• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám pocit že už nevládzem. Ako ste na tom vy?

5. septembra 2008 
zuzanocka dobra tema... :wink:

veru aj ja si sem tam tak pripadam,mala mi uz skoro vobec nechce cez den spavat,vecer zaspava okolo 22-hej a rano uz strasi o 7-mej...a ja pri nej cez den nic nestiham a ledva dycham... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ked niekam ideme a slecne sa nechce sediet v kociku ale nosit na rukach..tak veru mam co robit..ona ma totizto 17-kg uz teraz a to nema ani 2-roky :sweat_smile: a moja chrbtica to vecer nemoze vydychat :rolling_eyes:
29. júl 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny mě teda naštěstí usíná mezi sedmou a osmou,ale vstává před pátou a někdy i dřív. :frowning2:
29. júl 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
já mám taky nějakou krizi, asi mi na mozek lezou ty vedra. Manžel je celý den v práci, chodí domů, až v 18h, Tak jsem pořád sama. Doma uklízím a připadá mi, že krom vaření a žehlení není za mnou nic vidět a ještě teď ke všemu jsou všechny holky pryč, minutu od baráku máme koupaliště, většina mých známých má ubrečené děti, tak tam nikdo se mnou nechce jít, tak tam chodím sama. Připadá mi šílený, celý den na nikoho nepromluvit, ještě, že mám psa.
29. júl 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klouzavka to taky znám,odstěhovala jsem se kvůli MP sem a nikoho tu neznám,jen jeho známé,nemít Modrého koníka,tak se asi zblázním.
29. júl 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swoma: n včera jsem z toho všeho měla pěknou depku a díky tomu byla i menší výměna názorů. Mám tak trošku šok. Celý minulý týden jsem byla s Davídkem u rodičů, kecala jsem s nimi, sešla jsem se známýma a teď jsem sama a není s kým pokecat.
29. júl 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem sama pořád a teď navíc odjel na týden na ryby,jel v neděli a doteď ani neráčil zavolat nebo aspoň poslat smsku.
29. júl 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swoma: tak to by mě kleplo.
29. júl 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Věř tomu,že k tomu mám hodně blízko.
29. júl 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swoma,to Tě teda obdivuju a taky lituju :pensive:
29. júl 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo,tak jsem přišla vyřízená z procházky a malá zase jen ječí. :frowning2:
29. júl 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše mrňavá je dnes taky nějak nepříjemná a to jsme venku ani nebyli,moc spokojená v kočáru není-musí jezdit na břiše a v tom slunci to je na prd. :unamused:
29. júl 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jí měla taky na bříšku,nesvítilo na ní.
29. júl 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď jsem koukala na ty Tvoje dětičky a úplně mi ty fotky připomínají ta naše dva broučky :slight_smile:
29. júl 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K Tobě do albíčka jsem nekoukala,hned to napravím. :wink:
29. júl 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky vydrzte, taky se obcas poohlizim ve meste po babyboxu :wink: . A jsou dny kdybych tam nejradeji odlozila i pubertaky :grinning: . Pred ar dny nam vylezl dalsi zoubek a ty noci predtim ... a o tom ze bychom si sli nekam sednout nebo si udelali pekny vecer... kdyz spi malej, je problem vestaji nebo nekde jinde
29. júl 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davídka dnes očkovali, 1.hexa vakcína. Od12:30 mi celu dobu kňourá, teplotu nemá, hrůza, doma neuklizeno, neuvařeno, děs, nejsem na to zvyklá. Ještě, že jsem dnes vyžehlila, to jsem proto vstávala v 5:45, než bude to hnusný vedro.
29. júl 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronilla máš krásné dětičky. :wink:

Zdina ahojky,já se zrovna poohlížím po provaze,že bych se oběsila,zase jen ječí,už nevím,co s ní. :angry: :angry: :angry: Obdivuju tě,že máš 4 děti. :slight_smile:
29. júl 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klouzavka,mě dr. říkala,že po očkování miminka bolí celé tělíčko. A teplotu může mít klidně zítra. My to tak měli. My vstáváme normálka před pátou,občas i před čtvrtou,žehlívám tak kolem šesté ráno. :frowning2:
29. júl 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svoma dík,nápodobně :wink: .Já bojuju od rána z bolehlavem,ještě že synáček odjel k našim a doufám,že si ho tam nechají přes noc a bude aspoň jeden večer trochu klid!Adélka teda dnes taky nezvykle bulí,teď ji mám na klíně,ale položit se moc nenechá,hned spustí hysterický řev,pořád chce kojit,ani čajem ji neoblbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,budu doufat,že to je tím vedrem :unamused: .
ja mam tri vetsi, pritel dva kluky 17 a 12 a spolu mame maleho Martinka. K tomu statek se 30 kravama na dojeni + telata, kralici, psi , kocky, zahrada a to jeste po mne chteji mit navareno a uklizeno
Mě zrovna ruply nervy a trochu jsem jí okřikla,ale aspoň na chvilku zmlkla,jak se lekla.
Zdina,to teda klobouk dolů!
29. júl 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdina,tak to tě obdivuju.MP má taky ještě jedno dítě,sedmiletou holčičku.
29. júl 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klouzavka po ockovani je normalni, ze je mimco uknourane, muze i spatne v noci spat. Zitra uz by to melo byt lepsi :wink:
29. júl 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svoma a jeho holcicka zije s vami? KJeho kluci jsou u nas a k matce nechteji chodit, jen povinne navstevy 2x za mesic
29. júl 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne,ale máme ji tu často a můžeš hádat,kdo se asi tak stará.
29. júl 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme spolu holčičku a každej jinak dítě z předchozího vztahu.
29. júl 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas taky veselo :wink: . Holky musi mdo staje, vecer se zase ukazu
29. júl 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,ahojky. :slight_smile:
29. júl 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok