Malá mi spadla hlavičkou do rohu stolíka. Mám stresovať?

lenkamartin
25. jún 2019

Ahojte mamičky mala mi spadla do rohu stolíka z hlavičkou udrela sa rovno do zadu, má tam takú malú bozulu nezvracala.. Mam sa stresovať ci bude to v pohode?

nada89
26. jún 2019

Ja sa vôbec s tvojim názorom nestotožňujem.. Nie je to otázka typu čo ma vedieť napr. 5 mesačné dieťa alebo čo robiť deťom na raňajky, poprípade kam chodit s deťmi atď.. nemyslím si žeby sa stal rovnaky prípad inej mamičke a hneď by začala hladat tému, radsej zalozi novú a ma hned odpoved.. ja neznasam tieto nevymazané príspevky, zaujme ma nadpis, rozkliknem to a sprava z roku 2015 ma 18 stran, rovno z tade aj odchadzam lebo len nervy chytim keby som mala čítať kazdu stranu kde je polovica o tom načo vôbec nie som zvedavá.. a pokiaľ viem každý admin tu vyzýva užívatelov na priebežné vymazávanie neaktualnych prispevkov.. ale samozrejme je na
@lenkamartin ako sa rozhodne..

jana_eyre_2
26. jún 2019

@nada89 pri pade na hlavu ci udreti mas sledovat stale tie iste priznaky, nic dalsie ako tu je popisane sa nesleduje.. jedine co tu este nie je spomenute je, ze dieta sa ma sledovat 24 az 48h.. to, co.teba rozculuje je mi luto, ale to nie je problem mna ani nikoho ineho.. kto nechce, necita..

moni73
26. jún 2019

Sranda, vsetky hovorite, ze padov este bude... Mne si dcera tresla hlavu 2x a 2x to bol otras mozgu. Druhykrat s podozrenim na prasknutu lebku. Nuz, niekto ma stastie🤔

blankaj
26. jún 2019

@moni73 všetky nie, ale take komenty nechcu maminky vidiet. Nuz ich deti, ich rozhodnutia, ich zodpovednosť.

candii
26. jún 2019

@moni73 tak ale to malo určite aj nejaké príznaky

lindusss2016
26. jún 2019

@blankaj ale ved nikto netvrdi, ze otras mozgu mat dieta nemoze. Ja sama som mala SLABY OTRAS a pritom to bola taka supa, ze mi v sekunde narastla hrca ako roh a okamzite som mala vsetky priznaky. A poznam fakt kopec ludi, co zazili otras. Ale ziaden z tych urazov sa nestal pri POTKNUTI, ci ZAKOPNUTI...