Malá pri strihaní nechtov plače. Čo robiť?

tinakul
5. apr 2007

Ahojte maminky. Mám problém s mojou 13.mesačnou dcérkou. Keď jej chcem totiž ostrihať nechtíky na nôžičkách, tak plače ako zmyslou zbavená. Skúšala som to aj počas spánku, ale hneď sa na to zobudila a bolo to ešte horšie. Ak jej strihám nechtíky na ručičkách vôbec jej to nevadí... A preto by som sa vás maminky chcela opýtať, aké s tým máte vy skúsenosti a čo by ste mi poradili, lebo ma to hrozne trápi.....díky vopred

vieruna
7. aug 2012

U nas u vsetkych fungovalo zapnut telku a pockat si na reklamu. Pocas nej boli ako hypnotizovani. Rychlo ostrihat a nekecat okolo toho 🙂

trnka77
7. aug 2012

@vieruna presne ako u nás...a teraz keď sú starší,strihá tatko,pri ňom nemudrujú ako pri mamine 😀 😀 😀

monika15
7. aug 2012

@lalinko2010 joj som skusala :( a sa zobudil a ani uz nezaspal do polnoci :(((((((( 😢 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@tatiana1985 no tak isto teraz sa to len zacalo vzdy mi drzal pekne...nikdy som nezastrihla a zrazu bum rev ze naspocut o blok dalej :((((

nikola1981
12. jan 2014

moj syn bude mat 3roky ale ked mu striham nechty tak neviem ho udrzat take sceny robí ... nepomože ani normalne ked mu to vysvetlím prosto nič...

svetluska4
12. jan 2014

No u nas na rukach v pohode, pekne sa pozeraju a ja len komentujem ze ake pazuuuuriska to narastli a pod. So starsim ich pekne ratame a mala musi vidiet co sa deje a ked uz fesanda ma pekne ostrihane za odmenu ich nalakujeme 😀 Na nohach to je o nieco horsie ale ked sa mozu pozerat ze co sa to robi tak su kludnejsi a nechaju si. 🙂