Mám pocit že už nevládzem. Ako ste na tom vy?

zuzanocka
29. júl 2008

ahojte, maminy 🙂

zakladam tuto temu ako "azyl" - ako miesto, kde sa mozme postazovat, ak budeme chciet...zdielat svoje pocity s inymi mamickami "spolutrpitelkami", pretoze matersvo je nadherne, no iste su chvile, ked uz mame pocit, ze "padame na hubu", nic nie je dobre, v byte je bordel, dieta nejak privela place a varit sa nam uz vobec nechce 😉

u nas momentalne nastupuje znova nejaka "kriza" - som unavena, vycerpana, viem, ze bude stacit jedna noc, kedy sa poriadne vyspim a zas bude svet krasny, no momentalne by som - kludne ma nazvite krkavcou materou - dala mimi na UM a aspon na pol dna jednej alebo druhej starkej... 😝
vecer sa nam zle zaspava, rano uz o 4:00 buntosime... mala je krasna, staci, ze sa na mna usmeje a som happy, ale zdravotny stav nepusti... chrbticu mam "vcudu", vlasov mam asi polovicu z povodneho stavu... achjo.... ja som to hovorila, ze prvych 15 rokov je najhorsich... 😀

dannynka
29. júl 2008

zuzanocka dobra tema... 😉

veru aj ja si sem tam tak pripadam,mala mi uz skoro vobec nechce cez den spavat,vecer zaspava okolo 22-hej a rano uz strasi o 7-mej...a ja pri nej cez den nic nestiham a ledva dycham... 😝
a ked niekam ideme a slecne sa nechce sediet v kociku ale nosit na rukach..tak veru mam co robit..ona ma totizto 17-kg uz teraz a to nema ani 2-roky 😅 a moja chrbtica to vecer nemoze vydychat 🙄

svoma
29. júl 2008

Danny mě teda naštěstí usíná mezi sedmou a osmou,ale vstává před pátou a někdy i dřív. ☹

klouzavka
29. júl 2008

Ahoj,
já mám taky nějakou krizi, asi mi na mozek lezou ty vedra. Manžel je celý den v práci, chodí domů, až v 18h, Tak jsem pořád sama. Doma uklízím a připadá mi, že krom vaření a žehlení není za mnou nic vidět a ještě teď ke všemu jsou všechny holky pryč, minutu od baráku máme koupaliště, většina mých známých má ubrečené děti, tak tam nikdo se mnou nechce jít, tak tam chodím sama. Připadá mi šílený, celý den na nikoho nepromluvit, ještě, že mám psa.

svoma
29. júl 2008

Klouzavka to taky znám,odstěhovala jsem se kvůli MP sem a nikoho tu neznám,jen jeho známé,nemít Modrého koníka,tak se asi zblázním.

klouzavka
29. júl 2008

swoma: n včera jsem z toho všeho měla pěknou depku a díky tomu byla i menší výměna názorů. Mám tak trošku šok. Celý minulý týden jsem byla s Davídkem u rodičů, kecala jsem s nimi, sešla jsem se známýma a teď jsem sama a není s kým pokecat.

svoma
29. júl 2008

Já jsem sama pořád a teď navíc odjel na týden na ryby,jel v neděli a doteď ani neráčil zavolat nebo aspoň poslat smsku.

klouzavka
29. júl 2008

swoma: tak to by mě kleplo.

svoma
29. júl 2008

Věř tomu,že k tomu mám hodně blízko.

petronilla
29. júl 2008

swoma,to Tě teda obdivuju a taky lituju 😔

evina313
29. júl 2008
svoma
29. júl 2008

Ach jo,tak jsem přišla vyřízená z procházky a malá zase jen ječí. ☹

petronilla
29. júl 2008

Naše mrňavá je dnes taky nějak nepříjemná a to jsme venku ani nebyli,moc spokojená v kočáru není-musí jezdit na břiše a v tom slunci to je na prd. 😒

svoma
29. júl 2008

já jí měla taky na bříšku,nesvítilo na ní.

petronilla
29. júl 2008

Teď jsem koukala na ty Tvoje dětičky a úplně mi ty fotky připomínají ta naše dva broučky 🙂

svoma
29. júl 2008

K Tobě do albíčka jsem nekoukala,hned to napravím. 😉

zdina
29. júl 2008

holky vydrzte, taky se obcas poohlizim ve meste po babyboxu 😉 . A jsou dny kdybych tam nejradeji odlozila i pubertaky 😀 . Pred ar dny nam vylezl dalsi zoubek a ty noci predtim ... a o tom ze bychom si sli nekam sednout nebo si udelali pekny vecer... kdyz spi malej, je problem vestaji nebo nekde jinde

klouzavka
29. júl 2008

Davídka dnes očkovali, 1.hexa vakcína. Od12:30 mi celu dobu kňourá, teplotu nemá, hrůza, doma neuklizeno, neuvařeno, děs, nejsem na to zvyklá. Ještě, že jsem dnes vyžehlila, to jsem proto vstávala v 5:45, než bude to hnusný vedro.

svoma
29. júl 2008

Petronilla máš krásné dětičky. 😉

Zdina ahojky,já se zrovna poohlížím po provaze,že bych se oběsila,zase jen ječí,už nevím,co s ní. 😠 😠 😠 Obdivuju tě,že máš 4 děti. 🙂

svoma
29. júl 2008

Klouzavka,mě dr. říkala,že po očkování miminka bolí celé tělíčko. A teplotu může mít klidně zítra. My to tak měli. My vstáváme normálka před pátou,občas i před čtvrtou,žehlívám tak kolem šesté ráno. ☹

petronilla
29. júl 2008

Svoma dík,nápodobně 😉 .Já bojuju od rána z bolehlavem,ještě že synáček odjel k našim a doufám,že si ho tam nechají přes noc a bude aspoň jeden večer trochu klid!Adélka teda dnes taky nezvykle bulí,teď ji mám na klíně,ale položit se moc nenechá,hned spustí hysterický řev,pořád chce kojit,ani čajem ji neoblbnu 😝 ,budu doufat,že to je tím vedrem 😒 .

zdina
29. júl 2008

ja mam tri vetsi, pritel dva kluky 17 a 12 a spolu mame maleho Martinka. K tomu statek se 30 kravama na dojeni + telata, kralici, psi , kocky, zahrada a to jeste po mne chteji mit navareno a uklizeno

svoma
29. júl 2008

Mě zrovna ruply nervy a trochu jsem jí okřikla,ale aspoň na chvilku zmlkla,jak se lekla.

petronilla
29. júl 2008

Zdina,to teda klobouk dolů!

svoma
29. júl 2008

Zdina,tak to tě obdivuju.MP má taky ještě jedno dítě,sedmiletou holčičku.

zdina
29. júl 2008

klouzavka po ockovani je normalni, ze je mimco uknourane, muze i spatne v noci spat. Zitra uz by to melo byt lepsi 😉

zdina
29. júl 2008

svoma a jeho holcicka zije s vami? KJeho kluci jsou u nas a k matce nechteji chodit, jen povinne navstevy 2x za mesic

svoma
29. júl 2008

Ne,ale máme ji tu často a můžeš hádat,kdo se asi tak stará.

svoma
29. júl 2008

my máme spolu holčičku a každej jinak dítě z předchozího vztahu.

zdina
29. júl 2008

tak to mas taky veselo 😉 . Holky musi mdo staje, vecer se zase ukazu

svoma
29. júl 2008

jj,ahojky. 🙂