Má niekto v byte psa a malé bábo?

adina75
10. jan 2012

zaujmalo by ma ci ma niekto skusenosti s tym ked mate doma psika a babetko ako to znasaju navzajom?

zzzz128
10. jan 2012

@adina75 My máme,aj keď už veľkú slečnu,ale nikdy sme nemali problém,ani keď bola malinká,sú kamoši 😉

rolak
10. jan 2012

my máme psa, keď sa narodila malá,psovi sme vyhradili jednu izbu, musel si zvyknúť,že už nesedí na gauči a nesmmie do spálne. naša Gejša je extrémny kľudas,takže väčšinu dňa spí za gaučom.... ke´d bola dcéra malinká,tak neprichádzalli do kontaktu, postupne sme ich zoznammovali, Gejša sa jej najprv bála, dcéra ju miluje, chodíme venčiť, stále by sa s ňou hrala,ale dovolíme to iba chvíľu denne,lebo pes je z nej hotový 🙂 umyjeme ruky, keď sa dohráme,ale nejako to nepreháňame, často uteká dcéra sadnúť si do psieho košíka a posedí si tam celá šťastná...

tea333
10. jan 2012

mam 2 psov, velkeho aj maleho, a lepsie je na tom velky.odkedy sa maly vie pohybovat, sem tam malemu psikovi ustedri ranu a ten sa mu radsej vyhyba. vacsi ma na haku.ale inak sa vsetci lubia 🙂
maly sa zo psikov tesi, psici ho neberu nejak vazne.

brisilda
10. jan 2012

mame psika a maly ho zboznuje 😉 odporucam 😉

aninka30
10. jan 2012

mam bolonskeho a je to v poho 😉

usacek79
10. jan 2012

ja este nemam babatko, no rozhodne budem mat pri nom aj psa - zivot bez psika si ani neviem predstavit 🙂 mam viacero kamaratiek, ktore maju psov - od jack russela az po nemecku dogu a vsetky su s detmi v pohode, vacsinou maju k babatku ochranarsky reflex a su velki kamosi, ked je dieta vacsie 😉

dreamer4
10. jan 2012

Ahoj, ja mam psa aj macku. Na svoje zvierata nedam dopustit, preto si nic nerobim ani z nazorov typu, ze zviera k malemu dietatu nepatri.... Zvieratka si rychlo zvykli a dcerku beru ako sucast nasej velkej rodiny...maximalne ju toleruju a ja som rada, ze moja dcerka si uz od mala buduje vztah k prirode a zvieratam.

p.j.jacky
10. jan 2012

ahoj my mame psika aj babo.A sme na tom podobne ako rolak.Psik ma zakaz do spalne.Nie na sedacku,a dbame na hygienu.Inak je to ok. 😉

murinka
10. jan 2012

neviem si predstavit zeby som mala v dome alebo v byte psa-bez ohladu na to ci by tam bolo dieta 😉 ja rozhodne ziadne zvierata v byte ci v dome nestrpim 😉

ginger_fox
10. jan 2012

Jasné, máme doma malú dravú poľovnícku dámu. Je staršia o necelé 2 roky od syna a nikdy neboli žiadne vážnejšie problémy. Treba si hneď na začiatku určiť medze(že dieťa má pozíciu v svorke nad psom) a dôsledne ich dodržiavať a samozrejme nikdy neprovokovať žiarlivosť 😀
Naša suka vzásade nemá zakázané nič a prikázané má nezožrať tyrana, ktorý sa ju aktuálne intenzívne snaží vychovávať.

diniro
10. jan 2012

My mame jacka russela a vela inych zvieratiek a tri deti a najmensi ma 8mesiacov a ziadne obmedzenia nie su. hafan funguje vo svojom rezime a chrani najmladsieho, vonku sa nesmie ziaden psik motat okolo kocika nebodaj davat hlavu do kosika hned zacne maleho chranit. Aj spolu vedla seba spavaju. Maju k sebe velmi pekny vztah, aj ked malinky zacne tahat havina za uska tak drzi a ani neutecie, velmi ho lubi,a chrani a aj starsie deti.

