Lepší spánok po polnoci

nikolabulkova
20. sep 2015

Synceka kupeme kazdy den o 19:30 zaspinka o 20:00 spi tak do 1:00 a potom ma taky prerusovany spanok.Do tej polnoci sa vobec nebudi.Viete poradit aby spinkal tak ako polnoci aj po polnoci?

jurly
20. sep 2015

@nikolabulkova kolko ma mesiacov?

saskia24
20. sep 2015

aj moja dcéra sa po polnoci budí častejšie a má nepokojnejší spánok....

nikolabulkova
autor
20. sep 2015

Bude mat 3 mesiace.
@jurly

nikolabulkova
autor
20. sep 2015

@saskia24 cim to je?

saskia24
20. sep 2015

neviem nezistila som to zatiaľ....ale zasa to beriem tak, že aj ja mám veľmi ľahký spánok a tiež nie každú noc sa vyspím do ružova...a ked píšeš že má iba tri mesiace, to by som veľmi neriešila...totiž v takom nízkom veku sa bábo môže budiť na hocijaké podnety...a moja takto spinká od začiatku..ja si myslím, že zaspí unavená tak sa lepšie vyspí do polnoci...a predsa je už potom trochu vyspatá takže má taký ľahší spánok...neviem no

jumama
20. sep 2015

Niekedy sa male deticky zlaknu svojich vlastnych ruciciek, budia sa na to, ako nimi v spanku mavaju. Mnohe maminy preto babo davaju do zavinovacky, tak ze mu i rucky do nej zaprabia alebo dnes su uz aj take, kde ma akoby na hrudi skrizene rucky a zapnute je v tom. Ale skor si myslim, ze sa male budi na papanie, u tak malych deti je to stale normalne, ze kzde tri hodky cca su hladne.

lilien1914
20. sep 2015

aj nas syncek tak spi od zaciatku, sice prespi celu noc od svojich 8 tyzdnov, ale presne tymto sposobom...teraz mame 13 mesiacov a nic sa nemenilo zatim, ba teraz si zo spanku uz aj sadne....niekedy si lahne sam a spi dalej a niekedy ho ulozim ja a spi dalej.... 😒

lilien1914
20. sep 2015

@nikolabulkova a uz som vyskusala naozaj vsetko mozne !!!