Ktorý krém na zapareniny by ste mi poradili ?

nasedeticky
10. jan 2011

Máme neustále problém so zapareninami. Skúšal sme niekoľko krémov..

nuska
10. jún 2017

Super. Odporúčam. Teraz sme mali hnačky, krásne zabral. Pre info píšte.

lilu74
12. jún 2017

Ja aloe tiez velmi rada pouzivam sprej hlavne s tymto som sa nestretla ale vyzera to 👍ja nedam dopustit na bepanthen care a hlavne teraz v tychto teplach ho pouzivam stale😉

lubka3232
14. jún 2017

môj synček má veľa faldíkov, preto sa so zapareninami celkom často potýkam všade možne po telíčku. vyskúšala som už viacero krémov na zapareniny ale najlepšie sa mi osvedčil bepanthen care, stačilo ho natrieť v jemnej vrstve, ostal pekne na pokožke a rýchlo zabral.

erikad82
14. jún 2017

U nás je top krém dexpanthenol z dr.Max 🙂 Používame na všetko :zapareniny, ale aj rôzne odreninky ...

lilu7
20. jún 2017

v lekarni kupujem bepanthen care, hlavne, ked maju velke balenie - je super a vydrzi nam velmi dlho a to maleho kremujem dost casto.

lilu7
21. sep 2017

Bepanthem care v dm kupujem hlavne vo velkom ked je detsky tyzden.

luckarisko74
21. sep 2017

Pytiol...vzdy zabral do par hodin....pouzivane vynimocne samozrejme....

lubka3232
2. dec 2017

aj ja som skúšala dexpanthenol, nebol zlý, ale bepanthen care zabral rýchlejšie. celkovo som mala pocit , že bol najúčinnejší z tých mastičiek čo som vyskúšala

martinazaic
5. dec 2017

My používame tuto, je nielen na Zapareniny. www.pavlovicovamast.sk

lilu74
7. dec 2017

najlepsie hydratuje a je super ze je neparfumovany bepanthen care, ja kupujem velke balenie a vydrzi mi dost dlho aj napriek tomu, ze si ho zvyknem poziciavat na pokozku aj ja🙂

vrana80
8. dec 2017

Mam dve dcery a kazdej sadlo na ritku nieco ine 😉 Treba asi aj vyskusat, pri starsej som pouzivala Sudocrem a mladsej ten nesadol vobec, pri nej som najviac pouzivala Dexpanthenol Baby od Dr.max.

maykaaa1122
11. dec 2017

nam pomaha bepanthen. ked uz je ritka cervena. ale tiez sa snazime predchadzat zapareninam. najma do sucha do sucha ritku utierat.

mathias23072014
11. dec 2017

Starsiemu pomahal bepanthen a mladsiemu klasicky detsky puder

anna_orchid
11. dec 2017

Weleda krem na zapareniny. Kupujem v DM.

lilu7
12. jan 2018

Obom detom som natierala a doteraz natieram bepanthenom care kremom proti zapareninam.🤗maximalna spokojnost.

lilu7
27. feb 2018

a bepanthen care nielen na zapareniny ale aj na popraskane bradavky som pouzivala a vzdy mi pomohol.

janamexico
10. okt 2018

Cicaderma najlepsi krem homeopatikum malinka bola vystipana strasne cervenu mala ritusu vysusala som a por 2 dnoxh ani stopy babetkovska prdelka

romiada
10. okt 2018

@nasedeticky nam sa osvedčilo umyt ritku (po kakani) cistou vodou. Co najmenej pouzivat vlhc.utierky. vyutierat tamponom namocenym vo vyvare z repika alebo šalvie, jemne vysusit a Imazol. Pouzivame aj teraz...maly bude mat dva roky.

fajnzienka
10. okt 2018

U náš najúčinejšì Bepanthen 😉