Má vaše dieťa vyššiu alebo nižšiu váhu ako vrstovníci?

flipinka
13. jún 2008

Ak mate dieta, ktore ma ovela vyssiu alebo nizsziu vahu ako jeho vrstovnici, hodte sem cisla, nech sa cudujeme. A to sa tyka aj vysky.
Napiste mesiac, hmotnost a vysku.
A nepisem to kvoli nejakemu vysmechu alebo aby ste mali pocit, ze nemate tabulkove deti, ale proste aby bolo vidno, ze ludia su vselijaki a je to tak uz od detskeho veku.

nikollette
14. sep 2009

Iness pekný valibuk 😅 🙂
prajem všetko dobré, hlavne nech ste zdravučký 😉
eričkovi posielame pusinku....

inneska
15. sep 2009

nikol...moc dakujeme 😵 😵 😵 aj christopherkovi posielame božtek 😉

briketa
21. sep 2009

rekord z opacnej strany - akurat sa mi narodila dcera a to po termine s mierami 45cm a 2.5kg. Zdrava ako buk. Ja sama mam 180cm a manzel 185cm... hra prirody 🙂 mam ju naozaj ako zivu babiku, taku drobnu Palculienku

katkaking
21. sep 2009

Dominika sa narodila 18.1.2009 - 3850g a 52 cm. Ako 8 mesačna ma 8690g a 72,5 cm. Podla ocka je dlha ako tyzden pred vyplatou 🙂 🙂 🙂

briket, gratulujem k palculienke 🙂

nikollette
21. sep 2009

Katkaking, podla mna celkom norma, žiadny rekordér nie je tvoja maličká 😉

wsmoulinkaa
21. sep 2009

kat...tak to je teda dlouhán prdelka 🙂

wsmoulinkaa
21. sep 2009

ines - to je teda chlapák 😀 to tě jen tak nikdo netrumfne a mě by to asi roztrhlo 😀

inneska
21. sep 2009

šmouli...ja sa divím, že mňa neroztrhlo 😀 😀 bolo to prekvapko pre všetkých 🙂

pajinka23
21. sep 2009

uz mame 7600gramou a 73cm a to nam budu styry mesiace az 24.9 🙂 🙂

inneska
21. sep 2009

paji..my sme mali v 2. mesiacoch 7100g 🙂

ilijanka
21. sep 2009

inneska, Adelka mala 5160g a 58cm 😀 , teraz v 6.mesiacoch má niečo cez 9500g

inneska
21. sep 2009

ili...to sú pôrodné miery?? 😕 😕

inneska
21. sep 2009

ili, ak sú to pôrodné miery, tak klobúk dole 😉 ste nás tromfli 😉

monika77
21. sep 2009

neviem či je náš Davidko rekordér ale každý hovorí že vôbec nevyzerá na 7 mesiacov a že je veľký -.. má 8300g a 73 cm ... sedí už od pol roka aj lozí a máme štyri zúbky ... možno sa to niektorým nebude zdať, ale podľa toho čo čítavam na koníkovi tak je to celkom v predstihu 🙂

borkax
21. sep 2009

ahojte. 8 mesiacov 9kg 76cm 6 zubov 🙂

ilijanka
21. sep 2009

áno, inneska, to boli pôrodné miery, ale tromfli sme Vás iba o chlp 😎

inneska
21. sep 2009

ili, a rodila si ako? spontánne alebo cisárskym?? 🙂

helulicek
22. sep 2009

Čau holky, tak my "rekordeři" v porodní váze určitě nejsme, na ines a ili určitě nemáme. Holky to byl spontální porod? My měli 4885g a 52cm. Teď ve třech měsících máme 7,7kg a 66cm. Což určitě nejsou "normální" míry tříměsíčního prcka 😀 Ve čtvrtek jdem na kontrolu, sem zvědavá, kolik naváží a naměří ona 😀

adus22
22. sep 2009

ilijanka a Adelka meria teraz kolko? nasa Naty v 6 a pol mesiaci 73cm a sa mi to zda dost vela 🙂

