Malá neznáša teplo

srnkamt
16. apr 2008

...no moja mala neznasa teplo...vonku 10stupnou a ona len v bodikoch a chlpatom kabatiku...vrestala az dovtedy kym som jej nedala dole bundicku... 😒 ...potom prespala v kociku 3 hodky...a to je za kazdym aj doma by bola najradsej holaaa 🙂 🙂

aponchie
16. apr 2008

hm moja mala taky od narozeni je takova proste 🙂

janina77
16. apr 2008

ja sa pripajam, tiez mame chlapceka, ktory je najspokojnejsi, ked je holy 🙂. Ked je uz vecer nepokojny, tak z noh vsetko dole, aj ponozky, ostane iba v plienka a bodynku a je dobre. Dokonca aj jedlo mu viac chuti studene. Nie uplne ladove, ale takej izbovej teploty. Prikrm - zeleninu, ovocie zje len taky, mlieko teple vypije len ak je velmi hladny, inak len studene. No a v kociku sa tiez hadze ak ho naobliekam. 🙂

hellosona
16. apr 2008

nas maly tiez neznasa teplo 😀 my sme stale nalahko 😎 ale to ma asi po mne 😝

deina
17. apr 2008

Aj moj maly je taky. Isty cas som si pripadala divne, ze ostatne mamicky deti naobliekaju ako cibulky a my nic, maly len tak nalahko. A vzdy je teplucky, taka mala piecka, sam seba vyhreje. 🙂

milhaus
17. apr 2008

lucia vyhrieva ešte mna ked ju držim a v pančuchach mala i cez zimu ked bolo nad nulou mokru nožičku 🙂

linda02
17. apr 2008

holky tak to my to máme stejné, večer usne jen v body a musí mít dole ponožky a i tak má úplně mokrý vlásky jak mu je teplo. A s jídlem taky jí spíš vlažné až studené- pokojová teplota.Sunar na nbocjen pokojová tepl. vlažný prostě nechce 😝 Ale já jsem taky horkokrevná tak to bude mít po mě,ale s tím jídlem nevím po kom
😅 a třeba v létě, když bylo opravdu vedro ode mě ani nechtěl mléko (kojit). 🙄 😅

pappo
17. apr 2008

srnkamt a ako ju oblikas von moj maly neznasa capicu, a ked je vonku v koci stale mu je teplo za kazdeho pocasia, a to malen body gate a bundicku nic viac

mirjan
17. apr 2008

u nás je to rovnako. zo začiatku som ho balila do veľa vrstiev. bol stále nervózny a mal potničky. tak ho obliekam naľahko - aj keď mám teraz strach či neprechladne
baby a čo budeme robiť v lete keď bude von 30 stupňov? ☹

gangulienka
17. apr 2008

aj my to tak mame, kazdy mi stale hovoril aby som ju poriadne babusila, nikto nechape ze jej je teplo. Cez noc ma len pyzamko tenku perinku a rano ma vzdy spotene nozky , v lete sa asi zblaznime 😅

megee
17. apr 2008

tak my to máme stejně ven chdíme jen v bodyčku a tenké mikince a doma stačí aby měl v pokoji jen trochu víc teplo a v momentě je vzhůru, nechce spát a řve dokud neotevřu okno

gangulienka taky nevim jak to v létě budeme dělat až budou horka 😉

pappo
17. apr 2008

tak v lete sa moj Samuel asi zblazni taky bude nervozny z toho tepla chuda moje

eriqe
17. apr 2008

tohto sa aj ja najviac bojim. Dnes sme boli von v nosici a mala len body a ponozky, maximalna spokojnost aj ked mi kadekto dohovata, ze jej musi byt zima 😒

megee
17. apr 2008

eriqe to taky poslouchám pořád, ale přece když je mu teplo tak ho nebudu navlíkat aby se v tom kočárku potil ne...

eriqe
17. apr 2008

no presne. Minule mi svokra dohovarala, tak som ju nechala naobliekanu a hned mala potnicky. Povyzliekala som ju a potnicky do par hodin boli prec.Uz si nenecham dohovarat

prunti
18. apr 2008

pripajam sa tiez...nas Daniel doslova neznasa teplo, dokaze vrieskat o sto sest az kym mi nedojde, ze ma na sebe vela vrstiev! Ale ked ju uvidi svokra! Ta je vzdy hotova, ze prechladne, nech obleciem a podobne 😉

bramburka
18. apr 2008

my taky, venku jen body mikča, konec. tenke kalhoty, ponožky, jinak řve!