Kúpe ešte niekto detičky aj v obyčajnej vaničke?

22. mar 2021

Skladacia vanička, vedierko, vanička s lehátkom... Ja teda som chcela kupit úplne obyčajnú vaničku za 8€, tú menšiu, vsak vravim si, potom sa uz hádam budeme kúpať vo vani. A tak si idem prečítať vaše recenzie a názory a teda teraz uz neviem 😀
Kúpete niekto aj v obycajnej vaničke? Myslim tie novorodeniatka.. Od kedy ste uz kupali vo velkej vani? To lehátko do vaničky je dobrá pomôcka, ak ano tak aké? Ďakujem za tipy 🙂

aurorastone
22. mar 2021

my plánujeme kúpiť obyčajnú vaničku, keď vtom zvládli kúpať generácie pred nami tak snáď to dám aj ja 🤷‍♀️

denden77
22. mar 2021

my ficime na obycajnej ale kupila som rovno vacsiu.. a ma pol roka a o chvilu sa do nej hadam ani nevlezie.. z lehatka ju uz musim obuvakom vyberat 🤣🤣🤣
na moje prekvapenie ma usmernila teta predavacka v obchode, vraj staci obycajna.. a lala, ozaj staci 😁

danielahamar
22. mar 2021

áno ja, dokonca lehátko som kupovala, keď mal malý cca 3týždne a čo sa týka lehátka, mám ho len zato, aby nemal ponorenu hlavu vo vode, kedže sa lúbi kúpať a máva trošku viac vody a vaničku určite väčšiu, lebo mám aj prebal.pult s vaničkou a veruže tam bol iba mesiac, lebo sa nezmestil už

eskop
22. mar 2021

Tiez mame klasicku vanicku, ja nepotrebujem najmodernejsie vychytavky 😃

leuchtturm
22. mar 2021

Pri prvom som kupovala vaničku aj s lehatkom, pri druhom som lehatko vyhodila a tretie mlada som umyvala v umyvadle.

katkamatka7
22. mar 2021

Keďže máme sprchový kút bez vane, tak kúpeme vo vaničke aj s podložkou. A na každodenné umývanie miska s uterákom na umývanie.

gbgb
22. mar 2021

Mam obycajnu s vypustom na vodu. Kupovala som co najvacsiu. No skoro do roka sa dala vyuzit. Lehatko som nemala. Zas nekupam dieta dlho, lebo rychlo chladne voda.

lusyyy36
22. mar 2021

My sme mali obycajnu a kupala sa v nej hádam do 5 rokov 🤣 mali sme sprchovací kút a ona sa chcela len kupat😀

majulino
22. mar 2021

3 deti a obycajna vanicka

margaretka_
22. mar 2021

My sme prveho kupali vo vedierku, dost dlho. Ale druhy tak vykopaval nozky von, ze to sa nedalo. Tak sa kupal v obycajnej vanicke a to sa mu pacilo viac.

saxana000
22. mar 2021

Umyvala som cez den pod tecucou vodou nad vanou vecer sme kupali vo vanicke v kuchyni na stole.lehatko sme dostali uplna blbost dala som to prec.ziadne vedierko ani nic podobne sme nemali.neskor sme mali sedatko do vane ale skor to bolo fobre ked sa hrala s vodou na umyvanie neprakticke.odkedy vedela stat sprchovali sme postojacky alebo sa kupala vo velkej vani.

pribinak
22. mar 2021

Mali sme zdedenú vaničku po mojej neterke. Stala v Kauflande asi 12 EUR. Bola super
Splnila svoj účel dokonale

rik01lulaka
22. mar 2021

Ja som si kúpila najlacnejšu čo mali 🤣 to lehátko som pri prvej mala ešte to klasické, pri druhej nie-pri treťom kupujem znovu...