inneska
22. sep 2009

helu..my v 2.mesiacoch 7,1kg a 64 cm, uvidím čo bude v 3ťom 😀 a ja som mala spontánny pôrod 🙂 a ty si ako rodila?? 🙂

helulicek
22. sep 2009

No tak vy byli větší už u porodu, takže nás určo trunfnete 😉 Rodila jsem spontálně a v pohodě, klidně bych si to zopákla 😀

nika251
22. sep 2009

Ahojte. No my sme mali pri narodeni 3700 a 51 cm a teraz v dvoch mesiacoch ma 63cm a 5600g. Takze v urcitom zmysle nas Tinko trha rekord v raste 😀

pajinka23
22. sep 2009

Ineska ale tvoj mali bol velky ked sa narodil a to ze vazil v 2 mesiacoch 7100gramou je tiez normalne,tak ti vlastne od porodu pribral necele dve kila za dva mesiace 😲 😲Moj mali sa narodil tak mal 3540gramou a 53cm a teras vazi od porodu 7600gramou a meria 73 cm 🙂 🙂 🙂takze pribral za necele styry mesiace vyse styry kila,ale aj to je asi v norme nie??? 🙂 🙂A ste na mm alebo um???

helulicek
22. sep 2009

Holky, já psala, že měli při porodu 4885g a my měli jen 3885g, tak to sorry za špatný info 😉 Takže od porodu máme cca 4kilča nahoru.
Holky kojíte všechny? Já mám prcka vykojenýho 😀

ilijanka
22. sep 2009

inneska, áno, rodila som spontánne, celkom v pohode, iba doktorka mi na druhý deň hovorila, že má svalovicu, ako ju ťahala von za ramienka 😀, teraz neviem presne koľko meria, ale bodynká máme 74-80cm. My sa stále kojíme, teraz už dávame od 6.mesiaca aj príkrmy

ilijanka
22. sep 2009

A Ty si ako rodila, inneska?

mimoza
22. sep 2009

No ahojte tak nas tomi sa narodil s vahou 3400g v piatich tyzdnoch mal 5200g a 8tyzdnoch 6500g a teraz netusim v stvrtok ideme do poradne 😅 iba ho kojim a pediater nariadil dietu..hmm davali ste niektora menej jest ked su abo boli taki tuckovia? ja som skusala ale vzdala som nebudem predsa pocuvat ako place od hladu ☹

ilijanka
22. sep 2009

mimóza, ja dávam, koľko chce, tiež ju nebudem trápiť hladom, len preto, aby mala tabuľkové miery, ona teraz ako je staršia už priberá menej a rastie skôr do dĺžky ako do šírky 😀 , kojené dieťa podľa mňa vypije toľko, koľko potrebuje a skončí..

helulicek
22. sep 2009

mimoza, já bych určitě dítě netrápila hladem. Sem zvědavá co nám řekne mudra teď na naši váhu, ale ikdyby nařídila dietku, tak do toho nejdu. Přece ho nenechám řvát hladem a i tak, já bych ten pláč nevydržela ☹
Hlavní je, že miminka prospívají a jsou spokojený, no ne? Jo a prý jsou větší a silnější děti spokojenější než ty menší a lehčí miminka. No, u nás se to potvrzuje. Má svoje dny, to jo, ale jinak je hodnej bobánek 😀

inneska
22. sep 2009

pajinka...ja som aj rada, že teraz erik tak moc nepriberá, aspoň nebudeme taký veliký...a čoskoro sa vyrovná ostatným detičkám 🙂 a zatial je čisto kojený 🙂

helu...kilo hore dole 😀 ale super priberáte 😉 ako som písala vyššie, plne kojím 🙂 v horúčavach som dávala trochu čajíku, teraz už nie...

ili...rodila som spontánne 🙂 a u teba vedeli, že bude adelka bude taká veliká? ked si rodila prirodzene 😅 u nás boli doktori prekvapení, predpokladali len 4,4kg 😀 my teraz nosíme 74, ale ešte balíme naširoko, tak preto ...inak by sme boli na 68 🙂