Malá má vyležanú jednu stranu hlávky. Upraví sa časom?

sipcek
27. aug 2008

Ahojte,mala ma dost vylezanu stranu hlavky,myslite,ze sa to po urcitom case vyrovna?Dost ma to trapi,zvlastne je,ze zaspava na nevylezanej strane.Dost som ju polohovala ale aj tak sme to neustriehli.

jahodka11
27. aug 2008

sipcek, u nas to iste, snazila som sa a aj tak mal vylezanu hlavicku...dnes to uz skoro vobec nie je vidiet 😉

lyzenka
27. aug 2008

sipcek,

neboj...aj moj spaval stale na chrbte....a mal hlavu plosku az no....taky smiesny bol....ale potom sa to dalo do poriadku... 😀

lendy1
27. aug 2008

sipcek, srovná se to, neboj 😉 kdyby jsi viděla hlavu našeho Davida, jakou měl šišku díky predilekci (upřednostňování jedné strany) a teď má pěknou kuličku 😀 a nikdo nic nepozná.
Vždyť hlavička neustále roste, tak se to srovná, uvidíš 🙂

jaja12
27. aug 2008

moj maly ma tiey plosku.. sestricka u dr. si nikdy nenecha ujst pozamku ze ma ôsisatu" hlavicku. Ide ma roztrhnut, ale vela ludi mi povedalo, ze sa postupne upravi 🙂

sipcek
autor
27. aug 2008

Ked sa narodila mala dost velky hem.na lavej strane a stale ked som jej polohovala hlavku, vzdy nasla sposob otocit ju.Dufam,ze coskoro sa to upravi. ☹

jaja12
27. aug 2008

sipcek, moj kuko mal otocenu hlavu ked spal len na pravu stranu ... vzdy, ked som bola este s nim doma tak cez den som isla spat s nim a natvdro som si ho otocila smerom k sebe ( na lavu stranu hlavicky) a naucil sa spat aj na lavej strane len trochu neskoro 😒

sipcek
autor
27. aug 2008

jaja-A vidis zmeny?Normalne mi je do placu ked je hladim hlavku a citim ake je to cele nepravidelne. ☹

jaja12
27. aug 2008

je to vidiet, naboj napravi sa to. Aj Mato ma este vylezanu hlavku. Vyskusat s nou cez den spat na tej strane kde to potrebujes upravit.. len to chce trpezlivost. Ako dlho Ti vydrzi na brusku? Moj ked je unaveny a nahodou sa neprevrati z bruska na chrbat tak si polozi hlavku na postel a vtedy takisto - sup na tu stranu ktoru potrebujem napravit

sipcek
autor
27. aug 2008

Na brusku este nikdy nezaspala ani nechce spat,vzdy na chrbte,ale posledny mesiac spi na boku,na tej strane ktoru chcem upravit.Ked nespi,tak malo co polezi,na brusku sa hra tak max.10 minut,potom ju to omrzi a zacne plakat.Asi mi len treba viac trpezlivosti.

jaja12
27. aug 2008

ani moj nespi, len ked je unaveny tak si polozi hlavu, niekdy na 10 niekedy na 15 minut. Treba vyuzit kazdu prilezitost. Mala sa ti uy obracia sama z chrbatika na brusko a spat?

sipcek
autor
27. aug 2008

Na brusko sa obrati hned ale spät na chrbatik skor ked neudrzi rovnovahu.Inak je dost ziva,len sa rada nosi na rukach.Teraz som bola pozerat ako spi,tak je to ok,na boku.

sipcek
autor
27. aug 2008

...a uz je hore...

jaja12
27. aug 2008

moj spi uz hodinu... som zvadava kedy sa zobudi, lebo je nejaky mrzuty...

jahodka11
28. aug 2008

jaaaj maminy, normalne asi poslem link mojej svokre, ktora stale nemoze predychat, ze mal maly zlezanu hlavicku a ze je to preto, lebo nemal perinku, ktoru mi ona doniesla a snazila sa vnutit....

nikuska123
28. aug 2008

Ahojte my sme tiez mali vylezanu hlavicku a teda dost riadne, no ona neskor ako sa zacala otacat na brusko tak sa jej to upravilo a uz to nie je vobec vidiet. A na tej strane ako spala zo zaciatku spinka dodnes. MYslim, ze ono sa to casom vyrovna vsetkym babetkam.

babulik22
28. aug 2008

moja mala ma vzadu na jednej strane tiez trosku plochsiu hlavicku.pritom som sa snazila davat pozor a polohovat ju.ale doktorka povedala,ze to sa do roka upravy 🙂

katmi
28. aug 2008

nasa mala mala tiez tento problem..ale naucila som ju spinkavat na boku na tej nezlezanej strane.. trvalo to asi mesiac aj pol, ale hlavicku uz mame krasne gulatucku 😉
vela zdaru vsetkym,co maju tento probme..

sue007
28. aug 2008

my jsme tez placaty,mimca to prej mam dany uz z briska,kde meli hlavu na tu ci onu stranu...mam s nim cvicit,kdyz je vzhuru a jinak to moc neresim...vzdy,kdyz se ho snazim napolohovat,kdyz spi,tak se vzbudi 😒

perla79
12. máj 2009

my mame tiez taky problem,nas leonard tiez uprednostnuje pravu stranu,hlavne ho davam na bok striedavo a samozrejme je casto na brusku,chodime aj na rehabilitaciu 🙂