Má vaše dieťa vyššiu alebo nižšiu váhu ako vrstovníci?

flipinka
13. jún 2008

Ak mate dieta, ktore ma ovela vyssiu alebo nizsziu vahu ako jeho vrstovnici, hodte sem cisla, nech sa cudujeme. A to sa tyka aj vysky.
Napiste mesiac, hmotnost a vysku.
A nepisem to kvoli nejakemu vysmechu alebo aby ste mali pocit, ze nemate tabulkove deti, ale proste aby bolo vidno, ze ludia su vselijaki a je to tak uz od detskeho veku.

tlap.ka
21. jún 2008

tak se přidávám k maminám, co mají "malé velké" děti 🙂 náš Matěj měl ve čtvrtek - 2měsíce a 5dní - 6850g, cm nevím, tentokrát jsme neměřili 🙂 jo a je jen plně kojený 🙂 😉

anke
21. jún 2008

ahoj,
jdu nahlasit nove miry 😀
Davidek - 2 mesice 1 tyden: 7100g, 63cm 😀

anke
21. jún 2008

jo taky jen plne kojenej, porodni miry: 4530g, 52cm

certica
21. jún 2008

roasha, len si rob srandu 🙄 😀
anke, vy ste aspon boli o kilo tazsi po narodeni

roasha
21. jún 2008

certi nerobim,moja cica tiez patri k najvyssim-najtazsim detom v triede,a to este rok bude v skolke/novembrova/. 😅 tato jej kupoval hodinky,a predavacka"moja,ocko ti kupuje za vysvedcenie?" 😀 😀
bezne sa ludia pytaju,do ktorej triedy uz chodi... 😀 😀 zajta ju odmetram,a hodim mieru. 😀 😀

kitty68
21. jún 2008

anke a uz ma nevestu?
😵 😵 ten by se mi libil pro nasi ellu 😵 😵

mela js planovanho cisare?

anke
22. jún 2008

ahoj kitty 🙂
😀 😀 😀 tak se domluvime ... ja to davidkovi dneska navrhnu 😉

mela jsem vyvolavany porod, ale na cisare jsme sli az po 12ti hodinach, protoze malymu nedorotovala hlavicka (mel omotanou snuru kolem krku) a nesestupoval i kdyz jsem tlacila jak o zivot ... nakonec pan doktor povidal, ze bych to stejne nedala, ze byl moc velikej

ja jsem holky ale stejne rada,ze mam takovy veliky ditko, aspon se s nim nebojim manipulovat - je to silak chlapak

anky
22. jún 2008

tak jsem přišla nahlásit našeho tlouštíka při narození měl jen 3050g a 51cm a dneska ve dvou měsících má 6100g a 63cm 😀 snaží se, opravdu a to jsem před chvílí psala na hubené děti, to je zase Anička ve 3 a půl letech má 12,8kg a 97cm z extrému do extrému 😀

anky
22. jún 2008

jo a taky plně kojíme 😀

ewuska
23. jún 2008

Ahoj, tak na některé z vás opravdu nemáme ale taky mám doma pěknýho macka. Porodní míry byly 4090 gr a 53cm. Ve 3a půl měsících má 7 a půl kila a měří 64cm

certica
19. júl 2008

no, my pokracujeme veselo v lamamani rekordov....
3 mesiace a 3 dni = 9kg 😨 😔

miselin
19. júl 2008

no my sme zase opační rekordéri máme 2 mesiace a 3 týždne a vážime 4,5kg a meriame 57cm, no nič moc 😒

anke
19. júl 2008

ahoj jsem tu dlouho nebyla ... nove miry nasi modelky:
3 mesice a 1 tyden - 8kg - 67cm (plinky velikost 4 😀)

manchiny
19. júl 2008

ahojte, aj my sme trochu väčší na svoj vek. Malinký má zajtra presne 4 mesiace 9100 g 68 cm, iba kojený .porodná váha 3350g 50cm 😀 ale vobec nevyzerá,on je velké bábo tak celkovo a mám 100 chutí kopnut do riti každého čo hovorí že aké je prasiatko, už ma to štve že len to počujem 😠 on je naše krásne vytúžené bábenko.

cazadora
19. júl 2008

nové míry 9,5m 6,5kg

deina
19. júl 2008

Certica, ze 9 kil, to je riadny chlapisko. 😅

Manchiny, to poznam. Nas sa jeden manzelov kolega opytal, ci maleho dopujeme steroidmy. Taaak by som ho bola kopla! 😠 Maly je tucko, no ale co s nim mam robit? Nastastie uz sa vela hybe a pribera ovela pomalsie, aj nam uz trochu zostihlel. 🙂 (8.5kg a 67cm, je nedonoseny).