linkapaulinka
22. mar 2021

Ja mam pre maleho od narodenia tu normalnu vanicku,ziadnu zmenseninu ale taku v ktorej sme vyrastli aj my. Dostala som darom i tu so sedatkom ale tu som dala k nasim ked sme tam sem tam aby mal i tam lebo sa mi v nej maximalne zle kupalo maleho. Asi je to o zvyku no za mna je klasika top. Aj tak kupes malilinke babanko na ruke, takze si myslim ze aj tebe bude lepsie mat viacej priestoruna manipulaciu. No ..ale je yo moj nazor. Ja svoju volbu klasickej vanicky bezneho rozmeru nelutujem ani nahodou🙂a mozem len odporucat.... zatial ma 2 roky a kupe sa v nej v pohode stale ...

bobo2433
22. mar 2021

My teda máme všetko možné 🙈ale obyčajná plastová vanička je fakt najlepšia 👍

hipuska
22. mar 2021

Autorka, podľa mňa, väčšina kúpa v obyčajnej. Kúp si ale väčšiu, nie tu malinkú. Ona je fakt na krátko. Mne sa strasne vypínal keď sa kupal-natiahol ruky, nohy. A teda v mesiaci som ju prestala používať. A keď bol bábätko som často kúpala v umývadle

ela_79
22. mar 2021

Prvú sne mali na stojane takú tú ERGO a neviem čo ešte s vypustnou hadickou, ale nešlo v nej pohodlné kúpať spôsobom ako nás učili v pôrodnici. Neskôr sme chceli vaničku väčšiu a vhodnú do vane, aby v nej mohla veselo spliechat. Druhá bola klasická veľká a bola super a tretia zo spodu pogumovana z ikei najlacnejšia a najsamsuper. Pri druhorodenej som už len tu používala a to hneď od narodenia .

tinda5261
22. mar 2021

My mame tiez obycajnu vanicku. Bude mat uz 2 roky a stale sa v nej rada kupe 🙂

deedol
22. mar 2021

tiez sme mali obyc z ikea za par eur. co mam kamosky, co mali tie tvarovane, tak vsetky na to nadavali :D

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecko80
22. mar 2021

Ahoj, obidve deti som kuoala v obycajnej vanicke, v kuchyni na stole. Hned vedla vanicky som mala polozeny prebalovaci pultik, na tom som dokoncila "proceduru". Ked vedeli sediet a viac sa uz hybali, zacala som ich kupat vo vani, t.j. okolo 8. mesiaca.

pribinak
22. mar 2021

@viestta v niektorých rodinách sa dedia takéto skvosty. My sme mali takú komunistickú jedalensku stoličku čo sa dala rozložiť ako stolcek. Sedeli sme v nej všetci 6ti súrodenci, plus moje neterky a synovci a aj môj syn 😁😁😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jvasenka
22. mar 2021

Kupali sme v obycajnej klasickej ale teda dost nepohodlne to je (my sme ju nosili do izby cize to bola hruza, vsade voda😂) ked uz vedela sediet vymenila som vanicku za lvacsi lavor a asi okolo roka uz normalne vo vani🙂

pribinak
22. mar 2021

@viestta áno postieľky po nás surodencoch využili aj naše decka. My sme mali dlhoooo na záhrade takú veľkú železnú? Mosadznu? Veľkú vaničku, v tom sa kedysi pralo. Cez leto tam ocino napustil vodu a my ako decka sme sa v tom kúpali.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potvorka88
22. mar 2021

Mam obycajnu a kym bol malilinky tak som kupala v umyvadle, teraz vo vanicke. Kupila som par tyzdnov do nej lehatko take obycajne a je to super. Nemusim ho drzat, mam obe ruky volne a moze sa clapkat. Pri starsich som mala len vanicku a zvladli sme

canis_lupus
22. mar 2021

Ja som v nej kúpala, ale do tej klasickej by som v živote už nešla, je to obrovské hebedo a teraz po presťahovaní ani neviem, kde by som ju odkladala. Odkedy malý začal sedieť som ho kúpala tak, že som sa osprchovala ja a rovno som si nohu vyložila na vaňu, na nohu posadila malého a umyla ho 😂 Lebo odmietal normálne sa kúpať vo vani, chcel sa len sprchovať. Od roka a pol sa už normálne postaví do vane a osprchuje/okúpe.

erickatt
22. mar 2021

Jasne. Obyc je najlepsia

erickatt
22. mar 2021

@viestta a take su najlepsie.