Ktoré vložky do podprsenky, plienky, vlhké utierky,kozmetika?

julie6
26. aug 2007

Ahojte, este som zabudla k tym prsnikom, ktore vlozky do podprsenky sa VAm osvedcili????taktiez je plno roznych nazorov na nete, o plienkach, utierkach, ktore su dobre, ktore menej a nejak mam v tom chaos, ci Pampers, ci Babylove, ci Huggies, citala som ze co sa tyka kozmetika s tym netreba prehanat, vraj prve tyzdne staci tepla voda, a potom su dobre odozvy na Sebamed????dikes

zajo510
26. aug 2007

Ahoj julie, čo mamina, to iný názor...musíš sama skúsiť. O plienkach je už téma otvorná...a dočítaš sa, že sú kočky spokojné aj nespokojné s rôznymi druhmi plienok. Sama uvidíš, čo bude tvojmu miminku vyhovovať. A vložky do podpiry...to je to isté. Rozdiel je veľakrát len v cene. Skús "zlatú strednú cestu".

adrica
26. aug 2007

julie6... nam sa osvedcili plienky Tesco fialove, ale mam vyskusane aj Huggies a Pampers sleep&play.
Co sa tyka vloziek do podprsenky tak tam zas Tesco alebo babylove z DM drogerie.
Mas pravdu zo zaciatku staci len tepla voda bez vsetkeho a az postupne pridat mydlo a sampon na vlasy. My pouzivame Batole, ale musis vyskusat.
Vela stastia. 😀 😉

broskynka
26. aug 2007

nám sa tiež osvedčili tesco fial,predtým sme používali pampers,čo sa týka vložiek do podprsenky ja som bola spokojná z fixies

curly1983
26. aug 2007

ja tiez pouzivam tesco fialove a vlozky do podprdy fixies 🙂

dannynka
26. aug 2007

ahoj ja som tiez pouzivala vložky do podprdy tesco,zdali sa mi fajn takisto aj s plienkami,vyskusali sme rozne ale vzdy sme skoncili pri fialovych tesco a takisto aj vlhcene sme pouzivali zo zaciatku tesco fialove no teraz sme presli na wickies-ky s kauflandu.Su cenovo rovnake ale su vlhkejsie ako tesco a aj krajsie vonaju....a co sa kozmetiky tyka tak my pouzivame johnson..... 😉 😉
ved musis sama vyskusat a uvidis.... 🙂 🙂 🙂

asara
26. aug 2007

ahojte, ja pouzivam do podprdy babylove alebo fixies, som celkom spokojna, plienky sa mi najviac osvedcili huggies, ale ja nemam tesco 🙂 takze neviem tak posudit (vela ludi si fialove tesco chvali)... vlhcene pouzivam babylove sensitive z DM, na fialove tesco vlhcene chytil moj maly alergiu..ale je to individualne. a pouzivam mydlo - syndet sebamed a som s nim spokojna, inac zatial len teplu vodu...