😉

sendy182
26. okt 2012

ahoj...... ja najlepšie pochopím svoje deti hlavne keď som "oddýchnutá" a dokážem sa na ich svet pozerať ich očami...............ke´d nemám stresy z chorôb, neustáleho náhlenia......a večer som doslova "vyžmýkaná".............. 🙂

jardu
26. okt 2012

Priklanam sa k respektovat a byt respektovan, aj ked je pisana ucebnicovo a miestami sa mi zda az velmi idealisticka, ale podstata je super; potom aj zdravy "sedliacky rozum" v tom zmysle, ze nie vsetko co je pisane v knihach plati na vsetky deti a netreba to zade prehanat s teoretickym studovanim;)

lucka.lucy
26. okt 2012

ahoj, naucit sa jeden od druheho to je asi najlepsie, ziadne babo nepride s navodom na svet 😉
Ja ti mozem jedine odporucit knizku od Dr.Estivill, je dost zaujimava z pohladu dietata. 😉

lucka1987
27. okt 2012

Ani deti necitaju knihy aby pochopili nas rodicov.... Tak myslim, ze je zbytocne citanie knih na pochopenie dietata...No ked uz tak , ma doma knihu. Respektovat a byt respektovan.

zuzin78
27. okt 2012

ahoj, podla mna ziadna, treba sa naucit zit spolu, chapat dieta a dieta ma pochopit aj teba proste ziadna kniha nenahradi zivot s dietatom. 😵

alena0305
27. okt 2012

časopis Mama a ja - predplácam si už skoro 6 rokov. Čítala som už veľa časopisov pre maminy s deťmi ale tento je určite najlepší. Pri predplatení 2 čísla zdarma + darček.

palinkovamaminka
27. okt 2012

Jirina Prekopova a Maly Tyran, aj Sourozenecke konstelace.
Myslim, ze do dnesnej doby celkom prinosne knizky, ked uz ta intuicia u niekoho nefunguje na 100%. Skoda, ze som to neprecitala trochu skor 🙂

sampo
27. okt 2012

žiadna.. hoci ich zopár mám (ale aspoň som sa uistila, že moje dieťa nie je malý tyran 😀) lebo teóriu ovládame, že áno.. ale prax býva dosť často o niečom inom.. a na každé dieťa platí niečo iné 😉

atrami
27. okt 2012

mne sa páčila - http://www.martinus.sk/?uItem=20949
Je tam aj vela obrázkov, pomocou ktorých dieťa rozoznáva tvary, farby......

bosoriak
27. okt 2012

Mne velmi pomohla kniha od R. Dreifusa Dieta ako vyzva. Nie k pochopeniu dietata, to som chapala aj sama, ale pomohla mi chapat skor moje reakcie a nasledne mi ich aj pomohla usmernit zelanym smerom 😀 Skoda, ze som ju nemala aj pri prvej, vela nervov by som vtedy usetrila. 🙂

janinah
27. okt 2012

nie kniha,ale zdravý sedliacky rozum,zlatá stredná cesta v konaní a materinský inštinkt 😉

irresistible
27. aug 2013

John Medina: Brain Rules & Brain Rules For Baby - tusim je to aj prelozene u nas ako Pravidla mozku. Je to o tom, co stimuluje spravny rozvoj mozgu nielen u deti (je to vedec) - a vobec, chlapik ma super pristup k veci, vyborne to oboje napisal a za dva a pol roka, co sa narodilo prve dieta, som obe knihy precitala 3x 🙂 (mam ich aj ako audio, takze vecer pri zehleni v pohode)

susika
27. aug 2013

ta kniha života. každé dieťa je iné, žiadna knižka sa nezhoduje s individuálnou osobnosťou každého dieťaťa. inštikty, šiesty zmysel, intuícia...možno v niečom poradia, ale do body sa podla žiadnej nedá riadiť. mám 2 hyperaktívne deti, riadiť sa podla knihy ani nestíham, knihu k obdobou vzdoru, tu čo kolovala davnejšie na koniku osm si pečítala a tam to skončilo, dceru to prešlo tak, ako to prišlo, u malého to ma úplne iný priebeh, ako tam písali..takže knižka život sám je naja jasné, že koník a šikovné maminy vedia poradiť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli