Má niekto doma trojkolku od smoby?

evalin88
22. jan 2019

Dobry deň, dnes som pozerala pre krpca nieco k prvym narodeninam. Ma niekto doma takuto alebo podobnu trojkolku od smoby. Su umele kolesa len pogumovane problem ???

fide
22. jan 2019

@evalin88 ahoj my mame,dostali sme ju asi pred 5 rokmi. Nema síce tú umelu ohradku okolo diťatka ale princíp je rovnaký. Pokial ju chceš iba na to aby si ty tlačila dieťatko, je ok. Ale je velmi náročná na pedalovanie pre dieťa. Skušala som ju dať pedalovať aj staršiemu dieťaťu a nevládze. Zrejme kôli tomu že je ten pedal na koliesku.Za mňa určite nie. Ešte že sme za ňu nevyhodili peniaze my....a plastove koliska prešmykujú

evalin88
autor
22. jan 2019

@fide dakujem

ajka0207
22. jan 2019

@evalin88 tie plastové kolieska dost hrkaju, my sme ich oblepili este takou hrubou paskou, lebo na sídlisku sa ludia za mnou obzerali, ze ci ide kamion alebo co :D

evalin88
autor
22. jan 2019

@ajka0207 vie na tom dieťa šliapať ??

belllinka
22. jan 2019

Tieto 3kolky nie su na slapanie, iba na tlacenie cca rocnych deti.

ajka0207
22. jan 2019

@evalin88 ja som to kupovala namiesto kocika, takze ona ani nedociahla na pedale, takze neviem. Ale predpokladam, ze toto pojde tazko. Ale rocne dieta ti nebude pedalovat na nicom, nasa do roka a pol ledva chodila.

dzulli1980
22. jan 2019

Tie kolieska hrkajú, sú plastové a pedálovanie je pre dieťa veľmi fyzicky náročné ... ešte na tlačenie možno, ale pre mňa tie hrkajúce kolieska bol problém ... všetci vedeli, že ideme.
@evalin88

evalin88
autor
22. jan 2019

@dzulli1980 dakujem

fusy
23. jan 2019

My sme mali smoby trojkolku s penovymi kolieskami, ktore nehrkotali. Bola som s nou velmi spokojna. Ta dvojita tyc bola dobre ovladatelna. A ta bezpecnostna obruc stacila, malu
som ani nemusela zapinat do pasu.

fusy
23. jan 2019

ale neodporucam plastove kolieska, vsetci na nas pozerali, bolo to velmi neprijemne.
Take kolieska sme mali v prvej trojkolke Smart trike.