kitty68
19. júl 2008

ahoj kocky ja zajdu zvazit asi pristi tyden jestli mi to vyjde, ale jen tak podle oka mam pocit ze ted moc nepribrala meli js prujem, no necham se prekvapit a napisu

anke jste nas predbehli ve 3mesicich mela jen 7.84 😅

anke
19. júl 2008

kitty 🙂 😀

tak to mate holky nejake divne zname, nam kazdy rika, jake je to krasne miminko ... doktorka se pokazde zepta, jestli je stale jenom kojeny, protoze nevypada, ale ted me dokonce pochvalila, ze pry jestli jenom kojim, ze vsechna cest 😉 a sestricka povidala,ze tyhle vetsi deti lepe snaseji nemoci - horecku atp. ... tak nezoufejte, lidi jsou hloupi, jak nekdo muze rict o miminku, ze je jako prasatko?!!!! 😠

certica
19. júl 2008

deina, no ja tiez neviem, co s nim mam akoze robit. boli sme sa tento tyzden ockovat a lekarka povedala (o.i. ze to tu este nemali 😲 😀 ), ze pokial je kojeny, niet co riesit, vraj obmedzovat ho nemam... len fakt neviem, ked to takto pojde dalej...
starsi mal 9 kg, ked mal cca 6,5 mesiaca a to bolo tiez tak akurat dost

deina
19. júl 2008

Nastastie vacsine ludi sa nas macko paci a uz roztopil aj rizikovu doktorku (ta nam nariadila kedysi dietu, znizit davky a tak, ale naposledy bola z neho nadsena, aj ked je vraj baculatejsi, je sikovny). Nasa pediatricka ho zboznuje, ta ho neriesi, vraj bude velky po manzelovi. 🙂 Inak ja mam taky pocit, ze maly rastie tak, ze najprv do sirky a potom sa vytiahne do vysky a potom zase do sirky a zase do vysky... 😀

Ste s manzelom vysoki, certica?

certica
19. júl 2008

deina, ani nie. tak akurat (183 a 165cm)

deina
19. júl 2008

Tak vas maly prerastie. 😅 Na stuzkovej potom bude na teba zhora pozerat.

kitty68
19. júl 2008

no to jsou hajzli ti lidi, kdyby se kazdy staral o svoje 😠

musim rict ze ell ted ma svou druhou rymu v zivote

jinak nase kraska uz dostava babyrice a mrkev je to ted asi tak 10 dni co js zacla, asi mela nejaky spurt a ja kojila 9x denne tak uz papa obidek 😵

certica to je skoda ze nemas album

me zase prijde ze nase se nejdriv vytahne a pak to dobere do sirky

ronit
21. júl 2008

a my mame v 4 a polmesiacoch 8.62 kg a 68cm 🙂

adal
21. júl 2008

kitty68 a ostatné baby, vidíte, ja mám opačný problém, máme 10 mesiacov a necelých 8 kg, pôrodná váha 2700 g. Na to koľko zje sa mi to zdá málo, ale zasa nemá "kedy" pribrať, každú sekundu je v pohybe, môj manžel hovorí že je to motorová myš. 🙂

lencici
21. júl 2008

adal moja mala na rok 8250g a tiež mám doma take šidlo ako ty 😀

adal
21. júl 2008

lencici, dr. je spokojná, je zdravý a asi to má po mne, ja som ročná tiež mala 8100 g. 😒 Veď nie každé dieťa musí byť "samý záhyb". 🙂

certica
21. júl 2008

kitty, no mozes kuknut totho nasho boubelnika, momentalne uz album mam... 😉

adal, lencici, budte radi - v podstate vam zavidim. ja krpateho totiz rada nosim a poviem vam, krize uz mam pomaly v prdeli...

janna1830
21. júl 2008

certi, MArtinko je nadherny, bud rada, ze takto krasne pribera z tvojho mliecka, bude zdravy ako buk a chlap nema byt trieska 🙂 potom bude mat viac energie na lietanie 🙂

certica
21. júl 2008

jani dakujem, ved zdravy je a to je hlavne. este sme (klop klop) ani odsavacku hlienov nevytiahli nastastie, co napr. u vikiho bolo na dennom programe hadam od narodenia