cigaretka5
10. jan 2012

psa nemame ale mame kocura a myslim ze kombinacia dieta a zviera je uplne OK

lenkak86
10. jan 2012

mame maltezaka... trosku ziarli, ze uz nie je stredobodom pozornosti, ale skor vo vztahu ku mne... teda malej urcite nic neurobi (stale ju len nucha a chce oblizovat🙂, ale ked ju ulozim do postielky a ostane mi "prazdne narucie", hned na mna vyskoci a chce sa tiez pomojkat... malinka ma len 3 mesiace, ale tiez uz na neho reaguje... je pre nu velmi zaujimavy... ked ju polozim do postielky a on sa prechadza okolo, mala nic ine nepotrebuje a spokojne pozoruje, lezka az zaspinka 🙂

sona_123
10. jan 2012

Mame border koliu a so synom (2-rocnym) sa hraju jak surodenci - . Neviem si to vynachvalit. Psika sme kupili ked mal maly rok takze nas hafan neziarlil naopak su teraz taky seberovny partaci - akurat musim castejsie a dlhsie vysavat 😝

elzu
10. jan 2012

Máme pitbulku Kálí, kočku Meggie a s Johankou jsou neodlučitelná banda už teď 🙂 Johanka tráví 90%času v Kálininém pelechu 🙂 leze zvířatům do jídla, tahá je za ocasy, dloube je do oka a oni jí to tolerujou 🙂 asi proto, že se s nimi potají (když si myslí, že se nedívám) dělí o piškoty 🙂

emasimon
10. jan 2012

aj ja som stala pred dilemou "čo so psom, ked sa narodi babo", povedala som si počkame ked to nastane, a na moje počudovanie, vyborny vztah medzi Emou a psikom, až na neuverenie ,byvam na dedine a malu som mohla nechat v kočiku spat na dvore a ja som išla do zahrady a naš pes ju stražil, ked sa začala mrvit a mrnkat šarina(pes) prišla za mnou do zahrady a štekala do vtedy kym som nešla za Emou, normalne sa spolu hravali s loptou. takže moje skusenosti su len a len pozitivne

lucyferia
11. jan 2012

Mam civavu a cakame babo. Urcite chcem aby moje dieta bolo aj v blizkosti zvirerata, aby si odmalicka zvykalo na vsetko, na prirodu, zvierata... moj civavak je bojazlivy deti, radsej utecie, no s vacsimi si rozumie perfektne. A este som presvedcena, ze kontakt so zvieratom moze udrziavat aj imunitu v dobrom stave. Mame zahradu takze sa budu mat kde nahanat 🙂 co je tiez super.

rybka13
11. jan 2012

viem, ze vela ludi Ti povie ze v pohode, ale ja by som tuto kombinaciu nikdy nechcela, ziadne zviera pri malom babatku.. ked si predstavim, kolko bakterii si pes prinesie so sebou zvonka a aby sa mi tocil okolo babatka... a dokonca niekto dovoli aby liezol do spalne alebo nebodaj sa priblizil k posteli .... brrr to nikdy.. moze si hovorit kto chce co chce, ze dieta bude mat silnejsiu imunitu, zviera a male dieta ... rovna sa .. NIE!

bosoriak
11. jan 2012

Pes (pokial zije s ludmi vnutri) je dalsie dieta 🙂 Cize ja by som sa ho nevedela zbavit len preto, ze sa narodi nove dieta. Takze my osobne sme riesili aj ziarlivost psa, nielen starsej dcery. Zvladli sme to. Rovnako hygiena - prvych par mesiacov sme po pohladkani umyvali ruky. Na zemi ma mladsia podlozku s hrackami a pes vie, ze tam proste nesmie.
Respektuje obe, starsia mu zacina robit strasne zle, ale zvlada to zatial bez vacsich konfliktov.
Zalezi od druhu psa, dietata, panicka a vztahu medzi nimi. 🙂

danu
11. jan 2012

Opytaj sa v temach na ktore ti dala link hajanka