Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Malý spinká málo kvôli teplu

pekacka
15. júl 2008

od kedy začali tieto horúčavy tak Nikolasko (3,5 mes.)dosť zle cez deň spáva. naposledy buval hodinu doobeda a poobede som ho musela voziť v aute aj to buval iba pol hodiny. viem že aj jemu je chudátkovi horko, ale také malé bábatko by malo ešte vela buvať. ešte že v noci dobre buvá..

martina.d.
15. júl 2008

pekacka, tak môj "pukino" spinká lepšie cez deň ako v noci. Avšak večer mi nezaspí skôr ako o 22-23 hod. To je už aj na mňa dosť a potom sme aj napriek jeho vyčerpanosti skoro každú hodinu hore. Snáď sa to zlepší. 😀 😀 😀
Takže, už nám ostáva len dúfať. 😉 😉 😉

bibula
15. júl 2008

no,moj maly ma 1,5 a od narodenia spava max.10 hodin,dr.povedala,ze pokial sa vyvija ako ma,nie je problem. 😉 a je fakt.ze problem nevidiet,prospieva vynikajuco.cas spanku vyuziva na "ucenie-hranie"

maca793
15. júl 2008

či sú horúčavy alebo nie, malá spí cez deň aj 4 hodiny denne a potom nemôžem ísť nikam, koľko krát ju musím aj budiť, je mi jej ľúto ale čo sa dá robiť. cez noc spí ako zabitá zaspáva o 20,30 a vstáva o 8,30 a niekedy aj neskoršie

yesno22
16. júl 2008

pred rokom sme sa aj my trapili s horucavou a nespanim...ostava len vydrzat, casom sa to mozno zlepsi 😉 😀
inak...ak je velmi teplo, cez den spi Jakub len v plienke...a minuly rok tak spinkal aj v noci, len som ho prikryla bavlnenou plienkou...teraz mu na noc musim dat pyzamko alebo body, lebo sa stale presuva a neexistuje aby bol niecim zakryty 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli