Štvormesačný syn z ničoho nič odmieta kúpanie

lakynka1987
19. apr 2019

Mamičky prosim poradte...syn mal 4 mesiace a posledne 3 razy robi pri kupani taky cirkus,ze sa bojim ze susedia zavolaju socialku,ze ho tu tyram...vsetko robim rovnako od narodenia a nikdy s tym problem nemal.Tak neviem,uz mam strach ho ist kupat😢

marlenka222
19. apr 2019

@lakynka1987 to sa bežne u detí stáva. Nepanikár, rýchlo umy, hoc aj pod tečúcou iba, tak aby si ho zmyla a dobre. Časom sa to spraví. My máme 2 deti a obe to robili určitý čas. Potom to samo prešlo.

janulik2008
19. apr 2019

Aj mala je taka min rok leto horucavy a mala vrieskala vo vani co sa kupat nechcela 😉 bude to fajn 🙂

lucka08099
19. apr 2019

Ahoj, obe moje baby milovali od narodenia vodu. Potom zrazu hysaky pri kupani. Tiez som nechapala, co sa deje. Rychlo som ich okupala aj napriek placu a za nejaky cas to potom preslo. A teraz ich uz musim zasa prehovarat, aby isli von z vody

diewcatqoo
19. apr 2019

Ahoj, deti mavaju rozne obdobia, raz sa im nieco paci, potom nie. Ako radia baby, rychlo okup alebo umy pod tecucou vodou a hotovo.
Inak, ak je to tvoje prve dieta, tak upozornujem vopred, ze takych hysterickych zachvatov pre rozne priciny moze byt este vela. Po case ti to uz aj zacne byt jedno, ci chcu susedia volat socialku alebo nie :D

lucyluv
20. apr 2019

U nás aspoň sčasti pomohlo, že sme jej najskôr ukázali vodičku, povedali že ide sa kúpať a bolo to potom jednoduchšie postupne. Na liate vody na hlavu sme začali používať signál ako na baby plávani, naša sa volá Lili, tak poviem "Lili a šup" a až potom jej išla vodička na hlavu. pomohlo jej to, nemala rada prekvapenia čo sa týkaju kúpania 🙂